Kampanyalı

Profesyonel Yöneticilik Akademisi (7 Sertifikalı)

1650  895 

Bilgi İçin Sizi Arayalım!

Türkiye’de bir ilk Profesyonel Yöneticilik Akademisi Liderlik Okulu tarafından düzenleniyor.

7 Adet Profesyonel Hazırlanmış Eğitim ile Kariyerinize eşi benzeri olmayan bir katkı sunuyoruz. 7 Adet Eğitim ve Uluslararası Geçerli 7 adet Sertifika sizleri bekliyor.

Doğru vasıfları bünyesinde bulundurabilen herkes yönetici olabilir demiştik. Bu vasıfları kazanmanın en doğru yolu, eğitimdir. Dolayısıyla iyi bir eğitim ve mesleki uzmanlık programları ile yöneticilik de öğrenilebilir. Yöneticilik Akademisi özelliği taşıyan eğitim programları, liderliği hedefleyen ve yöneticilikte başarıya ulaşmak isteyenler için iyi bir alternatif oluşturmaktadır.

İyi ve başarılı yöneticilerin sayısı arttıkça, işletmelerin de başarısı doğru orantılı olarak artacaktır. Bugün birçok insan yönetici pozisyonuna geldikten sonra kendisini hangi yönlerde ve ne şekilde geliştirmesi gerektiğini sorgulamaz. Yani iyi bir yönetici olabilmek için neler yapması gerektiğini yeterince önemsemez. Bu anlamda, kendisini yetiştiren, yöneticiliğin inceliklerini, uygulanabilecek farklı metotları öğrenen, yeni bilgi ve becerilerle daha donanımlı hale gelen kişiler, her işte olduğu gibi yöneticilikte de başarı elde etmektedir.

Liderlik Okulu Yöneticilik Akademisi, yedi farklı eğitim programı ile başarıyı hedefleyenlere hizmet vermektedir. Profesyonel bir yönetici olmak için gereken tüm bilgi ve becerileri kazanmanıza yardımcı olacak bu eğitimlerden faydalanmak için siz de Liderlik Okulu ailesine katılın.

Ayrıca Şimdi Satın Alıp Hemen Başlayabilirsiniz. Grup Bekleme Derdi Olmadan Hemen Başlayın!

Programda Alacağınız Eğitimler & Sertifikaları;

Profesyonel Yönetim Uzmanlığı & Yöneticilik Eğitimi
Yeni Yönetim Yaklaşımları Eğitimi
Profesyonel Proje Yönetimi Uzmanlığı Eğitimi
Profesyonel Kriz Yönetimi Uzmanlığı Eğitimi
Uygulamalı Diksiyon Eğitimi
Profesyonel Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi
Profesyonel Müzakere Teknikleri Uzmanlığı Programı

Eğitimin Son Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2020
Bu Program Eğitimi Destekleyici Nitelikte Materyalleri ile Güncel & Aktif Profesyonel Bir Programdır. Hemen Sepete Ekleyerek Uzaktan Öğrenme Yöntemi (Çevirimiçi) ile derslerinize grup açılmasını beklemeden şimdi başlayabilirsiniz. 

Liderlik Okulu olarak tüm organizasyonların ihtiyacı olan, yönetici ve adaylarının gelişimine katkı sağlayacak kapsamlı bir yöneticilik eğitimi programını sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Yöneticilik Akademisi Nedir?

Yöneticilik Akademisinde bir yöneticinin ihtiyaç duyabileceği çeşitli alanlarda hazırlanan akademik altyapısı ve piyasa örnekleriyle zenginleştirilmiş dersleriyle size kolay bir öğrenim metodu sunuyoruz.

