Profesyonel Yöneticilik Akademisi (7 Sertifikalı)

3650  985 

Profesyonel Yöneticilik Akademisi Liderlik Okulu tarafından düzenleniyor.

Yönetim alanında yer alan 7 farklı profesyonel eğitim ve uluslararası geçerli 7 ayrı sertifika sizleri bekliyor. Programın içeriği;  Yöneticilik Eğitimi, yeni yöneticilik yaklaşımları, proje yönetimi eğitimi, kriz yönetimi eğitimi, diksiyon eğitimi, pazarlama eğitimi, müzakere teknikleri eğitimlerinden oluşmaktadır. Detaylara sayfanın alt kısmından ulaşabilirsiniz.

Bilgi İçin Sizi Arayalım!

  Programı Sepete Ekleyin ve hemen şimdi derslerinize başlayın. Eğitim günceldir (Son Kontrol Tarihi: 16 Ocak 2022). Ayrıca detaylı bilgi için sayfanın altına doğru ilerleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için eğitim danışmanımızla (+90 532 5544460) doğrudan görüşebilirsiniz.

  Liderlik Okulu olarak tüm organizasyonların ihtiyacı olan, yönetici ve adaylarının gelişimine katkı sağlayacak kapsamlı bir yöneticilik eğitimi programını sizlerin hizmetine sunuyoruz.

  Yöneticilik Akademisi Nedir?

  Yöneticilik Akademisinde bir yöneticinin ihtiyaç duyabileceği çeşitli alanlarda hazırlanan akademik altyapısı ve piyasa örnekleriyle zenginleştirilmiş dersleriyle size kolay bir öğrenim metodu sunuyoruz.

  Akademi ile derslerinize hemen şimdi başlayabilir ve yöneticilik eğitimini tamamlayabilirsiniz. Ayrıca paket içerisindeki diğer eğitimleri de tamamlayarak ilgili eğitimlerin sertifikalarına da hemen kavuşabilirsiniz. Bununla birlikte eğitimlerinizi tamamladıktan sonra derslerinize istediğiniz zaman tekrar tekrar ulaşabilir, bilgilerinizi tazeleyebilirsiniz.

  Yöneticilik Akademisi

  Bir şirketi, departmanı veya bir topluluğu idare eden, belli hedefler doğrultusunda kurumdaki işleyişin düzgün şekilde ilerlemesinden sorumlu olan, planlama yapan ve stratejileri belirleyen kişilere yönetici demekteyiz. Yöneticiler aynı zamanda olası krizlere karşı öngörü yetenekleri ile tedbir alabilen kişilerdir. Yöneticilerin asli görevi kurulu sistemi sürdürülebilir kılmaktır. Bu anlamda yöneticiler şirket ve kurumlar için büyük öneme sahiptir.

  Yöneticilik, belli vasıflara sahip olunduğu takdirde herkesin yapabileceği bir görevdir. Sorun çözme, dinleme, anlama, paylaşma, iletişim ve empati konularında kendini geliştirmiş kişiler, iyi birer yönetici olabilirler. 

  İyi bir yönetici olmak istiyorsanız bunları yapın

  Kariyerinde yükselmeyi ve bir gün yönetici olmayı hedefleyenler ile hali hazırda yönetici olup kendilerini geliştirmek isteyenler bazı konulara çok dikkat etmelidir. Mesela eleştirel düşünce yapısına sahip olmak iyi bir yöneticide mutlaka bulunması gereken bir özelliktir. Farklı fikirlere açık, bu fikirleri değerlendirmeye alan, iyi bir araştırma ve analizin ardından mantığını da kullanarak kararlarını alan yöneticiler başarıya ulaşmaktadır.

  Yönetici denildiğinde bazen akla olumsuz örnekler gelebiliyor. Mesela dediğim dedik çaldığım düdük tarzında bir yaklaşıma sahip yöneticilerle hemen herkes iş hayatının belli bir döneminde karşılaşmıştır. Bu tipteki yöneticiler çalışanlarını dinlemez, onlarla empati kurmaya zahmet etmez. Ve büyük bir ihtimalle ekibinin gözünde kötü bir yönetici olarak değerlendirilir.

  İyi bir yönetici ise çalışanlarını dinlemeyi bilendir. Bir yöneticinin çalışanları için ulaşılabilir olması önemlidir. Çalışanların sorunlarını, fikirlerini, projelerini rahatça yöneticisine anlatabiliyor olması, yöneticinin kendisini dinleyeceğini bilmesi çalışanın işinde daha verimli olmasını sağlar. Bu da iyi yöneticilik vasıflarındandır.

