Profesyonel Ürün Yönetimi & Yöneticiliği Eğitimi

495 

Bilgi İçin Sizi Arayalım!

Ürün yönetimi, bir ürünü veya markayı pazarlamak için sorumlulukların, görevlerin ve çalışanların düzenlenmesidir. Ürün yönetimini organizasyonun pazarlama faaliyetlerinde başarılı olmasını, yani ürün veya markalarını satarken kar etmesidir. Bu eğitim ile ürün yönetimi ile ilgili bazı yollar ve teknikler önererek üstesinden nasıl gelebileceğinizi anlatıyoruz.

Daha iyi performans göstermek için ne yapmalı?

Bir şirketin ürün yönetimi stratejilerini geliştirmesi ve ürün yöneticilerini daha donanımlı hale getirmesi, rekabet ortamında pozitif geri dönüş almasını sağlayacak en önemli hamlelerdendir.

Öte yandan ürün yöneticiliği, ürün yönetiminin değişmesi ve gelişmesi ile birlikte son derece önemli ve tercih edilen bir meslek haline gelmiştir.

Bu noktada gerek kendini bireysel olarak geliştirmek ve uzmanlaşmak isteyenler gerekse şirketlerin üretim departmanlarına yönelik özel kurumlarca verilen eğitimlerin önemi yadsınamaz.

Mesleki uzmanlık ve gelişim açısından büyük fayda sağlayan Ürün Yönetimi & Yöneticiliği Eğitimi, mutlaka kaliteli ve güvenilir eğitim kurumlarından alınmalıdır.

Bu anlamda Liderlik Okulu, tüm şirketlere, girişimcilere ve mesleki gelişimi önemseyen herkese Türkiye’nin en kapsamlı ve zengin içerikli eğitim programlarını sunmaktadır.

Toplam 24 bölümden oluşan Profesyonel Ürün Yönetimi & Yöneticiliği Eğitimi ile siz de iş hayatınızda fark yaratacaksınız.

Uluslararası standartlarda hazırlanmış bu program ile bir yönetici ya da iş adamı profilinde olan birinin ihtiyaç duyacağı bilgilerini edinmek ve bu bilgileri kullanma becerilerini geliştirmek isteyenler için harika bir fırsat sunuyoruz.

Eğitimin Son Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2020
Bu Program Eğitimi Destekleyici Nitelikte Materyalleri ile Güncel & Aktif Profesyonel Bir Programdır. Hemen Sepete Ekleyerek Uzaktan Öğrenme Yöntemi (Çevirimiçi) ile derslerinize grup açılmasını beklemeden şimdi başlayabilirsiniz. 

Profesyonel Ürün Yönetimi ve Yöneticiliği Eğitimi

Ürün yönetimi, bir ürünü veya markayı pazarlamak için sorumlulukların, görevlerin ve çalışanların düzenlenmesidir. Ürün yönetimini organizasyonun pazarlama faaliyetlerinde başarılı olmasını, yani ürün veya markalarını satarken kar etmesidir. Bu eğitim ile ürün yönetimi eğitimi ile ilgili bazı yollar ve teknikler önererek üstesinden nasıl gelebileceğinizi anlatıyoruz

Bir işletmenin tüm üretim faaliyetlerinin organize edilmesi, verimlilik esas alınarak üretimin sürdürülmesi ve bu sürecin kontrolü Üretim Yönetimi tarafından yapılmaktadır. Piyasaya sunulan ürünlerin, üretim aşamasından son tüketiciye ulaştığı ana kadar tüm sürecin titizlikle planlanmasına ürün yönetimi denilir. Ürün yönetiminde müşteri memnuniyeti esastır. Bugün şirketlerin ne tipte ürünleri, ne zaman ve ne kapsamda piyasaya sunacaklarına dair tüm kararlar ve hamleler ürün yönetiminin iş tanımına girmektedir.

