fbpx

Toplantı Yönetimi Uzmanlık Eğitimi

1950 

Toplantı Yönetimi Eğitimi, katılımcıların iş hayatında önemli bir beceri olan toplantı yönetimindeki yetersizliklerini gidermelerine yardımcı olur. Bu eğitim sayesinde, katılımcılarımızın toplantıları daha verimli bir şekilde yönetmeleri mümkün olur. Ayrıca, katılımcılarımızın toplantı sırasında ve sonrasında gerekli düzeltmeleri yapmalarına ve sonuçları analiz etmelerine yardımcı oluruz.

Liderlik Okulu olarak, toplamda 10 yıldan fazla bir süredir toplantı yönetimi uzmanlık eğitimi vermekteyiz. Eğitimlerimiz, sektördeki en iyi eğitmenler tarafından verilmekte ve katılımcılarımızın öğrenmesini kolaylaştırmak için interaktif öğrenme yöntemleri kullanılmaktadır. Eğitimimiz, katılımcılarımızın iş hayatında başarılı bir kariyere sahip olmalarına yardımcı olmaktadır.

Bilgi İçin Sizi Arayalım!

  Programı Sepete Ekleyin ve hemen şimdi derslerinize başlayın. Eğitim günceldir (Sistem Kontrol Tarihi: 12 Nisan 2024). Ayrıca detaylı bilgi için sayfanın altına doğru ilerleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için eğitim danışmanımızla +90 532 5544460 Whatsapp üzerinden doğrudan görüşebilirsiniz.

  Toplantı Yönetimi Eğitimi

  Toplantı yönetimi eğitimi, etkin ve verimli bir toplantı süreci için ihtiyaç duyulacak bilgi ve tekniklerin öğretildiği geliştirici bir programdır.

  Bu eğitimlerde, katılımcılar toplantı türleri ve hangi türdeki toplantı için nasıl bir hazırlık ve planlama süreci yapılacağı, toplantıya nasıl liderlik edileceği ve toplantı sonrası yapılacak değerlendirme hakkında bilgi sahibi olurlar.

  Toplantı yönetimi iş hayatının en önemli konularından biridir. Günümüz iş dünyasında, işlerin hızlı bir şekilde yapılması ve sonuç odaklı olunması gerekmektedir. Bu nedenle, toplantılar önemli bir iletişim aracı olarak kullanılmaktadır. Ancak, bir toplantı başarısızlıkla sonuçlanabilir ve zaman kaybına neden olabilir. Bu durumda, toplantıların yönetimi konusunda uzmanlaşmak çok önemlidir. Liderlik Okulu olarak, toplamda 20 yıldan fazla bir süredir toplantı yönetimi konusunda uzmanlık eğitimi vermekteyiz.

  Toplantı yönetimi uzmanlık eğitimi, katılımcıların toplantı yönetimi becerilerini geliştirmelerine ve etkili bir toplantı yapmalarına yardımcı olur. Eğitimimiz, katılımcıların toplantılar için hazırlık yapmalarını, toplantıyı yönetmelerini ve sonuçları analiz etmelerini öğrenmelerini sağlar. Ayrıca, katılımcılarımıza, toplantıdaki zorlukları ele alma ve toplantıdaki etkileşimi arttırma konusunda da yardımcı oluyoruz.

  Toplantı Yönetimi Eğitimi Hakkında

  Toplantı yönetimi eğitimi mesleki açıdan her statüden kişi için faydalı programlardır. Bu eğitimi en çok tercih edenler ise yöneticiler, yönetici adayları, kendi işini kuran veya kurmak isteyen girişimciler, akademik kariyer yapanlar, iş adamları, satış ve pazarlama alanında çalışanlardır.

  Liderlik Okulu’nun hayata geçirdiği toplantı yönetimi eğitimi ise her yönüyle dolu dolu ve hedef odaklı bir program olarak dikkat çekmektedir.

  Liderlik Okulu’nun toplantı yönetimi eğitimi, teorik ve uygulamalı derslerden oluşur. Toplantı kavramının detaylı anlatımı ile eğitim başlar. Düzenleyen kişiye, amaca, ortaya çıkış biçimine göre farklı toplantı şekilleri ayrıntılı olarak ele alınır. Toplantı kuralları, özellikleri, toplantıda dikkat edilmesi gerekenler de eğitim programının ders içeriğinde önemli bir yere sahiptir.