  Yönetici işleri son saniyeye bırakmaz, yumurta kapıyı çalınca paçaları tutuşarak ekibine iş yaptırmaya çalışmaz. İyi bir yönetici zaman yönetiminin ne olduğu bilir. Zamanı planlar; günlük, haftalık, aylık iş planları yapar. Görev ve projelerin zamanında ve iyi şekilde yapılacağından emin olur. Beklenmedik durumlar için de mutlaka B planı vardır.

  Yönetici, birlikte çalıştığı ekip arkadaşlarını geliştirmeyi de görevlerinden biri olarak düşünmelidir. Sonuçta çalışanlar kendilerini ne derece geliştirirse, yapılan işlerin de o oranda kalitesi artacaktır. Bu anlamda geri bildirimlerle çalışanlarını yönlendirmek, onları daha iyisini yapma noktasında motive etmek, çalışanların zaman zaman çeşitli kurs ve seminerlere katılarak bilgi birikimlerini artırmalarına yardımcı olmak iyi bir yöneticinin özellikleri arasında sayılmaktadır.

  Bu anlamda yöneticilerin aynı zamanda iyi bir akıl hocası olabilmeleri de önemlidir. Her yönetici tecrübelerini çalışanlarına rehberlik ederek onları geliştirme yolunda kullanmalıdır.

  İyi bir yöneticinin iletişim gücü ve insan ilişkileri de kuvvetli olmalıdır. Zira yönetici insanlarla çalışır. Dolayısıyla bir yöneticinin başarısı insanlarla kurduğu iletişime göre şekillenmektedir.

  Sıradışı Bir Yöneticilik Eğitimi

  Liderlik Okulu olarak kamu ve özel olmak üzere sayısız kurumun yöneticilik eğitimi ve liderlik eğitimlerini bizim kurumumuzun verdiğini biliyor muydunuz?

  Liderlik Okulu alanında Türkiye’nin en çok bilinen ve takip edilen Eğitim Ar-Ge kurumudur.

  Alt kısımdan ders içeriklerine ulaşabilir, sertifika akreditasyonları ve ödeme yöntemleri gibi bir çok konuda bilgi alabilirsiniz. Yine bir sorunuz olursa iletişim bölümünden bize yazabilir ya da çağrı merkezimizle görüşebilirsiniz.

  Sizi de bu harika Yöneticilik Eğitimi Akademisinin bir parçası olmaya davet ediyoruz.

  Yöneticilik Eğitimi Program İçeriği

  Programda Alınacak Dersler Hakkında Bilgi İçin Aşağıda Eğitimin Adına Tıklayınız

  Eğitimler

  Bu Eğitim Yönetici Olmak İsteyen ve Yönetim Kavramı Hakkında Çalışma Yapanlar İçin Özel Olarak Tasarlanmıştır. Ders İçeriklerini Başlıkları Tıklayarak Görebilirsiniz.

  Yönetim ve Organizasyon İçerisinde yer alan Yönetim Fonksiyonları ve Yönetim Teorilerinin anlatıldığı kurstur. Dersler yüksek lisans seviyesinde verilen konular seviyesinde ve daha da kapsamlıdır.

  Yönetim Kavramı
  Yönetim Fonksiyonları
  Profesyonel Yöneticilik
  İşletme Fonksiyonları
  Planlama
  Örgütlenme – Örgüt Kavramı
  Yöneltme Fonksiyonu
  Güç Kavramı
  Otorite Kavramı
  Yetki Kavramı
  Emir Kavramı
  Etkileme Kavramı
  Motivasyon Kavramı
  Kapsam Kuramları
  Maslow’un İhtiyaç Hiyerarşisi
  Herzberg Çift Faktör Kuramı
  Başarı Güdüsü Kuramı
  VIG Kuramı
  Süreç Kuramları
  Vroom _ Beklenti Kuramı
  Eşitlik Kuramı
  Pekiştirme Kuramı
  Koordinasyon Fonsiyonu
  Denetim Fonksiyonu
  Yönetim Yaklaşımları ve Tarihçesi
  Klasik Yönetim Yaklaşımları
  Bilimsel Yönetim Yaklaşımı
  Yönetim Süreci Yaklaşımı
  Bürokrasi Yaklaşımı
  Neo Klasik Yaklaşım
  Davranışsal Yaklaşım
  Sistem Yaklaşımı
  Durumsallık Yaklaşımı
  Matriks Örgüt Modeli
  Geleneksel Örgüt Modeli
  Fonksiyonel Örgüt Yapısı

  Bu Eğitimimizde günümüz karmaşık dünyasında ihtiyaç duyulan yeni nesil yönetim yaklaşımları anlatılmaktadır. Türkiye’de eşi ve benzeri olmayan bir eğitimdir.