Diğer Tüm Eğitimlerimiz İçin Tıklayınız

Ürün Yönetimi Eğitimi

Günümüzün son derece rekabetçi piyasaya ortamında, tüketicinin hızla değişen alışkanlıklarının ve taleplerinin doğru değerlendirilmesi şirketlerin karlılığı bakımından büyük önem taşımaktadır. Ürün yönetiminde; hem piyasa ve tüketici talepleri doğru okunmalı hem de mal ve hizmetlerin üretim süreci kaliteden ödün vermeden en düşük maliyetle ve maksimum hızla yürütmelidir.

Ürün yöneticisi de, bir ürünün fikir aşamasından hayata geçirilmesine, başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesinden tüketici ile buluşmasına kadar tüm üretim sürecini yönetir.

Başarılı bir ürün yöneticisinde olması gereken özellikler

Ürün yönetimi sürecinin iyi yönetilmesi şirketlerin başarısına direkt etki etmektedir. Dolayısıyla ürün yönetiminin işinin uzmanı kişilerce ele alınması büyük önem taşımaktadır.

 • Başarılı bir ürün yöneticisi her şeyden önce hedef kitlesini yani müşteriyi iyi tanımalı ve analiz etmelidir. Ürün yöneticisi müşterilerle iletişim içinde olmalı, müşterinin beklentilerini iyi okuyabilmelidir.
 • Ürün yöneticisi, sorumlu olduğu ürün veya ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olmalıdır. Ürünü doğru anlatmalı ve iyi tanıtabilmelidir.
 • Teknoloji ve dijitalleşmenin hızla geliştiği günümüzde, iyi bir ürün yöneticisinin tüm iletişim kanallarını ve özellikle de medyayı etkin şekilde kullanmayı bilmesi gerekmektedir.
 • Üretim yöneticisi, ürünün oluşma, gelişme ve olgunlaşma süreçlerine hakim olmalı, her aşamada kontrol mekanizmasını çalıştırmalıdır.
 • Geri bildirim günümüzde tüm şirketler için çok önemli bir veridir. Dolayısıyla bir ürün yöneticisinin doğru hamleleri yapmasında en büyük yardımcısı da müşterinin geri bildirimleri olacaktır.
 • Ürün yöneticisi sadece üretim sürecine değil pazarlama sürecinde de aktif rol almalıdır. Dolayısıyla bir ürün yöneticisi pazarlamadan da anlamalıdır.
 • Ürün yöneticisi piyasayı iyi okumalı, pazarı ve rakip ürünleri yakından tanımalı, rekabet koşullarını göz önünde bulundurarak müşteri memnuniyeti doğrultusunda fiyat politikalarını belirlemelidir.
 • Bir şirketin kalbi üretimle atar. Üretim yöneticisinin diğer tüm departmanlarla iletişim halinde olması önem taşımaktadır.
 • Ürün yöneticisi, değişen piyasaya koşulları ve müşteri beklentilerine göre ürünlerini doğru zamanda doğru şekilde yenilemeyi bilmelidir.
 • Raporlama becerisine sahip olması, satışçıları ürünün doğru pazarlanması noktasında iyi eğitebilmesi, ekipten gelen fikirleri değerlendirmeye alması ve bir ürünü oluştururken veya revize sürecinde bu fikirlerden de faydalanması, koordinasyon yeteneğine sahip olması da yine ürün yöneticisinin taşıması gereken niteliklerdendir.