Akademi ile derslerinize hemen şimdi başlayabilir ve yöneticilik eğitimini tamamlayabilirsiniz. Ayrıca paket içerisindeki diğer eğitimleri de tamamlayarak ilgili eğitimlerin sertifikalarına da hemen kavuşabilirsiniz. Bununla birlikte eğitimlerinizi tamamladıktan sonra derslerinize istediğiniz zaman tekrar tekrar ulaşabilir, bilgilerinizi tazeleyebilirsiniz.

Yöneticilik Akademisi

Bir şirketi, departmanı veya bir topluluğu idare eden, belli hedefler doğrultusunda kurumdaki işleyişin düzgün şekilde ilerlemesinden sorumlu olan, planlama yapan ve stratejileri belirleyen kişilere yönetici demekteyiz. Yöneticiler aynı zamanda olası krizlere karşı öngörü yetenekleri ile tedbir alabilen kişilerdir. Yöneticilerin asli görevi kurulu sistemi sürdürülebilir kılmaktır. Bu anlamda yöneticiler şirket ve kurumlar için büyük öneme sahiptir.

Yöneticilik, belli vasıflara sahip olunduğu takdirde herkesin yapabileceği bir görevdir. Sorun çözme, dinleme, anlama, paylaşma, iletişim ve empati konularında kendini geliştirmiş kişiler, iyi birer yönetici olabilirler. 

İyi bir yönetici olmak istiyorsanız bunları yapın

Kariyerinde yükselmeyi ve bir gün yönetici olmayı hedefleyenler ile hali hazırda yönetici olup kendilerini geliştirmek isteyenler bazı konulara çok dikkat etmelidir. Mesela eleştirel düşünce yapısına sahip olmak iyi bir yöneticide mutlaka bulunması gereken bir özelliktir. Farklı fikirlere açık, bu fikirleri değerlendirmeye alan, iyi bir araştırma ve analizin ardından mantığını da kullanarak kararlarını alan yöneticiler başarıya ulaşmaktadır.

Yönetici denildiğinde bazen akla olumsuz örnekler gelebiliyor. Mesela dediğim dedik çaldığım düdük tarzında bir yaklaşıma sahip yöneticilerle hemen herkes iş hayatının belli bir döneminde karşılaşmıştır. Bu tipteki yöneticiler çalışanlarını dinlemez, onlarla empati kurmaya zahmet etmez. Ve büyük bir ihtimalle ekibinin gözünde kötü bir yönetici olarak değerlendirilir.

İyi bir yönetici ise çalışanlarını dinlemeyi bilendir. Bir yöneticinin çalışanları için ulaşılabilir olması önemlidir. Çalışanların sorunlarını, fikirlerini, projelerini rahatça yöneticisine anlatabiliyor olması, yöneticinin kendisini dinleyeceğini bilmesi çalışanın işinde daha verimli olmasını sağlar. Bu da iyi yöneticilik vasıflarındandır.

Yönetici işleri son saniyeye bırakmaz, yumurta kapıyı çalınca paçaları tutuşarak ekibine iş yaptırmaya çalışmaz. İyi bir yönetici zaman yönetiminin ne olduğu bilir. Zamanı planlar; günlük, haftalık, aylık iş planları yapar. Görev ve projelerin zamanında ve iyi şekilde yapılacağından emin olur. Beklenmedik durumlar için de mutlaka B planı vardır.

Yönetici, birlikte çalıştığı ekip arkadaşlarını geliştirmeyi de görevlerinden biri olarak düşünmelidir. Sonuçta çalışanlar kendilerini ne derece geliştirirse, yapılan işlerin de o oranda kalitesi artacaktır. Bu anlamda geri bildirimlerle çalışanlarını yönlendirmek, onları daha iyisini yapma noktasında motive etmek, çalışanların zaman zaman çeşitli kurs ve seminerlere katılarak bilgi birikimlerini artırmalarına yardımcı olmak iyi bir yöneticinin özellikleri arasında sayılmaktadır.

