fbpx

Yönetici Koçluğu Akademisi (9 Sertifikalı)

9500 

Liderlik Okulu, Yönetici Koçluğu Eğitimi Akademisi ile koçluk ve yöneticilik becerilerinizi geliştirmek için mükemmel bir fırsat sunuyor. Bu online ve asenkron eğitim programı, 9 ana başlık altında derinlemesine bilgi ve pratiğe odaklanıyor.

Program, koçlar için yöneticilik, profesyonel koçluk, koçluk araçları, koçluk sözleşmeleri, yeni yönetim yaklaşımları, profesyonel mentorluk, çatışma yönetimi, problem çözme teknikleri ve koçluk seansı yönetimi eğitimlerinden oluşuyor.

Her katılımcı, program kapsamında 30 dakikalık birebir mentorluk oturumlarına erişim sağlıyor. Deneyimli eğitmen Dr. Erkut Ergenç liderliğinde, bu eğitim serisi sizi hem profesyonel hem de kişisel olarak geliştirmeyi hedefliyor.

Bilgi İçin Sizi Arayalım!

  Programı Sepete Ekleyin ve hemen şimdi derslerinize başlayın. Eğitim günceldir (Sistem Kontrol Tarihi: 8 Haziran 2024). Ayrıca detaylı bilgi için sayfanın altına doğru ilerleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için eğitim danışmanımızla +90 532 5544460 Whatsapp üzerinden doğrudan görüşebilirsiniz.

  Yönetici Koçluğu Eğitimi & Akademisi (Toplam 8 Sertifikalı Eğitim)

  Liderlik Okulu’ndan Kariyerinizi Dönüştürecek Bir Fırsat: Yönetici Koçluğu Eğitimi Akademisi

  Yönetici koçluğu alanında uzmanlaşmak ve kariyerinizi yeni bir zirveye taşımak isteyen profesyoneller için mükemmel bir fırsat sunuyoruz: Liderlik Okulu’nun Yönetici Koçluğu Eğitimi Akademisi. Bu program, koçluk ve yöneticilik becerilerinizi geliştirecek 9 temel başlıktan oluşmaktadır.

  Kapsamlı Eğitim Modülleri:

  1. Koçlar İçin Yöneticilik Eğitimi ve Sertifikası: Yönetici olarak koçluk becerilerinizi geliştirin.
  2. Profesyonel Koçluk Meslek Eğitimi ve Sertifikası: Koçluk alanında profesyonel standartları öğrenin.
  3. Profesyonel Koçluk Araçları Eğitimi ve Sertifikası: Etkili koçluk araçları ve teknikleri.
  4. Koçluk Sözleşmeleri Eğitimi ve Sertifikası: Koçluk sözleşmelerinin önemi ve detayları.
  5. Yeni Yönetim Yaklaşımları Eğitimi ve Sertifikası: Çağdaş yönetim teknikleri ve stratejileri.
  6. Profesyonel Mentorluk Eğitimi ve Sertifikası: Etkili mentorluk becerileri ve uygulamaları.
  7. Çatışma Yönetimi Eğitimi ve Sertifikası: İş yerinde çatışmaları çözme stratejileri.
  8. Problem Çözme Teknikleri Eğitimi ve Sertifikası: Karmaşık sorunları çözme yaklaşımları.
  9. Koçluk Seansı Yönetimi Eğitimi ve Sertifikası: Koçluk seanslarını etkin bir şekilde yönetme.

  Esnek ve Erişilebilir Eğitim: Bu dersler, online ve asenkron formatlarda sunulmakta, böylece her yerden erişim sağlayarak kendi hızınızda ilerleyebilirsiniz.

  Kişisel Gelişim için Mentorluk: Program dahilinde her katılımcı, 30 dakikalık birebir mentorluk oturumlarından yararlanabilir. Bu oturumlar, kariyer yolculuğunuzda size rehberlik edecek.