KURSUN İÇERİĞİ

Bölüm 1:: ÜRÜN YÖNETİMİ
Bölüm 2:: ÜRÜN YÖNETİCİSİNİN AMACI VE GÖREVLERİ
Bölüm 3:: ÜRÜN YÖNETİCİSİ VE PAZARLAMA MÜDÜRÜ ARASINDAKİ FARK NEDİR
Bölüm 4:: ÜRÜN YÖNETİCİSİNİN ÖZELLİKLERİ
Bölüm 5:: PAZARLAMA ORGANİZASYONUNDA ÜRÜN YÖNETİMİNİN YERİ
Bölüm 6:: ÜRÜN YÖNETİMİNDE PAZARLAMA PLANI
Bölüm 7:: PAZARLAMA PLANININ ÖZELLİKLERİ
Bölüm 8:: PLANLAMA SÜRECİ
Bölüm 9:: PAZARLAMA PLANININ İÇERİĞİ
Bölüm 10:: ÜRÜN STRATEJİSİ VE ÜRÜN YÖNETİMİ
Bölüm 11:: ÜRÜN STRATEJİSİNİN GELİŞTİRİLMESİ
Bölüm 12:: ÜRÜN STRATEJİSİNİN HEDEFLERİ VE UNSURLARI
Bölüm 13:: STRATEJİK ALTERNATİFLER.
Bölüm 14:: HEDEF MÜŞTERİ, RAKİPLER VE ÇEKİRDEK STRATEJ
Bölüm 15:: ÜRÜN HAYAT EĞRİSİNİN YÖNETİLMESİ
Bölüm 16:: YENİ ÜRÜN VE ÜRÜN GELİŞTİRME
Bölüm 17:: ÜRÜN YENİLEME KARARLARI
Bölüm 18:: ÜRÜN FARKLILAŞTIRMA KARARLARI
Bölüm 19:: YENİ ÜRÜN İLE YENİLENMİŞ ÜRÜN ARASINDAKİ FARKLAR
Bölüm 20:: YENİ ÜRÜN PLANLAMA VE ÜRÜN STRATEJİSİ
Bölüm 21:: ÜRÜN GELİŞTİRME SÜRECİNDE ÜRÜN YÖNETİCİSİNİN SORUMLULUKLARI
Bölüm 22:: YENİ ÜRÜN PAZAR TESTLERİ
Bölüm 23:: YENİ ÜRÜNÜN PAZARA SUNULMASI VE BENİMSENMESİ
Bölüm 24:: YENİ ÜRÜN GELİŞTİRME SÜRECİNDE KARŞILAŞILAN SORUNLAR

Alttaki linkten eğitimi sepetinize ekleyebilirsiniz.

495 

Yüzlerce Profesyonel Bu Programdan Aldı! Sıra Sizde!

Eğitim Detaylarına Aşağıdaki Sekmelerden Ulaşabilirsiniz. Başlıkları Tıklayın ve İnceleyin

Liderlik Okulu Hakkında

Liderlik Okulu Hakkında

Liderlik Okulu olarak yıllardır yüzlerce kurum kuruluş ve bireyin gelişimine destek verdik. Bugüne Kadar;

150’nin üzerinde Üniversite Konferansı Verdik.

50’den fazla kamu kuruluşuna eğitim düzenledik.

150’den fazla özel kurum personellerine hizmet içi eğitimler düzenledik.

75’in üzerinde Plaket, Ödül ve Teşekkür Şilti Aldık.

Sadece Kariyer.net sitesinde CV’sinde Liderlik Okulu referansı bulunan kişi sayısı 15000 kişinin üzerinde…

Dünya’da en çok tanınan ve Türkiye’nin en eski Kişisel Gelişim Merkezlerinden biri olarak çok çalışmaya devam ediyoruz

Sizleri de Liderlik Okulu‘ndan faydalanan binlerce değerin arasına davet ediyoruz…

Nasıl Bir Sertifika Alacağım?

Yaşam Koçluğu SertifikaProgramın sonunda eğitim setini bitirdiğinize dair Uluslararası geçerliliği bulunan İngilizce dilinde basılı program katılım sertifikanız Liderlik Okulu’ndan bağımsız bir kurum olan Certificational tarafından verilmektedir. Belgeleriniz Certificational tarafından adresinize kargo ile gönderilecektir. 

 • Ayrıca belge arkasında Türkçe açıklamaları ve programın açıklaması bulunmaktadır. Ayrıca belge üzerinde soğuk mühür ve uluslararası üyeliklerin kaşeleri bulunmaktadır. Verilecek belgelerde online ibaresi bulunmamaktadır.
 • Her belge için bir ID numarası bulunmaktadır ve şirket belgeleri onayları da yer almaktadır.
 • Her bir katılım sertifikası için aşağıda açıklaması bulunan Certificational Accreditation Service tarafından karşılık oluşturulmaktadır.

Certificational Onayı Nedir?

Certificational Onaylı Sertifika

Certificational

Certificational Onaylı Global Sertifika…

Certificational sistemi ile sertifikalarınız Dünya’nın her yerinden ulaşılabilir durumdadır.