  Toplam Kalite Yönetimi Yaklaşımı
  Temel Yetenekler (Core Competence)
  Outsourcing (Dış Kaynaklardan Yararlanma)
  Şebeke Organizasyoları
  Süreç Yenileme – Değişim Mühendisliği
  Benchmarking – Kıyaslama
  Personeli Güçlendirme – Enpowerment
  Downsizing – Küçülme (Delayering)
  Öğrenen Organizasyonlar
  Sanal Organizasyonlar
  Yeni Ekonomi Kuramı
  Kaos ve Karmaşıklık Teorisi

  Proje Yönetimi kavramını öğrenebileceğiniz temel konuları bünyesinde barındıran bu program ile proje yöneticisi olmaya bir adım daha yaklaşacaksınız.

  Proje Nedir?
  Proje’de Bulunması Gereken Özellikler
  Proje Tarihçesi
  Proje Yönetiminde Örgütlenme
  Matris Yapısı
  Proje Unsurları
  Proje Yöneticisi
  Projeleri Sınıflandırma
  Proje Hayat Döngüsü
  Proje Türleri
  Proje Evreleri
  Kapsam Yönetimi
  Projelerde Risk Yönetimi
  Risk Türleri
  Riskin Ölçümlenmesi
  Karar Ağacı Methodu
  Projelerde Zaman Yönetimi
  Proje Yönetiminde İletişim
  Projelerde Kalite Yönetimi
  Projelerde Maliyet Yönetimi
  Kaynak Planlaması
  Proje Evreleri
  Proje Ekibi ve Özellikleri
  Projenin Programlanması
  Gant Şeması
  Devre Diyagramları
  Ağ Diyagramları
  Proje Yönetim Teknikleri –
  CPM – Kritik Yol Methodu
  PERT – Şebeke Analizi
  Zaman Tahminleri

  Kriz acilen ele alınması gereken, önemli bir değişikliğe neden olan hızlı ya da yavaş gelişebilen bir değişikliktir. Kriz yönetimi eğitimi ile bu değişkiliklerin üstesinden nasıl gelebileceğinizi anlatıyoruz.

  Uluslararası standartlarda hazırlanmış bu program ile bir yöneticinin ya da kriz yöneticisi profilinde olan birinin ihtiyaç duyacağı bilgilerini edinmek ve bu bilgileri kullanma becerilerini geliştirmek isteyenler için harika bir fırsat sunuyoruz.

  Kriz Nedir?
  Kriz ve Çevre Faktörleri
  Kriz ve Doğal Faktörler
  Kriz ve Ekonomik Faktörler
  Politik ve Yasal Faktörler
  Kültürel ve Teknolojik Faktörler
  Kriz Konusundaki Yaklaşımlar
  Kriz Türleri
  İçten içe yayılan krizler
  Kriz Değerlendirme Aşamaları
  Çözümleme
  Krizleri Önleme Faaliyetleri
  Kriz Öncesi Yönetim
  Kriz Öncesi Yönetim Yapıları
  Krize Yönelik Kadro Ouşturma
  Kriz Dönemi Yönetici Seçimi
  Krizde Motivasyon ve Örgüt İklimi
  Krizin Üstesinden Gelme
  Kriz Anı Yönetimi
  Krizin Özellikleri

  Türkiye’nin ilk ve tek detaylı, kelime kelime seslendirme içeren ve kendinizin de kayıt yapıp dinleyebileceği ilk ve tek online diksiyon kursu.

  Bu Diksiyon Eğitimini evinizde tekrar tekrar dinleyerek ve seslendirerek kendi başınıza tamamlayabilirsiniz.

  Uluslararası standartlarda hazırlanmış bu program ile profesyonel pazarlama bilgileri ve bu bilgileri kullanma becerileri geliştirmek isteyenler için harika bir eğitimdir.