  Deneyimli Eğitmen: Program, deneyimli ve saygın bir eğitmen olan Dr. Erkut Ergenç tarafından yönetilmektedir. Dr. Ergenç’in rehberliğinde, koçluk ve yöneticilik becerilerinizde önemli gelişmeler kaydedeceksiniz.

  Liderlik Okulu’nun Yönetici Koçluğu Eğitimi Akademisi, sizi hem profesyonel hem de kişisel olarak geliştirmeye odaklanmaktadır. Koçluk ve yöneticilik alanında bir adım öne çıkmak için bu fırsatı kaçırmayın!

  Yönetici Koçluğu Akademisine Kimler Katılmalıdır?

  Yönetim Koçluğunu meslek edinmek isteyenler
  Mevcut mesleklerinin yanında koçluğu profesyonel olarak yapmak isteyenler,
  Profesyonel İş yaşamında koçluk yaklaşımlarını kullanmak isteyen profesyoneller,
  Özel yaşamında daha etkin ve başarılı olmayı amaçlayanlar,
  Ekip verimliliğini ve etkinliğini artırmak isteyen yöneticiler ve şirket sahipleri,
  Hayatını daha verimli ve keyifle yaşamak isteyen herkes yönetim koçluğu eğitimine katılabilir.

  Yüzlerce Profesyonel Bu Eğitime Katıldı. Sıra Sizde!

  Liderlik Okulu Hakkında

  Liderlik Okulu Hakkında

  Lütfen mağdur olmamak için hiç bir şirket bilgisi, adresi, yetkilisi vs. olmayan merdiven altı işletmelere karşı dikkatli olunuz. Liderlik Okulu’nun www.liderlikokulu.com.tr adresinden başka bir web sitesi bulunmamaktadır.

  Sayılarla Liderlik Okulu

  • 150’nin üzerinde üniversite konferansı verdik.
  • 50’den fazla kamu kuruluşuna eğitim düzenledik.
  • 300’den fazla özel kurum personellerine hizmet içi eğitimler düzenledik.
  • 75’in üzerinde plaket, ödül ve teşekkür şilti aldık.
  • Sadece Kariyer .net sitesinde CV’sinde Liderlik Okulu referansı bulunan kişi sayısı 15.000 kişinin üzerinde…

  Uluslararası Üyelik ve Akreditasyonlar

  Liderlik Okulu; Uluslararası; ILA-International Leadership Association (Liderlik Birliği) – ID:101507 , ALE- Association of Leadership Educators (Liderlik Eğitmenleri Birliği) – ID:6991430 ve Association For Coaching (AC) OMAC üyesidir.

  Liderlik Okulu Certificational Accreditation Service Türkiye Temsilcisidir. Liderlik Okulu Mentorluk Platformu ve UniversityAmerica kurumsal akredite üyesidir. Ayrıca Tüm sertifikalar Accreditation Body tarafından indekslenmektedir.

  Ayrıca ISO 9001:2008, ISO 10002:2004 belgelerine sahip kurumsal bir anonim şirketidir.

  Türkiye’nin en eski Kişisel Gelişim Merkezlerinden biri olarak Liderlik Okulu dünyada (yaygın eğitim veren) en çok tanınan Türk eğitim kurumlarından biridir. Çok çalışmaya devam ediyoruz

  Sizleri de Liderlik Okulu‘ndan faydalanan binlerce değerin arasına davet ediyoruz…

  Nasıl Bir Sertifika Alacağım?

  Programın sonunda eğitim programını bitirdiğinize dair uluslararası geçerliliği bulunan İngilizce dilinde basılı program katılım sertifikanız Liderlik Okulu’ndan bağımsız bir organizasyon olan Accreditation Body ve Coachsea tarafından onaylanmaktadır.

  Belgeleriniz adresinize kargo ile gönderilecektir.

