Profesyonel Ürün Yönetimi & Yöneticiliği Eğitimi

795  495 

Ürün yönetimi, bir ürünü veya markayı pazarlamak için sorumlulukların, görevlerin ve çalışanların düzenlenmesidir. Ürün yönetimini organizasyonun pazarlama faaliyetlerinde başarılı olmasını, yani ürün veya markalarını satarken kar etmesidir. Bu eğitim ile ürün yönetimi ile ilgili bazı yollar ve teknikler önererek üstesinden nasıl gelebileceğinizi anlatıyoruz.

Daha iyi performans göstermek için ne yapmalı?

Bir şirketin ürün yönetimi stratejilerini geliştirmesi ve ürün yöneticilerini daha donanımlı hale getirmesi, rekabet ortamında pozitif geri dönüş almasını sağlayacak en önemli hamlelerdendir.

Öte yandan ürün yöneticiliği, ürün yönetiminin değişmesi ve gelişmesi ile birlikte son derece önemli ve tercih edilen bir meslek haline gelmiştir.

Bu noktada gerek kendini bireysel olarak geliştirmek ve uzmanlaşmak isteyenler gerekse şirketlerin üretim departmanlarına yönelik özel kurumlarca verilen eğitimlerin önemi yadsınamaz.

Mesleki uzmanlık ve gelişim açısından büyük fayda sağlayan Ürün Yönetimi & Yöneticiliği Eğitimi, mutlaka kaliteli ve güvenilir eğitim kurumlarından alınmalıdır.

Bu anlamda Liderlik Okulu, tüm şirketlere, girişimcilere ve mesleki gelişimi önemseyen herkese Türkiye’nin en kapsamlı ve zengin içerikli eğitim programlarını sunmaktadır.

Toplam 24 bölümden oluşan Profesyonel Ürün Yönetimi & Yöneticiliği Eğitimi ile siz de iş hayatınızda fark yaratacaksınız.

Uluslararası standartlarda hazırlanmış bu program ile bir yönetici ya da iş adamı profilinde olan birinin ihtiyaç duyacağı bilgilerini edinmek ve bu bilgileri kullanma becerilerini geliştirmek isteyenler için harika bir fırsat sunuyoruz.

Programı Sepete Ekleyin ve hemen şimdi derslerinize başlayın. Ayrıca detaylı bilgi için sayfanın altına doğru ilerleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için eğitim danışmanımızla da (+90 532 5544460) doğrudan görüşebilirsiniz.

Bilgi İçin Sizi Arayalım!

  Profesyonel Ürün Yönetimi ve Yöneticiliği Eğitimi

  Ürün yönetimi, bir ürünü veya markayı pazarlamak için sorumlulukların, görevlerin ve çalışanların düzenlenmesidir. Ürün yönetimini organizasyonun pazarlama faaliyetlerinde başarılı olmasını, yani ürün veya markalarını satarken kar etmesidir. Bu eğitim ile ürün yönetimi eğitimi ile ilgili bazı yollar ve teknikler önererek üstesinden nasıl gelebileceğinizi anlatıyoruz

  Bir işletmenin tüm üretim faaliyetlerinin organize edilmesi, verimlilik esas alınarak üretimin sürdürülmesi ve bu sürecin kontrolü Üretim Yönetimi tarafından yapılmaktadır. Piyasaya sunulan ürünlerin, üretim aşamasından son tüketiciye ulaştığı ana kadar tüm sürecin titizlikle planlanmasına ürün yönetimi denilir. Ürün yönetiminde müşteri memnuniyeti esastır. Bugün şirketlerin ne tipte ürünleri, ne zaman ve ne kapsamda piyasaya sunacaklarına dair tüm kararlar ve hamleler ürün yönetiminin iş tanımına girmektedir.

  Diğer Tüm Eğitimlerimiz İçin Tıklayınız

  Ürün Yönetimi Eğitimi

  Günümüzün son derece rekabetçi piyasaya ortamında, tüketicinin hızla değişen alışkanlıklarının ve taleplerinin doğru değerlendirilmesi şirketlerin karlılığı bakımından büyük önem taşımaktadır. Ürün yönetiminde; hem piyasa ve tüketici talepleri doğru okunmalı hem de mal ve hizmetlerin üretim süreci kaliteden ödün vermeden en düşük maliyetle ve maksimum hızla yürütmelidir.

