fbpx

Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi Eğitimi

2950 

Liderlik Okulu tarafından sunulan Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi Eğitimi, Dr. Gökhan Kırbaç liderliğindeki 22 dersten oluşan kapsamlı bir programdır. Eğitim, lojistik ve tedarik zinciri yönetiminin temel kavramlarını, süreçlerini ve stratejilerini detaylı bir şekilde ele alarak, bu alanda kariyer yapmayı hedefleyen bireylere ve sektör profesyonellerine yöneliktir.

Program, temel kavramlardan başlayıp, tedarik zinciri bileşenleri, katılımcıları, yönetim kararları ve süreçleri gibi konuları derinlemesine incelerken, gerçek dünya örnekleri ile teorik bilgileri pekiştiriyor.

Bu eğitim, katılımcılara lojistik ve tedarik zinciri yönetiminde gerekli olan stratejik düşünme, problem çözme ve karar verme becerilerini kazandırmayı hedefliyor, böylece bu dinamik ve rekabetçi alanda uzmanlaşmalarını sağlıyor.

Bilgi İçin Sizi Arayalım!

  Programı Sepete Ekleyin ve hemen şimdi derslerinize başlayın. Eğitim günceldir (Sistem Kontrol Tarihi: 21 Şubat 2024). Ayrıca detaylı bilgi için sayfanın altına doğru ilerleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için eğitim danışmanımızla +90 532 5544460 Whatsapp üzerinden doğrudan görüşebilirsiniz.

  Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi Eğitimi

  Globalleşen dünya düzeninde lojistik ve tedarik zinciri yönetimi, işletmelerin rekabet avantajı kazanmasında kritik bir role sahiptir. Liderlik Okulu’nun sunmuş olduğu Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi Eğitimi, bu alandaki temel kavramları, süreçleri ve stratejileri kapsamlı bir şekilde ele alarak, katılımcılara bu sektörde uzmanlaşma fırsatı sunuyor.

  Dr. Gökhan Kırbaç tarafından yönetilen bu program, teorik bilgilerin yanı sıra pratik uygulamalara da yer vererek, sektördeki güncel eğilimleri ve en iyi uygulamaları aktarıyor.

  Eğitim İçeriği:

  Eğitim, toplamda 22 dersten oluşuyor ve bu dersler, tedarik zinciri ve lojistik alanında geniş bir yelpazeyi kapsıyor. Programın başlangıcında, “Temel Kavramlar” ile katılımcılar bu alanın temellerini öğrenirken, ilerleyen derslerde “Tedarik Süreci ve Tarihsel Gelişimi”, “Tedarik Zinciri Bileşenleri”, ve “Tedarik Zinciri Katılımcıları ve Temel Süreçleri” gibi konular detaylı bir şekilde inceleniyor.

  Eğitimin ilerleyen bölümlerinde, “Tedarik Zinciri Yönetiminde Karar Düzeyleri ve Çeşitleri”, “Tedarik Zinciri Etkinliği ve Kamçı Etkisi” gibi daha spesifik konulara değinilerek, katılımcıların sektörde karşılaşabilecekleri zorluklara karşı bilinçlenmeleri sağlanıyor. Program, “Tedarik Zinciri Örnek Olay (Case Study) İncelemeleri” ile son buluyor, bu sayede katılımcılar, teorik bilgilerini gerçek dünya örnekleri üzerinden pekiştirebiliyorlar.

