Duyurular

Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Kurumumuzun, Sanayi Bakanlığı Desteği İle Hazırlanan Online E-Learning Ticaret Sistemi Artık Ticaret Bakanlığından da Onaylı!

Liderlik Okulu Eğitim AŞ’den Güvenle Alışveriş Yapabilirsiniz.

Ticaret Bakanlığı Onay Sayfamız İçin Tıklayınız

Hakkımızda

Liderlik Okulu Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Resmi Bir Kurumdur. Aşağıda Kurum İsim ve Ruhsat Bilgilerimize Ulaşabilirsiniz.

(Lütfen Eğitim Kurumu Tercih Ederken Merdiven Altı Kuruluşlar Yerine Resmi Kurumları Tercih Ediniz.)

Şirket Ünvanı: Liderlik Okulu Eğitim A.Ş.
Milli Eğitim Bakanlığı Resmi İsim: MEB Özel Liderlik Akademisi – Kişisel Gelişim Kursu
Milli Eğitim Bakanlığı Kurum Kodu: 99974959
Mersis No: 0608052141300011
Vergi Dairesi: Karşıyaka V.D
Vergi No: 6080589784
Tel: 08503022955 * 05325544460 (Whatsapp)
E-Posta: [email protected]

Liderlik Okulu Eğitim A.Ş. “Geleceğin Liderlerini Yetiştiriyoruz” sloganı ile katılımcılarına geleceğin vizyonunu katan bir kurum olarak güçlü kurumsal ortakları ile sizlere yepyeni destekleyici eğitim alanında AR-Ge ürünü materyal ve çeşitli içerik fırsatları sunuyor.

2009 Yılından itibaren öğrencilerine Liderlik Okulu markasıyla hizmet veren kuruluşumuz bugüne kadar 30 binden fazla kullanıcıya hizmet vermiştir.

Liderlik Okulu Sıra dışı bir öğrenme platformudur. Liderlik Okulu size öğrenmeniz için AR-GE ürünü eğitim içerik ve uygulamaları sunar. Yüksek Teknoloji ürünü bu çalışmalar sizi çok çok ileri götürür.

Bir kurs ya da eğitimde de bir konuyu bir kere alırken Liderlik Okulu’nda içeriklere yüzlerce kere erişebilirsiniz. Liderlik Okulu endüstri 4.0 ilkelerini kullanarak ülkemizin gelişimine katkı sağlamaktadır.

Liderlik Okulu, Gençliğin öncülüğünde on binlerce kişiyi etkileyen ve Geleceğin Liderlerini Yetiştiren Eğitimde AR-GE hizmetleri veren Türkiye’nin en büyük eğitim Ar-Ge odaklı bir kurumdur.

Konferanslarımız, eğitimi destekleyici ürün ve faaliyetlerimiz ve sivil toplum çalıştaylarımız öncelikle insanlarımızı düşünmeye ve bu aşamadan sonra da içlerinde ki Liderlik potansiyellerini ortaya çıkarmaya yöneliktir.

Katılımcılarımıza ufkun ötesini, etraftaki aynaların arkasını ve geleneksel sınırların dışını görmeyi, bunu gerçekleştirmek için özgürlüğü, disiplini ve çok çalışmayı gerektiren bir yaşam yolculuğuna çıkmayı öğütlüyoruz.

Ülkemizin İlk ve Tek Liderlik Okulu’na Hoş Geldiniz.

Yönetim Anlayışımız

Dünyada genel kabul gören en iyi yönetim yaklaşımlarının, Liderlik Okulu bünyesinde hayata geçirilmesinde, Liderlik Okulu yönetimi her türlü gayreti göstermektedir.

Ayrıca, Liderlik Okulu olarak; Kurumsal Yönetim İlkeleri, Rekabet Kurumunun Rekabet Savunuculuğu Felsefesi ve Türkiye Cumhuriyeti yasaları kapsamında, kurumsal yönetim uygulamalarını işletmekteyiz.

Liderlik Okulu, bağlı olduğu ilkeler çerçevesinde sürdürdüğü proje ve eğitimlerle bu alanda sektörüne ve STK’lara öncülük eden bir konumdadır. Bulunduğu çevreyi ve toplumu koruyup geliştirmek, Liderlik Okulu’nun olmazsa olmaz yükümlülüğüdür.

Liderlik Okuluna Kayıt Olmak İçin Tıklayınız

Liderlik Okulu Kurucusu Erkut ERGENÇLiderlik Okulu Yönetim KuruluMütevelli HeyetiLiderlik Okulu Genel KoordinatörlüğüMezuniyet Komitesi