  Ürün yöneticisi de, bir ürünün fikir aşamasından hayata geçirilmesine, başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesinden tüketici ile buluşmasına kadar tüm üretim sürecini yönetir.

  Başarılı bir ürün yöneticisinde olması gereken özellikler

  Ürün yönetimi sürecinin iyi yönetilmesi şirketlerin başarısına direkt etki etmektedir. Dolayısıyla ürün yönetiminin işinin uzmanı kişilerce ele alınması büyük önem taşımaktadır.

  • Başarılı bir ürün yöneticisi her şeyden önce hedef kitlesini yani müşteriyi iyi tanımalı ve analiz etmelidir. Ürün yöneticisi müşterilerle iletişim içinde olmalı, müşterinin beklentilerini iyi okuyabilmelidir.
  • Ürün yöneticisi, sorumlu olduğu ürün veya ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olmalıdır. Ürünü doğru anlatmalı ve iyi tanıtabilmelidir.
  • Teknoloji ve dijitalleşmenin hızla geliştiği günümüzde, iyi bir ürün yöneticisinin tüm iletişim kanallarını ve özellikle de medyayı etkin şekilde kullanmayı bilmesi gerekmektedir.
  • Üretim yöneticisi, ürünün oluşma, gelişme ve olgunlaşma süreçlerine hakim olmalı, her aşamada kontrol mekanizmasını çalıştırmalıdır.
  • Geri bildirim günümüzde tüm şirketler için çok önemli bir veridir. Dolayısıyla bir ürün yöneticisinin doğru hamleleri yapmasında en büyük yardımcısı da müşterinin geri bildirimleri olacaktır.
  • Ürün yöneticisi sadece üretim sürecine değil pazarlama sürecinde de aktif rol almalıdır. Dolayısıyla bir ürün yöneticisi pazarlamadan da anlamalıdır.
  • Ürün yöneticisi piyasayı iyi okumalı, pazarı ve rakip ürünleri yakından tanımalı, rekabet koşullarını göz önünde bulundurarak müşteri memnuniyeti doğrultusunda fiyat politikalarını belirlemelidir.
  • Bir şirketin kalbi üretimle atar. Üretim yöneticisinin diğer tüm departmanlarla iletişim halinde olması önem taşımaktadır.
  • Ürün yöneticisi, değişen piyasaya koşulları ve müşteri beklentilerine göre ürünlerini doğru zamanda doğru şekilde yenilemeyi bilmelidir.
  • Raporlama becerisine sahip olması, satışçıları ürünün doğru pazarlanması noktasında iyi eğitebilmesi, ekipten gelen fikirleri değerlendirmeye alması ve bir ürünü oluştururken veya revize sürecinde bu fikirlerden de faydalanması, koordinasyon yeteneğine sahip olması da yine ürün yöneticisinin taşıması gereken niteliklerdendir.

  KURSUN İÇERİĞİ

  Bölüm 1:: ÜRÜN YÖNETİMİ
  Bölüm 2:: ÜRÜN YÖNETİCİSİNİN AMACI VE GÖREVLERİ
  Bölüm 3:: ÜRÜN YÖNETİCİSİ VE PAZARLAMA MÜDÜRÜ ARASINDAKİ FARK NEDİR
  Bölüm 4:: ÜRÜN YÖNETİCİSİNİN ÖZELLİKLERİ
  Bölüm 5:: PAZARLAMA ORGANİZASYONUNDA ÜRÜN YÖNETİMİNİN YERİ
  Bölüm 6:: ÜRÜN YÖNETİMİNDE PAZARLAMA PLANI
  Bölüm 7:: PAZARLAMA PLANININ ÖZELLİKLERİ
  Bölüm 8:: PLANLAMA SÜRECİ
  Bölüm 9:: PAZARLAMA PLANININ İÇERİĞİ
  Bölüm 10:: ÜRÜN STRATEJİSİ VE ÜRÜN YÖNETİMİ
  Bölüm 11:: ÜRÜN STRATEJİSİNİN GELİŞTİRİLMESİ
  Bölüm 12:: ÜRÜN STRATEJİSİNİN HEDEFLERİ VE UNSURLARI
  Bölüm 13:: STRATEJİK ALTERNATİFLER.
  Bölüm 14:: HEDEF MÜŞTERİ, RAKİPLER VE ÇEKİRDEK STRATEJ
  Bölüm 15:: ÜRÜN HAYAT EĞRİSİNİN YÖNETİLMESİ
  Bölüm 16:: YENİ ÜRÜN VE ÜRÜN GELİŞTİRME
  Bölüm 17:: ÜRÜN YENİLEME KARARLARI
  Bölüm 18:: ÜRÜN FARKLILAŞTIRMA KARARLARI
  Bölüm 19:: YENİ ÜRÜN İLE YENİLENMİŞ ÜRÜN ARASINDAKİ FARKLAR
  Bölüm 20:: YENİ ÜRÜN PLANLAMA VE ÜRÜN STRATEJİSİ
  Bölüm 21:: ÜRÜN GELİŞTİRME SÜRECİNDE ÜRÜN YÖNETİCİSİNİN SORUMLULUKLARI
  Bölüm 22:: YENİ ÜRÜN PAZAR TESTLERİ
  Bölüm 23:: YENİ ÜRÜNÜN PAZARA SUNULMASI VE BENİMSENMESİ
  Bölüm 24:: YENİ ÜRÜN GELİŞTİRME SÜRECİNDE KARŞILAŞILAN SORUNLAR