Bu anlamda yöneticilerin aynı zamanda iyi bir akıl hocası olabilmeleri de önemlidir. Her yönetici tecrübelerini çalışanlarına rehberlik ederek onları geliştirme yolunda kullanmalıdır.

İyi bir yöneticinin iletişim gücü ve insan ilişkileri de kuvvetli olmalıdır. Zira yönetici insanlarla çalışır. Dolayısıyla bir yöneticinin başarısı insanlarla kurduğu iletişime göre şekillenmektedir.

Sıradışı Bir Yöneticilik Eğitimi

Liderlik Okulu olarak kamu ve özel olmak üzere sayısız kurumun yöneticilik eğitimi ve liderlik eğitimlerini bizim kurumumuzun verdiğini biliyor muydunuz?

Liderlik Okulu alanında Türkiye’nin en çok bilinen ve takip edilen Eğitim Ar-Ge kurumudur.

Alt kısımdan ders içeriklerine ulaşabilir, sertifika akreditasyonları ve ödeme yöntemleri gibi bir çok konuda bilgi alabilirsiniz. Yine bir sorunuz olursa iletişim bölümünden bize yazabilir ya da çağrı merkezimizle görüşebilirsiniz.

Sizi de bu harika Yöneticilik Eğitimi Akademisinin bir parçası olmaya davet ediyoruz.

Yöneticilik Eğitimi Program İçeriği

Programda Alınacak Dersler Hakkında Bilgi İçin Aşağıda Eğitimin Adına Tıklayınız

Eğitimler

Bu Eğitim Yönetici Olmak İsteyen ve Yönetim Kavramı Hakkında Çalışma Yapanlar İçin Özel Olarak Tasarlanmıştır. Ders İçeriklerini Başlıkları Tıklayarak Görebilirsiniz.

Yönetim ve Organizasyon İçerisinde yer alan Yönetim Fonksiyonları ve Yönetim Teorilerinin anlatıldığı kurstur. Dersler yüksek lisans seviyesinde verilen konular seviyesinde ve daha da kapsamlıdır.

Yönetim Kavramı
Yönetim Fonksiyonları
Profesyonel Yöneticilik
İşletme Fonksiyonları
Planlama
Örgütlenme – Örgüt Kavramı
Yöneltme Fonksiyonu
Güç Kavramı
Otorite Kavramı
Yetki Kavramı
Emir Kavramı
Etkileme Kavramı
Motivasyon Kavramı
Kapsam Kuramları
Maslow’un İhtiyaç Hiyerarşisi
Herzberg Çift Faktör Kuramı
Başarı Güdüsü Kuramı
VIG Kuramı
Süreç Kuramları
Vroom _ Beklenti Kuramı
Eşitlik Kuramı
Pekiştirme Kuramı
Koordinasyon Fonsiyonu
Denetim Fonksiyonu
Yönetim Yaklaşımları ve Tarihçesi
Klasik Yönetim Yaklaşımları
Bilimsel Yönetim Yaklaşımı
Yönetim Süreci Yaklaşımı
Bürokrasi Yaklaşımı
Neo Klasik Yaklaşım
Davranışsal Yaklaşım
Sistem Yaklaşımı
Durumsallık Yaklaşımı
Matriks Örgüt Modeli
Geleneksel Örgüt Modeli
Fonksiyonel Örgüt Yapısı

Bu Eğitimimizde günümüz karmaşık dünyasında ihtiyaç duyulan yeni nesil yönetim yaklaşımları anlatılmaktadır. Türkiye’de eşi ve benzeri olmayan bir eğitimdir.

Toplam Kalite Yönetimi Yaklaşımı
Temel Yetenekler (Core Competence)
Outsourcing (Dış Kaynaklardan Yararlanma)
Şebeke Organizasyoları
Süreç Yenileme – Değişim Mühendisliği
Benchmarking – Kıyaslama
Personeli Güçlendirme – Enpowerment
Downsizing – Küçülme (Delayering)
Öğrenen Organizasyonlar
Sanal Organizasyonlar
Yeni Ekonomi Kuramı
Kaos ve Karmaşıklık Teorisi

Proje Yönetimi kavramını öğrenebileceğiniz temel konuları bünyesinde barındıran bu program ile proje yöneticisi olmaya bir adım daha yaklaşacaksınız.