  Ayrıca belge arkasında Türkçe açıklamaları ve programın açıklaması bulunmaktadır. Ayrıca belge üzerinde soğuk mühür ve uluslararası üyeliklerin kaşeleri de bulunmaktadır.

  Verilecek belgelerde online eğitim ibaresi bulunmamaktadır.

  Her belge için bir ID numarası bulunmaktadır ve şirket belgeleri onayları da yer almaktadır.

  Her bir katılım sertifikası için aşağıda açıklaması bulunan Certificational Accreditation Service (Accreditation Body) tarafından karşılık oluşturulmaktadır.

  Ücretsiz Kargo İmkanı

  yurtici-kargo-logoTüm sertifika kargolarınız CERTIFICATIONAL tarafından ÜCRETSİZ Olarak Gönderilir. (Yurtdışı Kargolar PTT ile gönderilmektedir.)

  Accreditation Body (Certificational) Nedir ve Sertifikalarınız Nasıl İndekslenmektedir?

  Certificational

  Accreditation Body by Certificational uluslararası faaliyet gösteren bir kurum akreditasyon ve sertifikaların indekslendiği bir veritabanıdır.

  Certificational sistemi ile sertifikalarınız Dünya’nın her yerinden ulaşılabilir durumdadır.

  Sertifika bilgileriniz Accreditation Body tarafından sisteme girilir ve sertifikanız indekslenir. Her bir sertifika için Certificational tarafından bağımsız bir akreditasyon oluşturulur.

  Certificational size otomatik olarak bir sayfa oluşturur. Siz de kendiniz sisteme girip tüm sertifikalarınızı görebilir ve sertifikalarınızı yönetebilirsiniz.

  Akreditasyon sertifikanız ayrıca basılı olarak gönderilmez.

  Kredi Kartına 9 Taksit İmkanı ve Banka Havalesi Seçenekleri

  taksit2

  Yurtdışı Ödemeleri İçin Lütfen Eğitim Danışmanımızla İletişim Kurunuz. +90 532 554 44 60 (WhatsApp)

  Liderlik Okulu Hakkındaki Yorumlar?

  Liderlik Okulu ile ilk olarak 2010 yılında öğrenci iken bir seminerde tanışmıştım. Şimdi Adana’da öğretmenlik yapıyorum. Öğrenci Koçluğu Programını aldım, Videolara uzaktan erişim ile almak açıkçası çok kolay oldu. Program bitiminde sertifikalarım Certificational ile ertesi gün elime ulaştı. Tüm Liderlik Okulu çalışanlarına teşekkür ederim.

  Hande Gül Sağman

  Eğitim içeriği ve animasyonları sayesinde videoları sıkılmadan izledim. İçeriklerde sıkmadan konunun özü verilerek hazırlanmış. Sertifikaları 3 adet beklerken Certificationaldan 4 adet sertifika geldi. Sanırım Bir Meslek Olarak Koçluk içinde ayrı sertifika gelmiş çok mutlu oldum diyebilirim.

  Necla Şen Kavuk

  Sertifikalarım ertesi gün ulaştı lakin bir tanesi kargo nedeniyle yıpranmıştı. Liderlik Okulu’ndaki arkadaşlar hemen ilgilendiler ve Certificational Ertesi gün yenilerini elime ulaştırdı. Müşteri memnuniyetini düşündüğünüz için teşekkürler.

  Sahil Durukan Erkmen

  Daha önce İstanbul’da şirket içi eğitimimizde Erkut Hoca’dan yöneticilik eğitimi almıştım. Online eğitim materyalleri konusunda öncesinde tereddütlerim vardı ancak sonrasında Liderlik Okulu’na güvenerek satın aldım. Yaşam koçluğu programı ve sonrasında eşime fitness ve pilates koçluğu programlarını aldık. Kullanımı inanılmaz kolay bir sistem. Sertifikalarım 2 gün içerisinde elime geçti. Sertifika hizmeti içinde Certificational’a tekrar teşekkür ederim.