  Yüzlerce Profesyonel Bu Programdan Aldı! Sıra Sizde!

  Liderlik Okulu ve Sertifikalar Hakkında Bilgiler İçin Başlıkları Tıklayınız

  Türkiye’de İlk Defa Sertifikalarınız Blockchain Teknolojisi İle Accreditation Body ve Liderlik Okulu Tarafından Doğrulanmaktadır.

  Liderlik Okulu Hakkında

  Dr. Erkut Ergenç yönetiminde Liderlik Okulu Eğitim A.Ş

  • 99974959 kurum kodu ile Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı resmi bir kuruluştur.
  • Eğitim içerikleri Sanayi Bakanlığı’na Bağlı olarak BTSB 033574 kodlu proje çerçevesinde İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü bünyesinde İZTEKGEB’te hazırlanmıştır.
  • Liderlik Okulu Platformu 3385217602116072 numarası ile Ticaret Bakanlığı ETBİS (Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi) tarafından onaylı ve doğrulanmıştır.
  • Liderlik Okulu Eğitim A.Ş. 6080589784 Vergi Numarası İle Maliye Bakanlığı’na ve 0608058978400001 Mersis Numarası ile Merkezi Sicil Kayıt Sistemi’ne kayıtlı bir şirkettir.

  Lütfen mağdur olmamak için hiç bir şirket bilgisi, adresi, yetkilisi vs. olmayan merdiven altı işletmelere karşı dikkatli olunuz. Liderlik Okulu’nun www.liderlikokulu.com.tr adresinden başka bir web sitesi bulunmamaktadır.

  Sayılarla Liderlik Okulu

  150’nin üzerinde Üniversite Konferansı Verdik.
  50’den fazla kamu kuruluşuna eğitim düzenledik.
  300’den fazla özel kurum personellerine hizmet içi eğitimler düzenledik.
  75’in üzerinde Plaket, Ödül ve Teşekkür Şilti Aldık.
  Sadece Kariyer .net sitesinde CV’sinde Liderlik Okulu referansı bulunan kişi sayısı 15000 kişinin üzerinde…

  Uluslararası Üyelik ve Akreditasyonlar

  Uluslararası; ILA-International Leadership Association (Liderlik Birliği) – ID:101507 , ALE- Association of Leadership Educators (Liderlik Eğitmenleri Birliği) – ID:6991430 ve Association For Coaching (AC) OMAC üyesidir.

  Liderlik Okulu Certificational Accreditation Service Türkiye Temsilcisidir. Liderlik Okulu Mentorluk Platformu ve UniversityAmerica kurumsal akredite üyesidir. Ayrıca Tüm sertifikalar Accreditation Body tarafından indekslenmektedir.

  Ayrıca ISO 9001:2008, ISO 10002:2004 belgelerine sahip kurumsal bir anonim şirketidir.

  Dünya’da en çok tanınan ve Türkiye’nin en eski Kişisel Gelişim Merkezlerinden biri olarak çok çalışmaya devam ediyoruz

  Sizleri de Liderlik Okulu‘ndan faydalanan binlerce değerin arasına davet ediyoruz…
  [/section]

  Nasıl Bir Sertifika Alacağım?

  Programın sonunda eğitim programını bitirdiğinize dair uluslararası geçerliliği bulunan İngilizce dilinde basılı program katılım sertifikanız Liderlik Okulu’ndan bağımsız bir kurum olan Certificational tarafından verilmektedir.