Proje Nedir?
Proje’de Bulunması Gereken Özellikler
Proje Tarihçesi
Proje Yönetiminde Örgütlenme
Matris Yapısı
Proje Unsurları
Proje Yöneticisi
Projeleri Sınıflandırma
Proje Hayat Döngüsü
Proje Türleri
Proje Evreleri
Kapsam Yönetimi
Projelerde Risk Yönetimi
Risk Türleri
Riskin Ölçümlenmesi
Karar Ağacı Methodu
Projelerde Zaman Yönetimi
Proje Yönetiminde İletişim
Projelerde Kalite Yönetimi
Projelerde Maliyet Yönetimi
Kaynak Planlaması
Proje Evreleri
Proje Ekibi ve Özellikleri
Projenin Programlanması
Gant Şeması
Devre Diyagramları
Ağ Diyagramları
Proje Yönetim Teknikleri –
CPM – Kritik Yol Methodu
PERT – Şebeke Analizi
Zaman Tahminleri

Kriz acilen ele alınması gereken, önemli bir değişikliğe neden olan hızlı ya da yavaş gelişebilen bir değişikliktir. Kriz yönetimi eğitimi ile bu değişkiliklerin üstesinden nasıl gelebileceğinizi anlatıyoruz.

Uluslararası standartlarda hazırlanmış bu program ile bir yöneticinin ya da kriz yöneticisi profilinde olan birinin ihtiyaç duyacağı bilgilerini edinmek ve bu bilgileri kullanma becerilerini geliştirmek isteyenler için harika bir fırsat sunuyoruz.

Kriz Nedir?
Kriz ve Çevre Faktörleri
Kriz ve Doğal Faktörler
Kriz ve Ekonomik Faktörler
Politik ve Yasal Faktörler
Kültürel ve Teknolojik Faktörler
Kriz Konusundaki Yaklaşımlar
Kriz Türleri
İçten içe yayılan krizler
Kriz Değerlendirme Aşamaları
Çözümleme
Krizleri Önleme Faaliyetleri
Kriz Öncesi Yönetim
Kriz Öncesi Yönetim Yapıları
Krize Yönelik Kadro Ouşturma
Kriz Dönemi Yönetici Seçimi
Krizde Motivasyon ve Örgüt İklimi
Krizin Üstesinden Gelme
Kriz Anı Yönetimi
Krizin Özellikleri

Türkiye’nin ilk ve tek detaylı, kelime kelime seslendirme içeren ve kendinizin de kayıt yapıp dinleyebileceği ilk ve tek online diksiyon kursu.

Bu Diksiyon Eğitimini evinizde tekrar tekrar dinleyerek ve seslendirerek kendi başınıza tamamlayabilirsiniz.

Uluslararası standartlarda hazırlanmış bu program ile profesyonel pazarlama bilgileri ve bu bilgileri kullanma becerileri geliştirmek isteyenler için harika bir eğitimdir.

Pazarlamanın Önemi
Pazarlama Kavramı
Pazarlama Tanımı
Pazarlama Tarihi
Pazarlama Çevresi
Pazarlamayı Etkileyen Şirket içi Faktörler
Pazarlama 4P’si Giriş
Pazarlama Planlaması
Pazarlama Stratejisi
Pazarlama Araştırması
Pazar Araştırması
Pazarlamada Veri Toplama Araçları
Tüketici Davranışları
Pazar Bölümlendirme
Hedef Pazar Seçimi
Ürün
Fiyat
Tutundurma
Dağıtım
Pazarlama ve Satış
Tüketici Kara kutusu

Bu eğitimde müzakerenin ne olduğu ve müzakere sürecinde yapılması gerekenlerin aşama aşama anlatıldığı piyasada eşi ve benzeri olmayan bir eğitimdir.

