Profesyonel Büro Yönetimi Eğitimi

795  395 

Liderlik Okulu’nun büro yönetimi eğitimi tam size göre. Bu özel eğitim programında büroların iç mekanizmasını daha yakından tanıyacak, büro uygulamalarını A’dan Z’ye detaylı bir şekilde öğrenebileceksiniz. Eğitimde yer alan tüm dersleri tamamladığınızda siz de uzman bir büro yöneticisinin donanımına sahip olacaksınız.

Programı Sepete Ekleyin ve hemen şimdi derslerinize başlayın. Ayrıca detaylı bilgi için sayfanın altına doğru ilerleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için eğitim danışmanımızla da (+90 532 5544460) doğrudan görüşebilirsiniz.

Bilgi İçin Sizi Arayalım!

  Profesyonel Büro Yönetimi Eğitimi

  Düzenli, fonksiyonel, karmaşadan uzak ve personel ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikteki çalışma ortamları verimlilik açısından da en önemli unsurlardan biridir. Liderlik Okulu’na gelerek siz de böyle bir çalışma ortamını sağlamanın en etkin yolu olan büro yönetiminin inceliklerini öğrenebilirsiniz. Uluslararası standartlardaki Büro Yönetimi Eğitimi, kaliteye, kullanım kolaylığına ve nitelikli sertifikaya sahip olabileceğiniz eşsiz bir programdır.

  Büro Yönetimi Eğitimi Ders İçeriği

  Bu eğitim, katılımcılarına büro yönetimi alanında Türkiye’deki en zengin içeriği sunuyor. Online eğitimin tüm avantajlarından faydalanma imkânı sağlayan programa dilerseniz hemen şimdi başlayabilirsiniz.

  Büro Yönetimi Eğitimi neler içeriyor?

  Liderlik Okulu’nun titizlikle hazırladığı Büro Yönetimi Eğitimi, hem teorik bilgiye hem de uygulamalı derslere erişim sağlayabileceğiniz bir program.

  Bu eğitim toplam 12 bölümden oluşuyor. Her bölümün konusu en ince ayrıntısına kadar inceleniyor.

  Eğitimde ilk olarak yönetim kavramı, çağımızın yönetim anlayışı ve büro kavramı kapsamlı olarak ele alınıyor.

  Büro türleri hakkında detaylı bilgi sahibi olan katılımcılar daha sonra büro yönetiminin inceliklerini öğreniyor.

  Büro yönetimi elemanları nedir, büro yönetimi fonksiyonları nelerdir, büro yöneticisinin görevleri nelerdir, büro içi örgüt yapıları nasıl oluşur gibi sorular da ayrı bölümlerde işlenerek cevaplandırılıyor.

  Büro Yönetimi Eğitimi programına katılanlar, personel alımı için gerekli hazırlıklar, personelde bulunması gereken özellikler, işe alınan personelin eğitim süreci, işe alınan personelin eğitim sürecinin devamı konularını da öğrenme fırsatını elde ediyor.

  Çalışma ortamının önemi, çalışma ortamı nelere göre seçilir, büro binasının taşınma evresi, yerleşim ilkeleri, büro yönetiminde etkili iletişim ve büro yönetiminde zamanın etkili kullanılması gibi önemli konular da katılımcılara detaylı olarak aktarılıyor.

  Eğitim programında ayrıca, form yönetimi, form denetimi ve yapılma amacı, uygun dosyalama yapma yöntemleri, arşivleme yönetimi, arşivlenecek dosyaları sınıflandırma gibi konularda da katılımcılar bilgi ve beceri sahibi oluyor.

  Online eğitim ve global sertifika Liderlik Okulu’nda

  Büro Yönetimi Eğitimi online olarak kolay ve hızlı şekilde donanım elde edeceğiniz ve sonrasında da global sertifika sahibi olacağınız eşsiz bir programdır.

  Online eğitimde ipler sizin elinizde olduğu için zaman ve mekân engeline takılmazsınız. Tek tıkla satın alacağınız bu eğitim programındaki tüm derslere internete bağlı bilgisayar, tablet, laptop veya akıllı telefondan katılabilirsiniz.