  Belgeleriniz Certificational tarafından adresinize kargo ile gönderilecektir.

  Ayrıca belge arkasında Türkçe açıklamaları ve programın açıklaması bulunmaktadır. Ayrıca belge üzerinde soğuk mühür ve uluslararası üyeliklerin kaşeleri bulunmaktadır.

  Verilecek belgelerde online ibaresi bulunmamaktadır.

  Her belge için bir ID numarası bulunmaktadır ve şirket belgeleri onayları da yer almaktadır.

  Her bir katılım sertifikası için aşağıda açıklaması bulunan Certificational Accreditation Service tarafından karşılık oluşturulmaktadır.

  Ücretsiz Kargo İmkanı

  yurtici-kargo-logoTüm sertifika kargolarınız CERTIFICATIONAL tarafından ÜCRETSİZ Olarak Gönderilir. (Yurtdışı Kargolar PTT ile gönderilmektedir.)

  Accreditation Body Nedir ve Sertifikalarınız Nasıl İndekslenmektedir?

  Certificational

  Accreditation Body by Certificational uluslararası faaliyet gösteren bir kurum akreditasyon ve sertifikaların indekslendiği bir veritabanıdır.

  Certificational sistemi ile sertifikalarınız Dünya’nın her yerinden ulaşılabilir durumdadır.

  Sertifika bilgileriniz Accreditation Body tarafından sisteme girilir ve sertifikanız indekslenir. Her bir sertifika için Certificational tarafından bağımsız bir akreditasyon oluşturulur.

  Certificational size otomatik olarak bir sayfa oluşturur. Siz de kendiniz sisteme girip tüm sertifikalarınızı görebilir ve sertifikalarınızı yönetebilirsiniz.

  Akreditasyon sertifikanız ayrıca basılı olarak gönderilmez.

  Örnek Sertifika Onayı İçin Tıklayınız

  Kredi Kartına 9 Taksit İmkanı ve Banka Havalesi Seçenekleri

  taksit2

  Kredi Kartınıza Anında Peşin Fiyatına 9 Taksit İmkanı! Ödemenizi Yapar Yapmaz Kursunuz Aktif Hale Gelecektir.

  Hesap Numaralarımız:

  QNB FinansBank
  Hesap Adı: Liderlik Okulu Eğitim Anonim Şirketi
  Şube Kodu: 03663
  Hesap Numarası: 87846827
  IBAN: TR80 0011 1000 0000 0087 8468 27

  Yurtdışı Ödemeleri İçin Lütfen Eğitim Danışmanımızla İletişim Kurunuz. +90 532 554 44 60 (WhatsApp)

  Liderlik Okulu Hakkındaki Yorumlar?

  Liderlik Okulu ile ilk olarak 2010 yılında öğrenci iken bir seminerde tanışmıştım. Şimdi Adana’da öğretmenlik yapıyorum. Öğrenci Koçluğu Programını aldım, Videolara uzaktan erişim ile almak açıkçası çok kolay oldu. Program bitiminde sertifikalarım Certificational ile ertesi gün elime ulaştı. Tüm Liderlik Okulu çalışanlarına teşekkür ederim.

  Hande Gül Sağman

  Eğitim içeriği ve animasyonları sayesinde videoları sıkılmadan izledim. İçeriklerde sıkmadan konunun özü verilerek hazırlanmış. Sertifikaları 3 adet beklerken Certificationaldan 4 adet sertifika geldi. Sanırım Bir Meslek Olarak Koçluk içinde ayrı sertifika gelmiş çok mutlu oldum diyebilirim.

  Necla Şen Kavuk

  Sertifikalarım ertesi gün ulaştı lakin bir tanesi kargo nedeniyle yıpranmıştı. Liderlik Okulu’ndaki arkadaşlar hemen ilgilendiler ve Certificational Ertesi gün yenilerini elime ulaştırdı. Müşteri memnuniyetini düşündüğünüz için teşekkürler.

  Sahil Durukan Erkmen

  Daha önce İstanbul’da şirket içi eğitimimizde Erkut Hoca’dan yöneticilik eğitimi almıştım. Online eğitim materyalleri konusunda öncesinde tereddütlerim vardı ancak sonrasında Liderlik Okulu’na güvenerek satın aldım. Yaşam koçluğu programı ve sonrasında eşime fitness ve pilates koçluğu programlarını aldık. Kullanımı inanılmaz kolay bir sistem. Sertifikalarım 2 gün içerisinde elime geçti. Sertifika hizmeti içinde Certificational’a tekrar teşekkür ederim.