Müzakere Nedir?
Müzakere Kavramları
Müzakere Süreci Kavramı
Müzakere Süreci Aşamaları
Müzakere Bilgi Sistemi
Hedefler ve Müzakere
Müzakere Tanımlama
Hazırlık Süreci
Gerçek ihtiyaçları Anlamak
Açılış Pozisyonu Alma
Taviz
Sonuç Alma

Alttaki linkten eğitimi sepetinize ekleyebilirsiniz.

1650  895 

Yüzlerce Profesyonel Bu Programdan Aldı! Sıra Sizde!

Eğitim Detaylarına Aşağıdaki Sekmelerden Ulaşabilirsiniz. Başlıkları Tıklayın ve İnceleyin

Liderlik Okulu Hakkında

Liderlik Okulu Hakkında

Liderlik Okulu olarak yıllardır yüzlerce kurum kuruluş ve bireyin gelişimine destek verdik. Bugüne Kadar;

150’nin üzerinde Üniversite Konferansı Verdik.

50’den fazla kamu kuruluşuna eğitim düzenledik.

150’den fazla özel kurum personellerine hizmet içi eğitimler düzenledik.

75’in üzerinde Plaket, Ödül ve Teşekkür Şilti Aldık.

Sadece Kariyer.net sitesinde CV’sinde Liderlik Okulu referansı bulunan kişi sayısı 15000 kişinin üzerinde…

Dünya’da en çok tanınan ve Türkiye’nin en eski Kişisel Gelişim Merkezlerinden biri olarak çok çalışmaya devam ediyoruz

Sizleri de Liderlik Okulu‘ndan faydalanan binlerce değerin arasına davet ediyoruz…

Nasıl Bir Sertifika Alacağım?

Yaşam Koçluğu SertifikaProgramın sonunda eğitim setini bitirdiğinize dair Uluslararası geçerliliği bulunan İngilizce dilinde basılı program katılım sertifikanız Liderlik Okulu’ndan bağımsız bir kurum olan Certificational tarafından verilmektedir. Belgeleriniz Certificational tarafından adresinize kargo ile gönderilecektir. 

  • Ayrıca belge arkasında Türkçe açıklamaları ve programın açıklaması bulunmaktadır. Ayrıca belge üzerinde soğuk mühür ve uluslararası üyeliklerin kaşeleri bulunmaktadır. Verilecek belgelerde online ibaresi bulunmamaktadır.
  • Her belge için bir ID numarası bulunmaktadır ve şirket belgeleri onayları da yer almaktadır.
  • Her bir katılım sertifikası için aşağıda açıklaması bulunan Certificational Accreditation Service tarafından karşılık oluşturulmaktadır.

Certificational Onayı Nedir?

Certificational Onaylı Sertifika

Certificational

Certificational Onaylı Global Sertifika…

Certificational sistemi ile sertifikalarınız Dünya’nın her yerinden ulaşılabilir durumdadır.

Sertifika bilgileriniz Liderlik Okulu tarafından Certificational sistemine girilir ve sertifikanız için Certificational tarafından bağımsız bir akreditasyon oluşturulur.

Certificational size otomatik olarak bir kullanıcı adı ve şifre oluşturur. Siz de kendiniz sisteme girip tüm sertifikalarınızı görebilir ve sertifikalarınızı yönetebilirsiniz.

Yandaki resimdeki gibi sertifikanız sistem tarafından otomatik olarak oluşturulur. Akreditasyon sertifikanız basılı olarak gönderilmez.