  Pazarlamanın Önemi
  Pazarlama Kavramı
  Pazarlama Tanımı
  Pazarlama Tarihi
  Pazarlama Çevresi
  Pazarlamayı Etkileyen Şirket içi Faktörler
  Pazarlama 4P’si Giriş
  Pazarlama Planlaması
  Pazarlama Stratejisi
  Pazarlama Araştırması
  Pazar Araştırması
  Pazarlamada Veri Toplama Araçları
  Tüketici Davranışları
  Pazar Bölümlendirme
  Hedef Pazar Seçimi
  Ürün
  Fiyat
  Tutundurma
  Dağıtım
  Pazarlama ve Satış
  Tüketici Kara kutusu

  Bu eğitimde müzakerenin ne olduğu ve müzakere sürecinde yapılması gerekenlerin aşama aşama anlatıldığı piyasada eşi ve benzeri olmayan bir eğitimdir.

  Müzakere Nedir?
  Müzakere Kavramları
  Müzakere Süreci Kavramı
  Müzakere Süreci Aşamaları
  Müzakere Bilgi Sistemi
  Hedefler ve Müzakere
  Müzakere Tanımlama
  Hazırlık Süreci
  Gerçek ihtiyaçları Anlamak
  Açılış Pozisyonu Alma
  Taviz
  Sonuç Alma

  Yüzlerce Profesyonel Bu Eğitime Katıldı. Sıra Sizde!

  Liderlik Okulu Hakkında

  Liderlik Okulu Hakkında

  Sayılarla Liderlik Okulu Eğitim A.Ş

  • 99974959 kurum kodu ile Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı resmi bir kuruluştur.
  • Eğitim içerikleri Sanayi Bakanlığı’na Bağlı olarak BTSB 033574 kodlu proje çerçevesinde İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü bünyesinde İZTEKGEB’te hazırlanmıştır.
  • Liderlik Okulu Platformu 3385217602116072 numarası ile Ticaret Bakanlığı ETBİS (Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi) tarafından onaylı ve doğrulanmıştır.
  • Liderlik Okulu Eğitim A.Ş. 6080589784 Vergi Numarası İle Maliye Bakanlığı’na ve 0608058978400001 Mersis Numarası ile Merkezi Sicil Kayıt Sistemi’ne kayıtlı bir şirkettir.
  • Liderlik Okulu Eğitim A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı Görevini Dr. Erkut Ergenç yürütmektedir.

  Lütfen mağdur olmamak için hiç bir şirket bilgisi, adresi, yetkilisi vs. olmayan merdiven altı işletmelere karşı dikkatli olunuz. Liderlik Okulu’nun www.liderlikokulu.com.tr adresinden başka bir web sitesi bulunmamaktadır.

  Sayılarla Liderlik Okulu

  • 150’nin üzerinde üniversite konferansı verdik.
  • 50’den fazla kamu kuruluşuna eğitim düzenledik.
  • 300’den fazla özel kurum personellerine hizmet içi eğitimler düzenledik.
  • 75’in üzerinde plaket, ödül ve teşekkür şilti aldık.
  • Sadece Kariyer .net sitesinde CV’sinde Liderlik Okulu referansı bulunan kişi sayısı 15.000 kişinin üzerinde…

  Uluslararası Üyelik ve Akreditasyonlar

  Liderlik Okulu; Uluslararası; ILA-International Leadership Association (Liderlik Birliği) – ID:101507 , ALE- Association of Leadership Educators (Liderlik Eğitmenleri Birliği) – ID:6991430 ve Association For Coaching (AC) OMAC üyesidir.

  Liderlik Okulu Certificational Accreditation Service Türkiye Temsilcisidir. Liderlik Okulu Mentorluk Platformu ve UniversityAmerica kurumsal akredite üyesidir. Ayrıca Tüm sertifikalar Accreditation Body tarafından indekslenmektedir.

  Ayrıca ISO 9001:2008, ISO 10002:2004 belgelerine sahip kurumsal bir anonim şirketidir.

  Türkiye’nin en eski Kişisel Gelişim Merkezlerinden biri olarak Liderlik Okulu dünyada (yaygın eğitim veren) en çok tanınan Türk eğitim kurumlarından biridir. Çok çalışmaya devam ediyoruz

  Sizleri de Liderlik Okulu‘ndan faydalanan binlerce değerin arasına davet ediyoruz…

  Nasıl Bir Sertifika Alacağım?

  Programın sonunda eğitim programını bitirdiğinize dair uluslararası geçerliliği bulunan İngilizce dilinde basılı program katılım sertifikanız Liderlik Okulu’ndan bağımsız bir organizasyon olan Accreditation Body ve Coachsea tarafından onaylanmaktadır.