  Nihat Durak

  Sertifikalarım elime çok hızlı ulaştı. Eğitimimde sonradan kapatılmadı, kendimi sürekli güncel tutma fikri çok güzel teşekkür ederim.

  Selin Yılmaz Ateş

  Eğitim sonunda sertifikalarım Yurtiçi Kargo’yla ve aksama olmadan elime ulaştı. Sertifika ya da kargo için ekstra ücret talep edilmediği için çok mutlu oldum. Certificational Uluslararası geçerli belgemle Yaşam Koçluğu ofisimi açmak için ilk işlemleri başlattım. Teşekkür ederim Liderlik Okulu.

  Bensu Parlak

  Liderlik Okulu’nun geniş online eğitim içerik yelpazesi sayesinde kısıtlı zamanda kendimi çeşitli konularda geliştirme fırsatı buldum. Online eğitim setlerini almış olmama rağmen aradığım zaman karşıma çıkan nazik çağrı merkezi çalışanları, mail attığım zaman verilen ivedi cevaplar sayesinde muhatap bulabilmenin iç rahatlığıyla eğitimlerime devam ediyorum.

  Ramazan  Küskün

  Geçmişte Liderlik Okulu’ndan örgün hizmet içi kurum eğitimi almıştım. Şirketimizde eğitim sonrasında online eğitim programlarında çok geliştiklerini ve birçok konuda eğitim verdiklerini fark ettim. İlk olarak Diksiyon Eğitiminden faydalandım. Bir online eğitimden beklemediğim kadar geliştiriciydi. Boş vakitlerimde verilen uygulamaları yaptıktan sonra gerçekten değişimi fark ettim. Üstelik sonrasında uluslararası geçerli sertifikam kargo ile tarafıma iletildi. Yoğun biri olarak o gün bugündür Liderlik Okulu online eğitimleri tercihimdir. Hem zaman kısıtı yok hem uluslararası geçerli sertifika imkanı var. Bulunmaz fırsat.

  Hamiyet Sağlam

  Aldığım online eğitimde satın alma işlemimden hemen sonra derslerimin açılması beni çok şaşırttı. Fakat ilk dersten sonraki derslerim açılmıyordu. Panikle çağrı merkezini aradım. ‘Tamamla butonuna basıp bir sonraki derse ilerleyin’ diye bilgi verdiler. Meğer fark etmemişim sistem bana uyarı vermiş üstelik. Liderlik Okulu ve çözüm odaklı ekibine hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

  Buğra Şenöz

  Online eğitim sistemine ilk başlarda çok ön yargılıydım. Sertifikamın yurtdışından ulaşmayacağından korkuyordum. Açıkçası güvenemiyordum. Fakat Liderlik Okulu’ nu araştırdıktan sonra eğitimlere katılmaya karar verdim. Programım ödeme yaptıktan sonra otomatik olarak açıldı. Çalışmam bittikten sonra sertifikamsa ertesi gün elimdeydi. Gerçekten çok şaşırdım ve sevindim. Liderlik Okulu’ na özellikle benim gibi çok yoğun çalışan biri için böyle güzel bir hizmet  verdiği çok teşekkür ederim.

  Çağla Marangoz

  Program Günceldir (Son Kontrol Tarihi: 23 Nisan 2021). Alttaki linkten eğitimi sepetinize ekleyip derslerinize hemen şimdi başlayabilirsiniz.

  Basında Liderlik Okulu

  Basında Liderlik Okulu

  EĞİTİMİ SEPETE EKLEYİN ve DERSLERİNİZE HEMEN ŞİMDİ BAŞLAYIN

  795  495 

  Liderlik Okulu Ticaret Bakanlığı E-Ticaret Bilgi Sistemi Tarafından Doğrulanmış Bir Kurumdur. Güvenle Alışveriş yapabilirsiniz. Doğrulama Sayfamıza Ulaşmak İçin Tıklayınız

  Aradığınızı Eğitimi Bulamadıysanız? Hemen Yazın ve Arayın  0
  Eğitim Sepeti
  • No products in the cart.
  Profesyonel Ürün Yönetimi & Yöneticiliği Eğitimi
  795  495 
  -+