Örnek Sertifika Onayı İçin Tıklayınız

Üyelik ve Akreditasyonlarınız Nelerdir?

ac-certificateLiderlik Okulu A.Ş. İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü İçerisinde İZTEKGEB’te Sanayi Bakanlığı Ar-Ge Çalışmaları Kapsamında Eğitim teknolojileri ve içerikleri üreten bir eğitim Ar-Ge kurumudur.


Uluslararası
; ILA-International Leadership Association (Liderlik Birliği) – ID:101507 , ALE- Association of Leadership Educators (Liderlik Eğitmenleri Birliği) – ID:6991430 ve Association For Coaching (AC) OMAC üyesidir.

Liderlik Okulu Certificational Accreditation Service Türkiye Temsilcisidir. Liderlik Okulu Mentorluk Platformu ve UniversityAmerica kurumsal akredite üyesidir.

Ayrıca ISO 9001:2008, ISO 10002:2004 belgelerine sahip kurumsal bir anonim şirketidir.

Ücretsiz Kargo İmkanı Var Mı?

Ücretsiz Kargo İmkanı

yurtici-kargo-logoTÜM SERTİFİKA KARGOLARINIZ CERTIFICATIONAL tarafından ÜCRETSİZ OLARAK GÖNDERİLİR. (Yurtdışı Kargolar PTT ile gönderilmektedir.)

Kredi Kartına 9 Taksit İmkanı?

Kredi Kartına 9 Taksit İmkanı

taksit2

Kredi Kartınıza Anında Peşin Fiyatına 9 Taksit İmkanı! Ödemenizi Yapar Yapmaz Kursunuz Aktif Hale Gelecektir.

Hesap Numaralarımız:

QNB FinansBank
Hesap Adı: Liderlik Okulu Eğitim Anonim Şirketi
Şube Kodu: 03663
Hesap Numarası: 87846827
IBAN: TR80 0011 1000 0000 0087 8468 27

Neden Liderlik Okulu'nu Tercih Etmeliyim?

Neden-liderlik-okulu

Kredi Kartıyla Güvenli Ödeme Yapabilir Miyim?

Güvenli-odeme

Eğitim Hakkındaki Yorumlar Nelerdir?

Liderlik Okulu ile ilk olarak 2010 yılında öğrenci iken bir seminerde tanışmıştım. Şimdi Adana’da öğretmenlik yapıyorum. Öğrenci Koçluğu Programını aldım, Videolara uzaktan erişim ile almak açıkçası çok kolay oldu. Program bitiminde sertifikalarım Certificational ile ertesi gün elime ulaştı. Tüm Liderlik Okulu çalışanlarına teşekkür ederim.

Hande Gül Sağman

Eğitim içeriği ve animasyonları sayesinde videoları sıkılmadan izledim. İçeriklerde sıkmadan konunun özü verilerek hazırlanmış. Sertifikaları 3 adet beklerken Certificationaldan 4 adet sertifika geldi. Sanırım Bir Meslek Olarak Koçluk içinde ayrı sertifika gelmiş çok mutlu oldum diyebilirim.

Necla Şen Kavuk

Sertifikalarım ertesi gün ulaştı lakin bir tanesi kargo nedeniyle yıpranmıştı. Liderlik Okulu’ndaki arkadaşlar hemen ilgilendiler ve Certificational Ertesi gün yenilerini elime ulaştırdı. Müşteri memnuniyetini düşündüğünüz için teşekkürler.

Sahil Durukan Erkmen

Daha önce İstanbul’da şirket içi eğitimimizde Erkut Hoca’dan yöneticilik eğitimi almıştım. Online eğitim materyalleri konusunda öncesinde tereddütlerim vardı ancak sonrasında Liderlik Okulu’na güvenerek satın aldım. Yaşam koçluğu programı ve sonrasında eşime fitness ve pilates koçluğu programlarını aldık. Kullanımı inanılmaz kolay bir sistem. Sertifikalarım 2 gün içerisinde elime geçti. Sertifika hizmeti içinde Certificational’a tekrar teşekkür ederim.