  Belgeleriniz adresinize kargo ile gönderilecektir.

  Ayrıca belge arkasında Türkçe açıklamaları ve programın açıklaması bulunmaktadır. Ayrıca belge üzerinde soğuk mühür ve uluslararası üyeliklerin kaşeleri de bulunmaktadır.

  Verilecek belgelerde online eğitim ibaresi bulunmamaktadır.

  Her belge için bir ID numarası bulunmaktadır ve şirket belgeleri onayları da yer almaktadır.

  Her bir katılım sertifikası için aşağıda açıklaması bulunan Certificational Accreditation Service (Accreditation Body) tarafından karşılık oluşturulmaktadır.

  Ücretsiz Kargo İmkanı

  yurtici-kargo-logoTüm sertifika kargolarınız CERTIFICATIONAL tarafından ÜCRETSİZ Olarak Gönderilir. (Yurtdışı Kargolar PTT ile gönderilmektedir.)

  Accreditation Body (Certificational) Nedir ve Sertifikalarınız Nasıl İndekslenmektedir?

  Certificational

  Accreditation Body by Certificational uluslararası faaliyet gösteren bir kurum akreditasyon ve sertifikaların indekslendiği bir veritabanıdır.

  Certificational sistemi ile sertifikalarınız Dünya’nın her yerinden ulaşılabilir durumdadır.

  Sertifika bilgileriniz Accreditation Body tarafından sisteme girilir ve sertifikanız indekslenir. Her bir sertifika için Certificational tarafından bağımsız bir akreditasyon oluşturulur.

  Certificational size otomatik olarak bir sayfa oluşturur. Siz de kendiniz sisteme girip tüm sertifikalarınızı görebilir ve sertifikalarınızı yönetebilirsiniz.

  Akreditasyon sertifikanız ayrıca basılı olarak gönderilmez.

  Örnek Sertifika Onayı İçin Tıklayınız

  Kredi Kartına 9 Taksit İmkanı ve Banka Havalesi Seçenekleri

  taksit2

  Kredi Kartınıza Anında Peşin Fiyatına 9 Taksit İmkanı! Ödemenizi Yapar Yapmaz Kursunuz Aktif Hale Gelecektir.

  Hesap Numaralarımız:

  QNB FinansBank
  Hesap Adı: Liderlik Okulu Eğitim Anonim Şirketi
  Şube Kodu: 03663
  Hesap Numarası: 87846827
  IBAN: TR80 0011 1000 0000 0087 8468 27

  Yurtdışı Ödemeleri İçin Lütfen Eğitim Danışmanımızla İletişim Kurunuz. +90 532 554 44 60 (WhatsApp)

  Liderlik Okulu Hakkındaki Yorumlar?

  Liderlik Okulu ile ilk olarak 2010 yılında öğrenci iken bir seminerde tanışmıştım. Şimdi Adana’da öğretmenlik yapıyorum. Öğrenci Koçluğu Programını aldım, Videolara uzaktan erişim ile almak açıkçası çok kolay oldu. Program bitiminde sertifikalarım Certificational ile ertesi gün elime ulaştı. Tüm Liderlik Okulu çalışanlarına teşekkür ederim.

  Hande Gül Sağman

  Eğitim içeriği ve animasyonları sayesinde videoları sıkılmadan izledim. İçeriklerde sıkmadan konunun özü verilerek hazırlanmış. Sertifikaları 3 adet beklerken Certificationaldan 4 adet sertifika geldi. Sanırım Bir Meslek Olarak Koçluk içinde ayrı sertifika gelmiş çok mutlu oldum diyebilirim.

  Necla Şen Kavuk

  Sertifikalarım ertesi gün ulaştı lakin bir tanesi kargo nedeniyle yıpranmıştı. Liderlik Okulu’ndaki arkadaşlar hemen ilgilendiler ve Certificational Ertesi gün yenilerini elime ulaştırdı. Müşteri memnuniyetini düşündüğünüz için teşekkürler.

  Sahil Durukan Erkmen

  Daha önce İstanbul’da şirket içi eğitimimizde Erkut Hoca’dan yöneticilik eğitimi almıştım. Online eğitim materyalleri konusunda öncesinde tereddütlerim vardı ancak sonrasında Liderlik Okulu’na güvenerek satın aldım. Yaşam koçluğu programı ve sonrasında eşime fitness ve pilates koçluğu programlarını aldık. Kullanımı inanılmaz kolay bir sistem. Sertifikalarım 2 gün içerisinde elime geçti. Sertifika hizmeti içinde Certificational’a tekrar teşekkür ederim.