  Derslere istediğiniz gün ve günün her saatinde erişebiliyorsunuz. Dünyanın neresinde olursanız olun eğitiminizi sürdürebilirsiniz.

  Ders tekrarını da mümkün kılan online eğitim video ve animasyonlarla son derece keyifli bir öğrenim süreci sunuyor.

  Programı dilediğiniz hızda ve sürede tamamlama imkânına da sahip oluyorsunuz.

  Derslerin tamamını bitirdikten sonra ise Certificational onaylı global uzmanlık sertifikası almaya hak kazanıyorsunuz.

  Hem Türkiye’de hem de dünya çapında geçerli kabul edilen sertifikalarınız adresinize ücretsiz kargo ile gönderiliyor.

  Özellikle büro yönetimi konusunda donanım sahibi olarak yönetici asistanlığı veya sekreterlik gibi alanlarda çalışma imkanı bulmak isteyenler global sertifikalarını CV’lerine ekleyerek, iş arayışlarında önemli bir avantaj elde edebilir.

  Büro Yönetimi Eğitimi Ders Başlıkları

  Bölüm 1: Büro ve Ofisler Neden Var?
  Bölüm 2: Büro ve Ofis Çeşitleri
  Bölüm 3: Yeni Bir Ofis Seçiminde Dikkat Etmeniz Gerekenler
  Bölüm 4: Büro Ve Ofis Yönetimi Neleri Kapsar
  Bölüm 5: Sistem Yaklaşımını Benimseyin
  Bölüm 6: Müşteri ile İlişkiler
  Bölüm 7: Büro Ve Ofislerde Teknik Konular
  Bölüm 8: Evrak İşleri Ve Dosyalama
  Bölüm 9: Toplantı Organizasyonlarını Düzenlemek
  Bölüm 10: Seyahatler
  Bölüm 11: Yapıcı İletişim
  Bölüm 12: Başarılı Bir Büro Yöneticisi Olmak

  Büro Yönetimi Eğitimi Yorumları

  “Kaliteli bir eğitim için gerekli olan her şey tamam. Ders içerikleri gayet açık ve kullanılan ekipmanlarda çok başarılı. Ses ve görüntü ile alakalı olumsuzluk bulunmamakta.”
  Selim İnce

  “Büro yönetimi eğitimi dersleri içerisinde kritik ve önemli konular detaylıca ele alınmakta. Ders içerikleri gayet açık ve akıcı bir şekilde anlatılmış.”
  Zeliha Yılmaz

  Eğitim gayet güzel. Büro yönetimi eğitimlerini ve uygulayışını daha zor bir konu olarak bekliyordum. Dersler tamamlandıktan sonra da sertifikalar çok hızlı bir şekilde gönderildi.”
  Metehan Baytemur

  Programa kaydımı gerçekleştirdikten sonra hemen başlamama çok şaşırdım. Ders içerisinde de önemli olan konulara yeteri kadar değinilmiş ve çok yalın bir dile anlatılmış. Emeği geçen herkese teşekkürler.”
  Sevim Çelik Uzun

  Yüzlerce Profesyonel Bu Programdan Aldı! Sıra Sizde!

  Liderlik Okulu ve Sertifikalar Hakkında Bilgiler İçin Başlıkları Tıklayınız

  Türkiye’de İlk Defa Sertifikalarınız Blockchain Teknolojisi İle Accreditation Body ve Liderlik Okulu Tarafından Doğrulanmaktadır.

  Liderlik Okulu Hakkında

  Dr. Erkut Ergenç yönetiminde Liderlik Okulu Eğitim A.Ş

  • 99974959 kurum kodu ile Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı resmi bir kuruluştur.
  • Eğitim içerikleri Sanayi Bakanlığı’na Bağlı olarak BTSB 033574 kodlu proje çerçevesinde İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü bünyesinde İZTEKGEB’te hazırlanmıştır.
  • Liderlik Okulu Platformu 3385217602116072 numarası ile Ticaret Bakanlığı ETBİS (Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi) tarafından onaylı ve doğrulanmıştır.
  • Liderlik Okulu Eğitim A.Ş. 6080589784 Vergi Numarası İle Maliye Bakanlığı’na ve 0608058978400001 Mersis Numarası ile Merkezi Sicil Kayıt Sistemi’ne kayıtlı bir şirkettir.