Nihat Durak

Sertifikalarım elime çok hızlı ulaştı. Eğitimimde sonradan kapatılmadı, kendimi sürekli güncel tutma fikri çok güzel teşekkür ederim.

Selin Yılmaz Ateş

Eğitim sonunda sertifikalarım Yurtiçi Kargo’yla ve aksama olmadan elime ulaştı. Sertifika ya da kargo için ekstra ücret talep edilmediği için çok mutlu oldum. Certificational Uluslararası geçerli belgemle Yaşam Koçluğu ofisimi açmak için ilk işlemleri başlattım. Teşekkür ederim Liderlik Okulu.

Bensu Parlak

Liderlik Okulu’nun geniş online eğitim içerik yelpazesi sayesinde kısıtlı zamanda kendimi çeşitli konularda geliştirme fırsatı buldum. Online eğitim setlerini almış olmama rağmen aradığım zaman karşıma çıkan nazik çağrı merkezi çalışanları, mail attığım zaman verilen ivedi cevaplar sayesinde muhatap bulabilmenin iç rahatlığıyla eğitimlerime devam ediyorum.

Ramazan  Küskün

Geçmişte Liderlik Okulu’ndan örgün hizmet içi kurum eğitimi almıştım. Şirketimizde eğitim sonrasında online eğitim programlarında çok geliştiklerini ve birçok konuda eğitim verdiklerini fark ettim. İlk olarak Diksiyon Eğitiminden faydalandım. Bir online eğitimden beklemediğim kadar geliştiriciydi. Boş vakitlerimde verilen uygulamaları yaptıktan sonra gerçekten değişimi fark ettim. Üstelik sonrasında uluslararası geçerli sertifikam kargo ile tarafıma iletildi. Yoğun biri olarak o gün bugündür Liderlik Okulu online eğitimleri tercihimdir. Hem zaman kısıtı yok hem uluslararası geçerli sertifika imkanı var. Bulunmaz fırsat.

Hamiyet Sağlam

Aldığım online eğitimde satın alma işlemimden hemen sonra derslerimin açılması beni çok şaşırttı. Fakat ilk dersten sonraki derslerim açılmıyordu. Panikle çağrı merkezini aradım. ‘Tamamla butonuna basıp bir sonraki derse ilerleyin’ diye bilgi verdiler. Meğer fark etmemişim sistem bana uyarı vermiş üstelik. Liderlik Okulu ve çözüm odaklı ekibine hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Buğra Şenöz

Online eğitim sistemine ilk başlarda çok ön yargılıydım. Sertifikamın yurtdışından ulaşmayacağından korkuyordum. Açıkçası güvenemiyordum. Fakat Liderlik Okulu’ nu araştırdıktan sonra eğitimlere katılmaya karar verdim. Programım ödeme yaptıktan sonra otomatik olarak açıldı. Çalışmam bittikten sonra sertifikamsa ertesi gün elimdeydi. Gerçekten çok şaşırdım ve sevindim. Liderlik Okulu’ na özellikle benim gibi çok yoğun çalışan biri için böyle güzel bir hizmet  verdiği çok teşekkür ederim.

Çağla Marangoz

Basında Liderlik Okulu

Basında-Liderlik-Okulu

Eğitimler Hakkındaki Sıkça Sorulan Sorularımızı İnceleyin.

Siteye Nasıl Üye Olabilirim?

Sitemize üye olmak için 2 yöntem bulunmaktadır. Anasayfada sağ üst köşede yer alan kaydol butonuna tıklayıp istenilen bilgileri doldurarak üyelik işleminizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca eğitiminizi sepete ekle diyerek eğitimi satın aldığınızda sistem size otomatik olarak kullanıcı adı oluşturacak ve şifreniz eposta adresinize otomatik olarak gönderilecektir.

Kredi kartı kullanmıyorum. Ödeme işlemini nasıl gerçekleştirebilirim?