  Eğitimde toplantı öncesi ve sonrası yapılacaklar da anlatılmaktadır.

  Toplantı liderliği nasıl yapılır, toplantılarda yönetilmesi gereken unsurlar nelerdir, hangi stratejiler izlenmelidir, bu süreçte karşılaşılan sorunlar nasıl çözülür gibi sorular da Liderlik Okulu’nun toplantı yönetimi eğitimi kapsamında cevap bulmaktadır.

  Toplantı Yönetimi Eğitimi Ders İçerikleri

  Bölüm 1: Toplantı Yönetimi Eğitimine Giriş
  Bölüm 2: Toplantı Nedir? Toplantı Çeşitleri Nelerdir?
  Bölüm 3: Bir Toplantının Hayat Seyri – Tüm Aşamalar
  Bölüm 4: Toplantıyı Neden Düzenliyoruz?
  Bölüm 5: Toplantıya Kimler Katılmalı?
  Bölüm 6: Toplantıyı Nerede Düzenlemeliyiz?
  Bölüm 7: Toplantıyı Ne Zaman Düzenlemek Gerekir?
  Bölüm 8: Toplantıya Ne Zaman Başlarız?
  Bölüm 9: Toplantılarda Hangi Roller Vardır?
  Bölüm 10: Madalyonun Diğer Yüzü
  Bölüm 11: Toplantı Nasıl Sonlandırılır?
  Bölüm 12: Toplantı Sonrasında Yapılacaklar
  Bölüm 13: Dijitalleşmiş Toplantılar ve Dikkat Edilmesi Gerekenler
  Bölüm 14: Toplantı İlkeleri Oluşturmak

  Toplantı Yönetimi Eğitimi Yorumları

  “Toplantılar içerisinde yaşanmakta olan birçok problemin ortadan kalkması için hazırlanmış olan bir eğitim programı sanki. ”
  Cemile Toktaş

  Kurs içerisinde bilmediği ve eksik olduğum noktaları başarılı bir şekilde tamamlayabildim. Oldukça bilgilendirici bir eğitim programı.”
  Selin Bozok

  2011 yılında Ankara’da katılmış olduğum örgün eğitim programından sonra günümüzde ise birçok online eğitimlerinden yararlanmaya devam ediyorum.”
  Mesut Ali Kılıç

  Konu başlıkları gayet özenle seçilmiş başlıklar ve içerisinde ise en ince detaylara bile yer verilmiş.”
  Suna Karacaöz

  Yüzlerce Profesyonel Bu Eğitime Katıldı. Sıra Sizde!

  Liderlik Okulu Hakkında

  Liderlik Okulu Hakkında

  Lütfen mağdur olmamak için hiç bir şirket bilgisi, adresi, yetkilisi vs. olmayan merdiven altı işletmelere karşı dikkatli olunuz. Liderlik Okulu’nun www.liderlikokulu.com.tr adresinden başka bir web sitesi bulunmamaktadır.

  Sayılarla Liderlik Okulu

  • 150’nin üzerinde üniversite konferansı verdik.
  • 50’den fazla kamu kuruluşuna eğitim düzenledik.
  • 300’den fazla özel kurum personellerine hizmet içi eğitimler düzenledik.
  • 75’in üzerinde plaket, ödül ve teşekkür şilti aldık.
  • Sadece Kariyer .net sitesinde CV’sinde Liderlik Okulu referansı bulunan kişi sayısı 15.000 kişinin üzerinde…

  Uluslararası Üyelik ve Akreditasyonlar

  Liderlik Okulu; Uluslararası; ILA-International Leadership Association (Liderlik Birliği) – ID:101507 , ALE- Association of Leadership Educators (Liderlik Eğitmenleri Birliği) – ID:6991430 ve Association For Coaching (AC) OMAC üyesidir.

  Liderlik Okulu Certificational Accreditation Service Türkiye Temsilcisidir. Liderlik Okulu Mentorluk Platformu ve UniversityAmerica kurumsal akredite üyesidir. Ayrıca Tüm sertifikalar Accreditation Body tarafından indekslenmektedir.

  Ayrıca ISO 9001:2008, ISO 10002:2004 belgelerine sahip kurumsal bir anonim şirketidir.