  Lütfen mağdur olmamak için hiç bir şirket bilgisi, adresi, yetkilisi vs. olmayan merdiven altı işletmelere karşı dikkatli olunuz. Liderlik Okulu’nun www.liderlikokulu.com.tr adresinden başka bir web sitesi bulunmamaktadır.

  Sayılarla Liderlik Okulu

  150’nin üzerinde Üniversite Konferansı Verdik.
  50’den fazla kamu kuruluşuna eğitim düzenledik.
  300’den fazla özel kurum personellerine hizmet içi eğitimler düzenledik.
  75’in üzerinde Plaket, Ödül ve Teşekkür Şilti Aldık.
  Sadece Kariyer .net sitesinde CV’sinde Liderlik Okulu referansı bulunan kişi sayısı 15000 kişinin üzerinde…

  Uluslararası Üyelik ve Akreditasyonlar

  Uluslararası; ILA-International Leadership Association (Liderlik Birliği) – ID:101507 , ALE- Association of Leadership Educators (Liderlik Eğitmenleri Birliği) – ID:6991430 ve Association For Coaching (AC) OMAC üyesidir.

  Liderlik Okulu Certificational Accreditation Service Türkiye Temsilcisidir. Liderlik Okulu Mentorluk Platformu ve UniversityAmerica kurumsal akredite üyesidir. Ayrıca Tüm sertifikalar Accreditation Body tarafından indekslenmektedir.

  Ayrıca ISO 9001:2008, ISO 10002:2004 belgelerine sahip kurumsal bir anonim şirketidir.

  Dünya’da en çok tanınan ve Türkiye’nin en eski Kişisel Gelişim Merkezlerinden biri olarak çok çalışmaya devam ediyoruz

  Sizleri de Liderlik Okulu‘ndan faydalanan binlerce değerin arasına davet ediyoruz…
  [/section]

  Nasıl Bir Sertifika Alacağım?

  Programın sonunda eğitim programını bitirdiğinize dair uluslararası geçerliliği bulunan İngilizce dilinde basılı program katılım sertifikanız Liderlik Okulu’ndan bağımsız bir kurum olan Certificational tarafından verilmektedir.

  Belgeleriniz Certificational tarafından adresinize kargo ile gönderilecektir.

  Ayrıca belge arkasında Türkçe açıklamaları ve programın açıklaması bulunmaktadır. Ayrıca belge üzerinde soğuk mühür ve uluslararası üyeliklerin kaşeleri bulunmaktadır.

  Verilecek belgelerde online ibaresi bulunmamaktadır.

  Her belge için bir ID numarası bulunmaktadır ve şirket belgeleri onayları da yer almaktadır.

  Her bir katılım sertifikası için aşağıda açıklaması bulunan Certificational Accreditation Service tarafından karşılık oluşturulmaktadır.

  Ücretsiz Kargo İmkanı

  yurtici-kargo-logoTüm sertifika kargolarınız CERTIFICATIONAL tarafından ÜCRETSİZ Olarak Gönderilir. (Yurtdışı Kargolar PTT ile gönderilmektedir.)

  Accreditation Body Nedir ve Sertifikalarınız Nasıl İndekslenmektedir?

  Certificational

  Accreditation Body by Certificational uluslararası faaliyet gösteren bir kurum akreditasyon ve sertifikaların indekslendiği bir veritabanıdır.

  Certificational sistemi ile sertifikalarınız Dünya’nın her yerinden ulaşılabilir durumdadır.

  Sertifika bilgileriniz Accreditation Body tarafından sisteme girilir ve sertifikanız indekslenir. Her bir sertifika için Certificational tarafından bağımsız bir akreditasyon oluşturulur.

  Certificational size otomatik olarak bir sayfa oluşturur. Siz de kendiniz sisteme girip tüm sertifikalarınızı görebilir ve sertifikalarınızı yönetebilirsiniz.

  Akreditasyon sertifikanız ayrıca basılı olarak gönderilmez.

  Örnek Sertifika Onayı İçin Tıklayınız

  Kredi Kartına 9 Taksit İmkanı ve Banka Havalesi Seçenekleri

  taksit2

  Kredi Kartınıza Anında Peşin Fiyatına 9 Taksit İmkanı! Ödemenizi Yapar Yapmaz Kursunuz Aktif Hale Gelecektir.