  Nihat Durak

  Sertifikalarım elime çok hızlı ulaştı. Eğitimimde sonradan kapatılmadı, kendimi sürekli güncel tutma fikri çok güzel teşekkür ederim.

  Selin Yılmaz Ateş

  Eğitim sonunda sertifikalarım Yurtiçi Kargo’yla ve aksama olmadan elime ulaştı. Sertifika ya da kargo için ekstra ücret talep edilmediği için çok mutlu oldum. Certificational Uluslararası geçerli belgemle Yaşam Koçluğu ofisimi açmak için ilk işlemleri başlattım. Teşekkür ederim Liderlik Okulu.

  Bensu Parlak

  Liderlik Okulu’nun geniş online eğitim içerik yelpazesi sayesinde kısıtlı zamanda kendimi çeşitli konularda geliştirme fırsatı buldum. Online eğitim setlerini almış olmama rağmen aradığım zaman karşıma çıkan nazik çağrı merkezi çalışanları, mail attığım zaman verilen ivedi cevaplar sayesinde muhatap bulabilmenin iç rahatlığıyla eğitimlerime devam ediyorum.

  Ramazan  Küskün

  Geçmişte Liderlik Okulu’ndan örgün hizmet içi kurum eğitimi almıştım. Şirketimizde eğitim sonrasında online eğitim programlarında çok geliştiklerini ve birçok konuda eğitim verdiklerini fark ettim. İlk olarak Diksiyon Eğitiminden faydalandım. Bir online eğitimden beklemediğim kadar geliştiriciydi. Boş vakitlerimde verilen uygulamaları yaptıktan sonra gerçekten değişimi fark ettim. Üstelik sonrasında uluslararası geçerli sertifikam kargo ile tarafıma iletildi. Yoğun biri olarak o gün bugündür Liderlik Okulu online eğitimleri tercihimdir. Hem zaman kısıtı yok hem uluslararası geçerli sertifika imkanı var. Bulunmaz fırsat.

  Hamiyet Sağlam

  Aldığım online eğitimde satın alma işlemimden hemen sonra derslerimin açılması beni çok şaşırttı. Fakat ilk dersten sonraki derslerim açılmıyordu. Panikle çağrı merkezini aradım. ‘Tamamla butonuna basıp bir sonraki derse ilerleyin’ diye bilgi verdiler. Meğer fark etmemişim sistem bana uyarı vermiş üstelik. Liderlik Okulu ve çözüm odaklı ekibine hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

  Buğra Şenöz

  Online eğitim sistemine ilk başlarda çok ön yargılıydım. Sertifikamın yurtdışından ulaşmayacağından korkuyordum. Açıkçası güvenemiyordum. Fakat Liderlik Okulu’ nu araştırdıktan sonra eğitimlere katılmaya karar verdim. Programım ödeme yaptıktan sonra otomatik olarak açıldı. Çalışmam bittikten sonra sertifikamsa ertesi gün elimdeydi. Gerçekten çok şaşırdım ve sevindim. Liderlik Okulu’ na özellikle benim gibi çok yoğun çalışan biri için böyle güzel bir hizmet  verdiği çok teşekkür ederim.

  Çağla Marangoz

  Basında Liderlik Okulu

  Program Günceldir (Sistem Kontrol Tarihi: 8 Haziran 2024). Alttaki linkten eğitimi sepetinize ekleyip derslerinize hemen şimdi başlayabilirsiniz.

  Basında Liderlik Okulu

  EĞİTİMİ SEPETE EKLEYİN ve DERSLERİNİZE HEMEN ŞİMDİ BAŞLAYIN

  9500 

  Liderlik Okulu Ticaret Bakanlığı E-Ticaret Bilgi Sistemi Tarafından Doğrulanmış Bir Kurumdur. Güvenle Alışveriş yapabilirsiniz. Doğrulama Sayfamıza Ulaşmak İçin Tıklayınız

  Tüm Eğitimlerimiz