  Türkiye’nin en eski Kişisel Gelişim Merkezlerinden biri olarak Liderlik Okulu dünyada (yaygın eğitim veren) en çok tanınan Türk eğitim kurumlarından biridir. Çok çalışmaya devam ediyoruz

  Sizleri de Liderlik Okulu‘ndan faydalanan binlerce değerin arasına davet ediyoruz…

  Nasıl Bir Sertifika Alacağım?

  Programın sonunda eğitim programını bitirdiğinize dair uluslararası geçerliliği bulunan İngilizce dilinde basılı program katılım sertifikanız Liderlik Okulu’ndan bağımsız bir organizasyon olan Accreditation Body ve Coachsea tarafından onaylanmaktadır.

  Belgeleriniz adresinize kargo ile gönderilecektir.

  Ayrıca belge arkasında Türkçe açıklamaları ve programın açıklaması bulunmaktadır. Ayrıca belge üzerinde soğuk mühür ve uluslararası üyeliklerin kaşeleri de bulunmaktadır.

  Verilecek belgelerde online eğitim ibaresi bulunmamaktadır.

  Her belge için bir ID numarası bulunmaktadır ve şirket belgeleri onayları da yer almaktadır.

  Her bir katılım sertifikası için aşağıda açıklaması bulunan Certificational Accreditation Service (Accreditation Body) tarafından karşılık oluşturulmaktadır.

  Ücretsiz Kargo İmkanı

  yurtici-kargo-logoTüm sertifika kargolarınız CERTIFICATIONAL tarafından ÜCRETSİZ Olarak Gönderilir. (Yurtdışı Kargolar PTT ile gönderilmektedir.)

  Accreditation Body (Certificational) Nedir ve Sertifikalarınız Nasıl İndekslenmektedir?

  Certificational

  Accreditation Body by Certificational uluslararası faaliyet gösteren bir kurum akreditasyon ve sertifikaların indekslendiği bir veritabanıdır.

  Certificational sistemi ile sertifikalarınız Dünya’nın her yerinden ulaşılabilir durumdadır.

  Sertifika bilgileriniz Accreditation Body tarafından sisteme girilir ve sertifikanız indekslenir. Her bir sertifika için Certificational tarafından bağımsız bir akreditasyon oluşturulur.

  Certificational size otomatik olarak bir sayfa oluşturur. Siz de kendiniz sisteme girip tüm sertifikalarınızı görebilir ve sertifikalarınızı yönetebilirsiniz.

  Akreditasyon sertifikanız ayrıca basılı olarak gönderilmez.

  Kredi Kartına 9 Taksit İmkanı ve Banka Havalesi Seçenekleri

  taksit2

  Yurtdışı Ödemeleri İçin Lütfen Eğitim Danışmanımızla İletişim Kurunuz. +90 532 554 44 60 (WhatsApp)

  Liderlik Okulu Hakkındaki Yorumlar?

  Liderlik Okulu ile ilk olarak 2010 yılında öğrenci iken bir seminerde tanışmıştım. Şimdi Adana’da öğretmenlik yapıyorum. Öğrenci Koçluğu Programını aldım, Videolara uzaktan erişim ile almak açıkçası çok kolay oldu. Program bitiminde sertifikalarım Certificational ile ertesi gün elime ulaştı. Tüm Liderlik Okulu çalışanlarına teşekkür ederim.

  Hande Gül Sağman

  Eğitim içeriği ve animasyonları sayesinde videoları sıkılmadan izledim. İçeriklerde sıkmadan konunun özü verilerek hazırlanmış. Sertifikaları 3 adet beklerken Certificationaldan 4 adet sertifika geldi. Sanırım Bir Meslek Olarak Koçluk içinde ayrı sertifika gelmiş çok mutlu oldum diyebilirim.

  Necla Şen Kavuk

  Sertifikalarım ertesi gün ulaştı lakin bir tanesi kargo nedeniyle yıpranmıştı. Liderlik Okulu’ndaki arkadaşlar hemen ilgilendiler ve Certificational Ertesi gün yenilerini elime ulaştırdı. Müşteri memnuniyetini düşündüğünüz için teşekkürler.