  Ders 1: Temel Kavramlar – I
  Ders 2: Temel Kavramlar II
  Ders 3: Tedarik Süreci Ve Tarihsel Gelişimi
  Ders 4: Tedarik Zinciri Bileşenleri
  Ders 5: Tedarik Zinciri Katılımcıları ve Temel Süreçleri
  Ders 6: Tedarik Zinciri Yönetiminde Karar Düzeyleri ve Çeşitleri
  Ders 7: Tedarik Zincirinin Amacı ve Karar Aşamaları İle İlişkisi
  Ders 8: Tedarik Zincirinin Süreç Görünümü
  Ders 9: Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi
  Ders 10: Tedarik Zincirinde Taşımacılık Yönetimi ve Taşıma Türleri (MODLARI)
  Ders 11: Tedarik Zincirinde Depo Yönetimi
  Ders 12: Tedarik Zincirinde Envanter – Stok Yönetimi Yönetimi
  Ders 13: Tedarik Zincirinde Dış Kaynak Kullanımı
  Ders 14: Dağıtma Kuralları Ve Planlaması I
  Ders 15: Dağıtma Kuralları Ve Planlaması II
  Ders 16: Tedarik Zinciri Etkinliği Ve Kamçı Etkisi
  Ders 17: Tedarikçi Seçme Kararları Ve Satın Alma
  Ders 18: Tedarik Zinciri Performansı Ve Performans Faktörleri
  Ders 19: Tedarik Zincirinde Ağ Tasarımı
  Ders 20: Tersine, Yalın Ve Çevik Tedarik Zincirleri
  Ders 21: Tedarik Zinciri Yönetiminde Bilişim Teknolojileri
  Ders 22: Tedarik Zinciri Örnek Olay (Case Study) İncelemeleri

  Bu Eğitime Kimler Katılmalı:

  Bu eğitim programı, lojistik ve tedarik zinciri yönetimi alanında kariyer yapmayı hedefleyen bireyler, bu alanda çalışan profesyoneller, işletme sahipleri ve yöneticiler için özellikle tasarlanmıştır. Eğitim, katılımcılara bu alanda gerekli olan stratejik düşünme, problem çözme, ve karar verme becerilerini kazandırmayı hedeflemektedir.

  Liderlik Okulu’nun Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi Eğitimi, sektörde fark yaratmak ve bu dinamik alanda uzmanlaşmak isteyen herkes için benzersiz fırsatlar sunuyor. Dr. Gökhan Kırbaç’ın rehberliğinde, bu eğitim programı katılımcılara teorik ve pratik bilgileri harmanlayarak, lojistik ve tedarik zinciri yönetimi alanında derinlemesine bir uzmanlık kazandırıyor.

  Liderlik Okulu Tüm Eğitimleri İçin Tıklayınız.

  Yüzlerce Profesyonel Bu Eğitime Katıldı. Sıra Sizde!

  Liderlik Okulu Hakkında

  Liderlik Okulu Hakkında

  Lütfen mağdur olmamak için hiç bir şirket bilgisi, adresi, yetkilisi vs. olmayan merdiven altı işletmelere karşı dikkatli olunuz. Liderlik Okulu’nun www.liderlikokulu.com.tr adresinden başka bir web sitesi bulunmamaktadır.

  Sayılarla Liderlik Okulu

  • 150’nin üzerinde üniversite konferansı verdik.
  • 50’den fazla kamu kuruluşuna eğitim düzenledik.
  • 300’den fazla özel kurum personellerine hizmet içi eğitimler düzenledik.
  • 75’in üzerinde plaket, ödül ve teşekkür şilti aldık.
  • Sadece Kariyer .net sitesinde CV’sinde Liderlik Okulu referansı bulunan kişi sayısı 15.000 kişinin üzerinde…

  Uluslararası Üyelik ve Akreditasyonlar

  Liderlik Okulu; Uluslararası; ILA-International Leadership Association (Liderlik Birliği) – ID:101507 , ALE- Association of Leadership Educators (Liderlik Eğitmenleri Birliği) – ID:6991430 ve Association For Coaching (AC) OMAC üyesidir.

  Liderlik Okulu Certificational Accreditation Service Türkiye Temsilcisidir. Liderlik Okulu Mentorluk Platformu ve UniversityAmerica kurumsal akredite üyesidir. Ayrıca Tüm sertifikalar Accreditation Body tarafından indekslenmektedir.

  Ayrıca ISO 9001:2008, ISO 10002:2004 belgelerine sahip kurumsal bir anonim şirketidir.

  Türkiye’nin en eski Kişisel Gelişim Merkezlerinden biri olarak Liderlik Okulu dünyada (yaygın eğitim veren) en çok tanınan Türk eğitim kurumlarından biridir. Çok çalışmaya devam ediyoruz

  Sizleri de Liderlik Okulu‘ndan faydalanan binlerce değerin arasına davet ediyoruz…

  Nasıl Bir Sertifika Alacağım?