Sertifika bilgileriniz Liderlik Okulu tarafından Certificational sistemine girilir ve sertifikanız için Certificational tarafından bağımsız bir akreditasyon oluşturulur.

Certificational size otomatik olarak bir kullanıcı adı ve şifre oluşturur. Siz de kendiniz sisteme girip tüm sertifikalarınızı görebilir ve sertifikalarınızı yönetebilirsiniz.

Yandaki resimdeki gibi sertifikanız sistem tarafından otomatik olarak oluşturulur. Akreditasyon sertifikanız basılı olarak gönderilmez.

Örnek Sertifika Onayı İçin Tıklayınız

Üyelik ve Akreditasyonlarınız Nelerdir?

ac-certificateLiderlik Okulu A.Ş. İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü İçerisinde İZTEKGEB’te Sanayi Bakanlığı Ar-Ge Çalışmaları Kapsamında Eğitim teknolojileri ve içerikleri üreten bir eğitim Ar-Ge kurumudur.


Uluslararası
; ILA-International Leadership Association (Liderlik Birliği) – ID:101507 , ALE- Association of Leadership Educators (Liderlik Eğitmenleri Birliği) – ID:6991430 ve Association For Coaching (AC) OMAC üyesidir.

Liderlik Okulu Certificational Accreditation Service Türkiye Temsilcisidir. Liderlik Okulu Mentorluk Platformu ve UniversityAmerica kurumsal akredite üyesidir.

Ayrıca ISO 9001:2008, ISO 10002:2004 belgelerine sahip kurumsal bir anonim şirketidir.

Ücretsiz Kargo İmkanı Var Mı?

Ücretsiz Kargo İmkanı

yurtici-kargo-logoTÜM SERTİFİKA KARGOLARINIZ CERTIFICATIONAL tarafından ÜCRETSİZ OLARAK GÖNDERİLİR. (Yurtdışı Kargolar PTT ile gönderilmektedir.)

Kredi Kartına 9 Taksit İmkanı?

Kredi Kartına 9 Taksit İmkanı

taksit2

Kredi Kartınıza Anında Peşin Fiyatına 9 Taksit İmkanı! Ödemenizi Yapar Yapmaz Kursunuz Aktif Hale Gelecektir.

Hesap Numaralarımız:

QNB FinansBank
Hesap Adı: Liderlik Okulu Eğitim Anonim Şirketi
Şube Kodu: 03663
Hesap Numarası: 87846827
IBAN: TR80 0011 1000 0000 0087 8468 27

Neden Liderlik Okulu'nu Tercih Etmeliyim?

Neden-liderlik-okulu

Kredi Kartıyla Güvenli Ödeme Yapabilir Miyim?

Güvenli-odeme

Eğitim Hakkındaki Yorumlar Nelerdir?

Liderlik Okulu ile ilk olarak 2010 yılında öğrenci iken bir seminerde tanışmıştım. Şimdi Adana’da öğretmenlik yapıyorum. Öğrenci Koçluğu Programını aldım, Videolara uzaktan erişim ile almak açıkçası çok kolay oldu. Program bitiminde sertifikalarım Certificational ile ertesi gün elime ulaştı. Tüm Liderlik Okulu çalışanlarına teşekkür ederim.

Hande Gül Sağman

Eğitim içeriği ve animasyonları sayesinde videoları sıkılmadan izledim. İçeriklerde sıkmadan konunun özü verilerek hazırlanmış. Sertifikaları 3 adet beklerken Certificationaldan 4 adet sertifika geldi. Sanırım Bir Meslek Olarak Koçluk içinde ayrı sertifika gelmiş çok mutlu oldum diyebilirim.

Necla Şen Kavuk

Sertifikalarım ertesi gün ulaştı lakin bir tanesi kargo nedeniyle yıpranmıştı. Liderlik Okulu’ndaki arkadaşlar hemen ilgilendiler ve Certificational Ertesi gün yenilerini elime ulaştırdı. Müşteri memnuniyetini düşündüğünüz için teşekkürler.