  Nihat Durak

  Sertifikalarım elime çok hızlı ulaştı. Eğitimimde sonradan kapatılmadı, kendimi sürekli güncel tutma fikri çok güzel teşekkür ederim.

  Selin Yılmaz Ateş

  Eğitim sonunda sertifikalarım Yurtiçi Kargo’yla ve aksama olmadan elime ulaştı. Sertifika ya da kargo için ekstra ücret talep edilmediği için çok mutlu oldum. Certificational Uluslararası geçerli belgemle Yaşam Koçluğu ofisimi açmak için ilk işlemleri başlattım. Teşekkür ederim Liderlik Okulu.

  Bensu Parlak

  Liderlik Okulu’nun geniş online eğitim içerik yelpazesi sayesinde kısıtlı zamanda kendimi çeşitli konularda geliştirme fırsatı buldum. Online eğitim setlerini almış olmama rağmen aradığım zaman karşıma çıkan nazik çağrı merkezi çalışanları, mail attığım zaman verilen ivedi cevaplar sayesinde muhatap bulabilmenin iç rahatlığıyla eğitimlerime devam ediyorum.

  Ramazan  Küskün

  Geçmişte Liderlik Okulu’ndan örgün hizmet içi kurum eğitimi almıştım. Şirketimizde eğitim sonrasında online eğitim programlarında çok geliştiklerini ve birçok konuda eğitim verdiklerini fark ettim. İlk olarak Diksiyon Eğitiminden faydalandım. Bir online eğitimden beklemediğim kadar geliştiriciydi. Boş vakitlerimde verilen uygulamaları yaptıktan sonra gerçekten değişimi fark ettim. Üstelik sonrasında uluslararası geçerli sertifikam kargo ile tarafıma iletildi. Yoğun biri olarak o gün bugündür Liderlik Okulu online eğitimleri tercihimdir. Hem zaman kısıtı yok hem uluslararası geçerli sertifika imkanı var. Bulunmaz fırsat.

  Hamiyet Sağlam

  Aldığım online eğitimde satın alma işlemimden hemen sonra derslerimin açılması beni çok şaşırttı. Fakat ilk dersten sonraki derslerim açılmıyordu. Panikle çağrı merkezini aradım. ‘Tamamla butonuna basıp bir sonraki derse ilerleyin’ diye bilgi verdiler. Meğer fark etmemişim sistem bana uyarı vermiş üstelik. Liderlik Okulu ve çözüm odaklı ekibine hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

  Buğra Şenöz

  Online eğitim sistemine ilk başlarda çok ön yargılıydım. Sertifikamın yurtdışından ulaşmayacağından korkuyordum. Açıkçası güvenemiyordum. Fakat Liderlik Okulu’ nu araştırdıktan sonra eğitimlere katılmaya karar verdim. Programım ödeme yaptıktan sonra otomatik olarak açıldı. Çalışmam bittikten sonra sertifikamsa ertesi gün elimdeydi. Gerçekten çok şaşırdım ve sevindim. Liderlik Okulu’ na özellikle benim gibi çok yoğun çalışan biri için böyle güzel bir hizmet  verdiği çok teşekkür ederim.

  Çağla Marangoz

  Basında Liderlik Okulu

  Program Günceldir (Son Kontrol Tarihi: 16 Ocak 2022). Alttaki linkten eğitimi sepetinize ekleyip derslerinize hemen şimdi başlayabilirsiniz.

  Basında Liderlik Okulu

  EĞİTİMİ SEPETE EKLEYİN ve DERSLERİNİZE HEMEN ŞİMDİ BAŞLAYIN

  3650  985 

  Liderlik Okulu Ticaret Bakanlığı E-Ticaret Bilgi Sistemi Tarafından Doğrulanmış Bir Kurumdur. Güvenle Alışveriş yapabilirsiniz. Doğrulama Sayfamıza Ulaşmak İçin Tıklayınız

  Tüm Eğitimlerimiz

  Aradığınız Eğitimi Bulamadınız Mı? Hemen Arayın!

  0
  Eğitim Sepeti
  • No products in the cart.
  Profesyonel Yöneticilik Akademisi (7 Sertifikalı)
  3650  985 
  -+