  Programın sonunda eğitim programını bitirdiğinize dair uluslararası geçerliliği bulunan İngilizce dilinde basılı program katılım sertifikanız Liderlik Okulu’ndan bağımsız bir organizasyon olan Accreditation Body ve Coachsea tarafından onaylanmaktadır.

  Belgeleriniz adresinize kargo ile gönderilecektir.

  Ayrıca belge arkasında Türkçe açıklamaları ve programın açıklaması bulunmaktadır. Ayrıca belge üzerinde soğuk mühür ve uluslararası üyeliklerin kaşeleri de bulunmaktadır.

  Verilecek belgelerde online eğitim ibaresi bulunmamaktadır.

  Her belge için bir ID numarası bulunmaktadır ve şirket belgeleri onayları da yer almaktadır.

  Her bir katılım sertifikası için aşağıda açıklaması bulunan Certificational Accreditation Service (Accreditation Body) tarafından karşılık oluşturulmaktadır.

  Ücretsiz Kargo İmkanı

  yurtici-kargo-logoTüm sertifika kargolarınız CERTIFICATIONAL tarafından ÜCRETSİZ Olarak Gönderilir. (Yurtdışı Kargolar PTT ile gönderilmektedir.)

  Accreditation Body (Certificational) Nedir ve Sertifikalarınız Nasıl İndekslenmektedir?

  Certificational

  Accreditation Body by Certificational uluslararası faaliyet gösteren bir kurum akreditasyon ve sertifikaların indekslendiği bir veritabanıdır.

  Certificational sistemi ile sertifikalarınız Dünya’nın her yerinden ulaşılabilir durumdadır.

  Sertifika bilgileriniz Accreditation Body tarafından sisteme girilir ve sertifikanız indekslenir. Her bir sertifika için Certificational tarafından bağımsız bir akreditasyon oluşturulur.

  Certificational size otomatik olarak bir sayfa oluşturur. Siz de kendiniz sisteme girip tüm sertifikalarınızı görebilir ve sertifikalarınızı yönetebilirsiniz.

  Akreditasyon sertifikanız ayrıca basılı olarak gönderilmez.

  Kredi Kartına 9 Taksit İmkanı ve Banka Havalesi Seçenekleri

  taksit2

  Yurtdışı Ödemeleri İçin Lütfen Eğitim Danışmanımızla İletişim Kurunuz. +90 532 554 44 60 (WhatsApp)

  Liderlik Okulu Hakkındaki Yorumlar?

  Liderlik Okulu ile ilk olarak 2010 yılında öğrenci iken bir seminerde tanışmıştım. Şimdi Adana’da öğretmenlik yapıyorum. Öğrenci Koçluğu Programını aldım, Videolara uzaktan erişim ile almak açıkçası çok kolay oldu. Program bitiminde sertifikalarım Certificational ile ertesi gün elime ulaştı. Tüm Liderlik Okulu çalışanlarına teşekkür ederim.

  Hande Gül Sağman

  Eğitim içeriği ve animasyonları sayesinde videoları sıkılmadan izledim. İçeriklerde sıkmadan konunun özü verilerek hazırlanmış. Sertifikaları 3 adet beklerken Certificationaldan 4 adet sertifika geldi. Sanırım Bir Meslek Olarak Koçluk içinde ayrı sertifika gelmiş çok mutlu oldum diyebilirim.

  Necla Şen Kavuk

  Sertifikalarım ertesi gün ulaştı lakin bir tanesi kargo nedeniyle yıpranmıştı. Liderlik Okulu’ndaki arkadaşlar hemen ilgilendiler ve Certificational Ertesi gün yenilerini elime ulaştırdı. Müşteri memnuniyetini düşündüğünüz için teşekkürler.

  Sahil Durukan Erkmen

  Daha önce İstanbul’da şirket içi eğitimimizde Erkut Hoca’dan yöneticilik eğitimi almıştım. Online eğitim materyalleri konusunda öncesinde tereddütlerim vardı ancak sonrasında Liderlik Okulu’na güvenerek satın aldım. Yaşam koçluğu programı ve sonrasında eşime fitness ve pilates koçluğu programlarını aldık. Kullanımı inanılmaz kolay bir sistem. Sertifikalarım 2 gün içerisinde elime geçti. Sertifika hizmeti içinde Certificational’a tekrar teşekkür ederim.