Sahil Durukan Erkmen

Daha önce İstanbul’da şirket içi eğitimimizde Erkut Hoca’dan yöneticilik eğitimi almıştım. Online eğitim materyalleri konusunda öncesinde tereddütlerim vardı ancak sonrasında Liderlik Okulu’na güvenerek satın aldım. Yaşam koçluğu programı ve sonrasında eşime fitness ve pilates koçluğu programlarını aldık. Kullanımı inanılmaz kolay bir sistem. Sertifikalarım 2 gün içerisinde elime geçti. Sertifika hizmeti içinde Certificational’a tekrar teşekkür ederim.

Nihat Durak

Sertifikalarım elime çok hızlı ulaştı. Eğitimimde sonradan kapatılmadı, kendimi sürekli güncel tutma fikri çok güzel teşekkür ederim.

Selin Yılmaz Ateş

Eğitim sonunda sertifikalarım Yurtiçi Kargo’yla ve aksama olmadan elime ulaştı. Sertifika ya da kargo için ekstra ücret talep edilmediği için çok mutlu oldum. Certificational Uluslararası geçerli belgemle Yaşam Koçluğu ofisimi açmak için ilk işlemleri başlattım. Teşekkür ederim Liderlik Okulu.

Bensu Parlak

Liderlik Okulu’nun geniş online eğitim içerik yelpazesi sayesinde kısıtlı zamanda kendimi çeşitli konularda geliştirme fırsatı buldum. Online eğitim setlerini almış olmama rağmen aradığım zaman karşıma çıkan nazik çağrı merkezi çalışanları, mail attığım zaman verilen ivedi cevaplar sayesinde muhatap bulabilmenin iç rahatlığıyla eğitimlerime devam ediyorum.

Ramazan  Küskün

Geçmişte Liderlik Okulu’ndan örgün hizmet içi kurum eğitimi almıştım. Şirketimizde eğitim sonrasında online eğitim programlarında çok geliştiklerini ve birçok konuda eğitim verdiklerini fark ettim. İlk olarak Diksiyon Eğitiminden faydalandım. Bir online eğitimden beklemediğim kadar geliştiriciydi. Boş vakitlerimde verilen uygulamaları yaptıktan sonra gerçekten değişimi fark ettim. Üstelik sonrasında uluslararası geçerli sertifikam kargo ile tarafıma iletildi. Yoğun biri olarak o gün bugündür Liderlik Okulu online eğitimleri tercihimdir. Hem zaman kısıtı yok hem uluslararası geçerli sertifika imkanı var. Bulunmaz fırsat.

Hamiyet Sağlam

Aldığım online eğitimde satın alma işlemimden hemen sonra derslerimin açılması beni çok şaşırttı. Fakat ilk dersten sonraki derslerim açılmıyordu. Panikle çağrı merkezini aradım. ‘Tamamla butonuna basıp bir sonraki derse ilerleyin’ diye bilgi verdiler. Meğer fark etmemişim sistem bana uyarı vermiş üstelik. Liderlik Okulu ve çözüm odaklı ekibine hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Buğra Şenöz

Online eğitim sistemine ilk başlarda çok ön yargılıydım. Sertifikamın yurtdışından ulaşmayacağından korkuyordum. Açıkçası güvenemiyordum. Fakat Liderlik Okulu’ nu araştırdıktan sonra eğitimlere katılmaya karar verdim. Programım ödeme yaptıktan sonra otomatik olarak açıldı. Çalışmam bittikten sonra sertifikamsa ertesi gün elimdeydi. Gerçekten çok şaşırdım ve sevindim. Liderlik Okulu’ na özellikle benim gibi çok yoğun çalışan biri için böyle güzel bir hizmet  verdiği çok teşekkür ederim.

Çağla Marangoz

Basında Liderlik Okulu

Basında-Liderlik-Okulu

Eğitimler Hakkındaki Sıkça Sorulan Sorularımızı İnceleyin.

Siteye Nasıl Üye Olabilirim?

Sitemize üye olmak için 2 yöntem bulunmaktadır. Anasayfada sağ üst köşede yer alan kaydol butonuna tıklayıp istenilen bilgileri doldurarak üyelik işleminizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca eğitiminizi sepete ekle diyerek eğitimi satın aldığınızda sistem size otomatik olarak kullanıcı adı oluşturacak ve şifreniz eposta adresinize otomatik olarak gönderilecektir.