Bir tanıdığınızın kredi kartı ile ödeme işleminizi gerçekleştirebilir veya banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Banka hesap numarası veya İban kullanarak havale işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Havale işlemi yaptıktan sonra bizlere mail yolu ya da 0850 302 29 55 telefon numarasından ulaşarak eğitimini aktif hale getirebilirsiniz.

Hesap Numaralarımız:

QNB FinansBank
Hesap Adı: Liderlik Okulu Eğitim Anonim Şirketi
Şube Kodu: 03663
Hesap Numarası: 87846827
IBAN: TR80 0011 1000 0000 0087 8468 27

Sertifikalarda Online yazıyor mu?

Certificational tarafından sağlanan sertifikanızda online ibaresi bulunmamaktadır.

Online ödeme sistemine güvenebilir miyim?

Ödeme sistemine tamamen güvenebilirsiniz. 7 Banka(Akbank, Garanti Bankası, Türkiye İş Bankası, Finansbank, Yapı Kredi, HSBC ve Halkbank) ile ortak çalışan PayU Güvenli Ödeme Sistemini kullanmaktayız. Ödeme işlemlerinizi peşin veya taksitli olarak yapabilmenizi sağlayan tamamen güvenli bir sistemdir.

Online eğitim programlarını nasıl satın alabilirim?

Eğitimi sepete dedikten sonra ödeme sayfasına gidip eğitim için kayıt yaptırırsınız. İlgili sayfadan sonra kredi kart bilgilerinizi girip, taksit seçeneğinizi belirledikten sonra ileri butonuna tıklayarak eğitim satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Üye değilseniz otomatik olarak üye yapılacak ve eğitiminiz profilinize otomatik olarak tanımlanacaktır. Derslerinize hemen başlayabilirsiniz.

Eğitimlere katılmak için üniversite mezunu olmak şartı var mı?

Eğitimlere katılmak için üniversite mezunu şartı aranmamaktadır. Eğitimlerimiz kişisel gelişim eğitimleri olduğu için kişisel gelişimine katkıda bulunmak isteyen herkes katılabilmektedir.

Eğitimde bütün dersleri göremiyorum. Bir sorun mu var?

Eğitim sayfasına girdikten sonra sayfanın aşağısında dersleri göreceksiniz. Ders-1 e tıklayarak eğitime başlayabilirsiniz. Bir sonraki derse geçebilmek için dersin sayfasında sağ üst tarafta yer alan ‘tamamla’ butonuna tıklamanız gerekmektedir. Tamamla butonuna tıkladıktan sonra bir sonraki dersi görebilme izni verilecektir.

Eğitim programına nasıl giriş yapabilirim?

Üyelik ve ödeme işlemlerini daha önceden yaptıysanız, anasayfada sağ üstte yer alan ‘Giriş’ veya ‘Profilim’ butonuna tıklayarak profil sayfanıza gidebilirsiniz. Profil sayfanızın sağ tarafında aldığınız eğitimler bulunmaktadır. Çalışmak istediğiniz eğitime tıklayarak eğitime başlayabilirsiniz. Üyelik maili satın almanızla birlikte otomatik olarak gönderilmektedir. Lütfen maili kontrol ediniz (Otomatik mailler Spam klasörüne düşebilmektedir. Lütfen kontrol ediniz.)

Profesyonel Yöneticilik Akademisi (7 Sertifikalı)

1650  895 

HEMEN ŞİMDİ SEPETE EKLEYİN ve DERSLERİNİZE BAŞLAYIN

Daha Fazlasını Mı Arıyorsunuz?

LİDERLİK OKULU’NUN DİĞER TÜM EĞİTİMLERİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Aradığınızı Eğitimi Bulamadıysanız? Hemen Yazın ve Arayın


Generic selectors
Tam Uyum
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Eğitimlerimiz