Zaman Yönetimi Uzmanlık Eğitimi

595  495 


Eğitim Adı:Profesyonel Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi

Tarih: 19 Mayıs 2019 – Pazar
Yer: İzmir – Cornell Akademi – (Manavkuyu / İzmir)
Eğitmen:
 Burak Gül
Saat: 9:30 – 18:30 (1 Tam Gün)
Kontenjan: 8 Kişi Sınırlı VIP Grup*  (VIP gruplar hızla dolmaktadır. Lütfen kesin kaydınızı eğitim öncesinde gerçekleştiriniz.),
Ücret: (Kampanyalı) 595 TL – Erken Ödeme İle 495 TL (Erken Ödeme İndirimi 2 hafta Öncesine Kadar Geçerlidir.)
Erken Kayıtta Hediyeli:  Online Zaman Yönetimi Eğitimi Hediye

Bilgi İçin Sizi Arayalım!

Yüzlerce Profesyonel Bu Programdan Aldı! Sıra Sizde!

referanslar11

3’lü Zaman Yönetimi Uzmanlık Eğitimi

Zaman Yönetimi Uzmanlık Eğitimi
Verimlilik Eğitimi
Core-Competence (Çekirdek Yetenekler) & Odaklanma Eğitimi

Eğitim 1 tam gün uygulamalı örgün eğitim ve online eğitim desteğinden oluşmaktadır. Eğitimin sonunda 3 ayrı sertifika alacaksınız. Zaman Yönetimi Uzmanlığı Sertifikası, Verimlilik Stratejileri Sertifikası, Core-Competence Uzmanlık Sertifikası

Eğitimler Liderlik Okulu Koordinatörü ve Eğitim Uzmanı Burak Gül tarafından verilecektir.

 

 

 

Yaşam Koçluğu SertifikaProgramın sonunda eğitim setini bitirdiğinize dair Uluslararası geçerliliği bulunan İngilizce dilinde basılı program katılım sertifikanız Liderlik Okulu’ndan bağımsız bir kurum olan Certificational tarafından verilmektedir. Belgeleriniz Certificational tarafından adresinize kargo ile gönderilecektir. 

  • Ayrıca belge arkasında Türkçe açıklamaları ve programın açıklaması bulunmaktadır. Ayrıca belge üzerinde soğuk mühür ve uluslararası üyeliklerin kaşeleri bulunmaktadır. Verilecek belgelerde online ibaresi bulunmamaktadır.
  • Her belge için bir ID numarası bulunmaktadır ve şirket belgeleri onayları da yer almaktadır.
  • Her bir katılım sertifikası için aşağıda açıklaması bulunan Certificational Accreditation Service tarafından karşılık oluşturulmaktadır.
  • Yurtiçi Kargo ile yurtiçi gönderimleri gönderimlerde Kargo ücreti Liderlik Okulu tarafından karşılanır ve ÜCRETSİZDİR.
  • Türkiye dışındaki belge gönderimlerinde Certificational kargo ücretini alıcıya yansıtmaktadır.

taksit2

Kredi Kartınıza Anında Peşin Fiyatına 9 Taksit İmkanı! Ödemenizi Yapar Yapmaz Kursunuz Aktif Hale Gelecektir.

Hesap Numaralarımız:

Hesap Adı: Liderlik Okulu Eğitim Anonim Şirketi
Garanti Bankası
Şube Kodu: 1095
Hesap Numarası: 6297279
IBAN: TR84 0006 2001 0950 0006 2972 79

ac-certificateLiderlik Okulu A.Ş. İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü İçerisinde İZTEKGEB’te yer almaktadır. Uluslararası; ILA-International Leadership Association (ID:101507), ALE- Association of Leadership Educators (ID:6991430) ve Association For Coaching (AC) Akredite üyesidir. Ayrıca Certificational Accreditation Service Türkiye Temsilcisidir. Liderlik Okulu Mentorluk Platformu ve UniversityAmerica kurumsal akredite üyesidir. Ayrıca ISO 9001:2008, ISO 10002:2004 belgelerine sahip kurumsal bir anonim şirketidir.

Certificational

Certificational Onaylı Global Sertifika…

Certificational sistemi ile sertifikalarınız Dünya’nın her yerinden ulaşılabilir durumdadır.

Sertifika bilgileriniz Liderlik Okulu tarafından Certificational sistemine girilir ve sertifikanız için Certificational tarafından bağımsız bir akreditasyon oluşturulur.

Certificational size otomatik olarak bir kullanıcı adı ve şifre oluşturur. Siz de kendiniz sisteme girip tüm sertifikalarınızı görebilir ve sertifikalarınızı yönetebilirsiniz.

Yandaki resimdeki gibi sertifikanız sistem tarafından otomatik olarak oluşturulur. Akreditasyon sertifikanız basılı olarak gönderilmez.

Örnek Sertifika Onayı İçin Tıklayınız