  Sahil Durukan Erkmen

  Daha önce İstanbul’da şirket içi eğitimimizde Erkut Hoca’dan yöneticilik eğitimi almıştım. Online eğitim materyalleri konusunda öncesinde tereddütlerim vardı ancak sonrasında Liderlik Okulu’na güvenerek satın aldım. Yaşam koçluğu programı ve sonrasında eşime fitness ve pilates koçluğu programlarını aldık. Kullanımı inanılmaz kolay bir sistem. Sertifikalarım 2 gün içerisinde elime geçti. Sertifika hizmeti içinde Certificational’a tekrar teşekkür ederim.

  Nihat Durak

  Sertifikalarım elime çok hızlı ulaştı. Eğitimimde sonradan kapatılmadı, kendimi sürekli güncel tutma fikri çok güzel teşekkür ederim.

  Selin Yılmaz Ateş

  Eğitim sonunda sertifikalarım Yurtiçi Kargo’yla ve aksama olmadan elime ulaştı. Sertifika ya da kargo için ekstra ücret talep edilmediği için çok mutlu oldum. Certificational Uluslararası geçerli belgemle Yaşam Koçluğu ofisimi açmak için ilk işlemleri başlattım. Teşekkür ederim Liderlik Okulu.

  Bensu Parlak

  Liderlik Okulu’nun geniş online eğitim içerik yelpazesi sayesinde kısıtlı zamanda kendimi çeşitli konularda geliştirme fırsatı buldum. Online eğitim setlerini almış olmama rağmen aradığım zaman karşıma çıkan nazik çağrı merkezi çalışanları, mail attığım zaman verilen ivedi cevaplar sayesinde muhatap bulabilmenin iç rahatlığıyla eğitimlerime devam ediyorum.

  Ramazan  Küskün

  Geçmişte Liderlik Okulu’ndan örgün hizmet içi kurum eğitimi almıştım. Şirketimizde eğitim sonrasında online eğitim programlarında çok geliştiklerini ve birçok konuda eğitim verdiklerini fark ettim. İlk olarak Diksiyon Eğitiminden faydalandım. Bir online eğitimden beklemediğim kadar geliştiriciydi. Boş vakitlerimde verilen uygulamaları yaptıktan sonra gerçekten değişimi fark ettim. Üstelik sonrasında uluslararası geçerli sertifikam kargo ile tarafıma iletildi. Yoğun biri olarak o gün bugündür Liderlik Okulu online eğitimleri tercihimdir. Hem zaman kısıtı yok hem uluslararası geçerli sertifika imkanı var. Bulunmaz fırsat.

  Hamiyet Sağlam

  Aldığım online eğitimde satın alma işlemimden hemen sonra derslerimin açılması beni çok şaşırttı. Fakat ilk dersten sonraki derslerim açılmıyordu. Panikle çağrı merkezini aradım. ‘Tamamla butonuna basıp bir sonraki derse ilerleyin’ diye bilgi verdiler. Meğer fark etmemişim sistem bana uyarı vermiş üstelik. Liderlik Okulu ve çözüm odaklı ekibine hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

  Buğra Şenöz

  Online eğitim sistemine ilk başlarda çok ön yargılıydım. Sertifikamın yurtdışından ulaşmayacağından korkuyordum. Açıkçası güvenemiyordum. Fakat Liderlik Okulu’ nu araştırdıktan sonra eğitimlere katılmaya karar verdim. Programım ödeme yaptıktan sonra otomatik olarak açıldı. Çalışmam bittikten sonra sertifikamsa ertesi gün elimdeydi. Gerçekten çok şaşırdım ve sevindim. Liderlik Okulu’ na özellikle benim gibi çok yoğun çalışan biri için böyle güzel bir hizmet  verdiği çok teşekkür ederim.

  Çağla Marangoz

  Basında Liderlik Okulu

  Program Günceldir (Sistem Kontrol Tarihi: 12 Nisan 2024). Alttaki linkten eğitimi sepetinize ekleyip derslerinize hemen şimdi başlayabilirsiniz.

  Basında Liderlik Okulu

  EĞİTİMİ SEPETE EKLEYİN ve DERSLERİNİZE HEMEN ŞİMDİ BAŞLAYIN

  1950 

  Liderlik Okulu Ticaret Bakanlığı E-Ticaret Bilgi Sistemi Tarafından Doğrulanmış Bir Kurumdur. Güvenle Alışveriş yapabilirsiniz. Doğrulama Sayfamıza Ulaşmak İçin Tıklayınız

  Tüm Eğitimlerimiz