Kredi kartı kullanmıyorum. Ödeme işlemini nasıl gerçekleştirebilirim?

Bir tanıdığınızın kredi kartı ile ödeme işleminizi gerçekleştirebilir veya banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Banka hesap numarası veya İban kullanarak havale işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Havale işlemi yaptıktan sonra bizlere mail yolu ya da 0850 302 29 55 telefon numarasından ulaşarak eğitimini aktif hale getirebilirsiniz.

Hesap Numaralarımız:

QNB FinansBank
Hesap Adı: Liderlik Okulu Eğitim Anonim Şirketi
Şube Kodu: 03663
Hesap Numarası: 87846827
IBAN: TR80 0011 1000 0000 0087 8468 27

Sertifikalarda Online yazıyor mu?

Certificational tarafından sağlanan sertifikanızda online ibaresi bulunmamaktadır.

Online ödeme sistemine güvenebilir miyim?

Ödeme sistemine tamamen güvenebilirsiniz. 7 Banka(Akbank, Garanti Bankası, Türkiye İş Bankası, Finansbank, Yapı Kredi, HSBC ve Halkbank) ile ortak çalışan PayU Güvenli Ödeme Sistemini kullanmaktayız. Ödeme işlemlerinizi peşin veya taksitli olarak yapabilmenizi sağlayan tamamen güvenli bir sistemdir.

Online eğitim programlarını nasıl satın alabilirim?

Eğitimi sepete dedikten sonra ödeme sayfasına gidip eğitim için kayıt yaptırırsınız. İlgili sayfadan sonra kredi kart bilgilerinizi girip, taksit seçeneğinizi belirledikten sonra ileri butonuna tıklayarak eğitim satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Üye değilseniz otomatik olarak üye yapılacak ve eğitiminiz profilinize otomatik olarak tanımlanacaktır. Derslerinize hemen başlayabilirsiniz.

Eğitimlere katılmak için üniversite mezunu olmak şartı var mı?

Eğitimlere katılmak için üniversite mezunu şartı aranmamaktadır. Eğitimlerimiz kişisel gelişim eğitimleri olduğu için kişisel gelişimine katkıda bulunmak isteyen herkes katılabilmektedir.

Eğitimde bütün dersleri göremiyorum. Bir sorun mu var?

Eğitim sayfasına girdikten sonra sayfanın aşağısında dersleri göreceksiniz. Ders-1 e tıklayarak eğitime başlayabilirsiniz. Bir sonraki derse geçebilmek için dersin sayfasında sağ üst tarafta yer alan ‘tamamla’ butonuna tıklamanız gerekmektedir. Tamamla butonuna tıkladıktan sonra bir sonraki dersi görebilme izni verilecektir.

Eğitim programına nasıl giriş yapabilirim?

Üyelik ve ödeme işlemlerini daha önceden yaptıysanız, anasayfada sağ üstte yer alan ‘Giriş’ veya ‘Profilim’ butonuna tıklayarak profil sayfanıza gidebilirsiniz. Profil sayfanızın sağ tarafında aldığınız eğitimler bulunmaktadır. Çalışmak istediğiniz eğitime tıklayarak eğitime başlayabilirsiniz. Üyelik maili satın almanızla birlikte otomatik olarak gönderilmektedir. Lütfen maili kontrol ediniz (Otomatik mailler Spam klasörüne düşebilmektedir. Lütfen kontrol ediniz.)

Profesyonel Ürün Yönetimi & Yöneticiliği Eğitimi

495 

HEMEN ŞİMDİ SEPETE EKLEYİN ve DERSLERİNİZE BAŞLAYIN

Daha Fazlasını Mı Arıyorsunuz?

LİDERLİK OKULU’NUN DİĞER TÜM EĞİTİMLERİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Aradığınızı Eğitimi Bulamadıysanız? Hemen Yazın ve Arayın


Generic selectors
Tam Uyum
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Eğitimlerimiz