  Nihat Durak

  Sertifikalarım elime çok hızlı ulaştı. Eğitimimde sonradan kapatılmadı, kendimi sürekli güncel tutma fikri çok güzel teşekkür ederim.

  Selin Yılmaz Ateş

  Eğitim sonunda sertifikalarım Yurtiçi Kargo’yla ve aksama olmadan elime ulaştı. Sertifika ya da kargo için ekstra ücret talep edilmediği için çok mutlu oldum. Certificational Uluslararası geçerli belgemle Yaşam Koçluğu ofisimi açmak için ilk işlemleri başlattım. Teşekkür ederim Liderlik Okulu.

  Bensu Parlak

  Liderlik Okulu’nun geniş online eğitim içerik yelpazesi sayesinde kısıtlı zamanda kendimi çeşitli konularda geliştirme fırsatı buldum. Online eğitim setlerini almış olmama rağmen aradığım zaman karşıma çıkan nazik çağrı merkezi çalışanları, mail attığım zaman verilen ivedi cevaplar sayesinde muhatap bulabilmenin iç rahatlığıyla eğitimlerime devam ediyorum.

  Ramazan  Küskün

  Geçmişte Liderlik Okulu’ndan örgün hizmet içi kurum eğitimi almıştım. Şirketimizde eğitim sonrasında online eğitim programlarında çok geliştiklerini ve birçok konuda eğitim verdiklerini fark ettim. İlk olarak Diksiyon Eğitiminden faydalandım. Bir online eğitimden beklemediğim kadar geliştiriciydi. Boş vakitlerimde verilen uygulamaları yaptıktan sonra gerçekten değişimi fark ettim. Üstelik sonrasında uluslararası geçerli sertifikam kargo ile tarafıma iletildi. Yoğun biri olarak o gün bugündür Liderlik Okulu online eğitimleri tercihimdir. Hem zaman kısıtı yok hem uluslararası geçerli sertifika imkanı var. Bulunmaz fırsat.

  Hamiyet Sağlam

  Aldığım online eğitimde satın alma işlemimden hemen sonra derslerimin açılması beni çok şaşırttı. Fakat ilk dersten sonraki derslerim açılmıyordu. Panikle çağrı merkezini aradım. ‘Tamamla butonuna basıp bir sonraki derse ilerleyin’ diye bilgi verdiler. Meğer fark etmemişim sistem bana uyarı vermiş üstelik. Liderlik Okulu ve çözüm odaklı ekibine hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

  Buğra Şenöz

  Online eğitim sistemine ilk başlarda çok ön yargılıydım. Sertifikamın yurtdışından ulaşmayacağından korkuyordum. Açıkçası güvenemiyordum. Fakat Liderlik Okulu’ nu araştırdıktan sonra eğitimlere katılmaya karar verdim. Programım ödeme yaptıktan sonra otomatik olarak açıldı. Çalışmam bittikten sonra sertifikamsa ertesi gün elimdeydi. Gerçekten çok şaşırdım ve sevindim. Liderlik Okulu’ na özellikle benim gibi çok yoğun çalışan biri için böyle güzel bir hizmet  verdiği çok teşekkür ederim.

  Çağla Marangoz

  Basında Liderlik Okulu

  Program Günceldir (Sistem Kontrol Tarihi: 21 Şubat 2024). Alttaki linkten eğitimi sepetinize ekleyip derslerinize hemen şimdi başlayabilirsiniz.

  Basında Liderlik Okulu

  EĞİTİMİ SEPETE EKLEYİN ve DERSLERİNİZE HEMEN ŞİMDİ BAŞLAYIN

  2950 

  Liderlik Okulu Ticaret Bakanlığı E-Ticaret Bilgi Sistemi Tarafından Doğrulanmış Bir Kurumdur. Güvenle Alışveriş yapabilirsiniz. Doğrulama Sayfamıza Ulaşmak İçin Tıklayınız

  Tüm Eğitimlerimiz