  Hesap Numaralarımız:

  QNB FinansBank
  Hesap Adı: Liderlik Okulu Eğitim Anonim Şirketi
  Şube Kodu: 03663
  Hesap Numarası: 87846827
  IBAN: TR80 0011 1000 0000 0087 8468 27

  Yurtdışı Ödemeleri İçin Lütfen Eğitim Danışmanımızla İletişim Kurunuz. +90 532 554 44 60 (WhatsApp)

  Liderlik Okulu Hakkındaki Yorumlar?

  Liderlik Okulu ile ilk olarak 2010 yılında öğrenci iken bir seminerde tanışmıştım. Şimdi Adana’da öğretmenlik yapıyorum. Öğrenci Koçluğu Programını aldım, Videolara uzaktan erişim ile almak açıkçası çok kolay oldu. Program bitiminde sertifikalarım Certificational ile ertesi gün elime ulaştı. Tüm Liderlik Okulu çalışanlarına teşekkür ederim.

  Hande Gül Sağman

  Eğitim içeriği ve animasyonları sayesinde videoları sıkılmadan izledim. İçeriklerde sıkmadan konunun özü verilerek hazırlanmış. Sertifikaları 3 adet beklerken Certificationaldan 4 adet sertifika geldi. Sanırım Bir Meslek Olarak Koçluk içinde ayrı sertifika gelmiş çok mutlu oldum diyebilirim.

  Necla Şen Kavuk

  Sertifikalarım ertesi gün ulaştı lakin bir tanesi kargo nedeniyle yıpranmıştı. Liderlik Okulu’ndaki arkadaşlar hemen ilgilendiler ve Certificational Ertesi gün yenilerini elime ulaştırdı. Müşteri memnuniyetini düşündüğünüz için teşekkürler.

  Sahil Durukan Erkmen

  Daha önce İstanbul’da şirket içi eğitimimizde Erkut Hoca’dan yöneticilik eğitimi almıştım. Online eğitim materyalleri konusunda öncesinde tereddütlerim vardı ancak sonrasında Liderlik Okulu’na güvenerek satın aldım. Yaşam koçluğu programı ve sonrasında eşime fitness ve pilates koçluğu programlarını aldık. Kullanımı inanılmaz kolay bir sistem. Sertifikalarım 2 gün içerisinde elime geçti. Sertifika hizmeti içinde Certificational’a tekrar teşekkür ederim.

  Nihat Durak

  Sertifikalarım elime çok hızlı ulaştı. Eğitimimde sonradan kapatılmadı, kendimi sürekli güncel tutma fikri çok güzel teşekkür ederim.

  Selin Yılmaz Ateş

  Eğitim sonunda sertifikalarım Yurtiçi Kargo’yla ve aksama olmadan elime ulaştı. Sertifika ya da kargo için ekstra ücret talep edilmediği için çok mutlu oldum. Certificational Uluslararası geçerli belgemle Yaşam Koçluğu ofisimi açmak için ilk işlemleri başlattım. Teşekkür ederim Liderlik Okulu.

  Bensu Parlak

  Liderlik Okulu’nun geniş online eğitim içerik yelpazesi sayesinde kısıtlı zamanda kendimi çeşitli konularda geliştirme fırsatı buldum. Online eğitim setlerini almış olmama rağmen aradığım zaman karşıma çıkan nazik çağrı merkezi çalışanları, mail attığım zaman verilen ivedi cevaplar sayesinde muhatap bulabilmenin iç rahatlığıyla eğitimlerime devam ediyorum.

  Ramazan  Küskün

  Geçmişte Liderlik Okulu’ndan örgün hizmet içi kurum eğitimi almıştım. Şirketimizde eğitim sonrasında online eğitim programlarında çok geliştiklerini ve birçok konuda eğitim verdiklerini fark ettim. İlk olarak Diksiyon Eğitiminden faydalandım. Bir online eğitimden beklemediğim kadar geliştiriciydi. Boş vakitlerimde verilen uygulamaları yaptıktan sonra gerçekten değişimi fark ettim. Üstelik sonrasında uluslararası geçerli sertifikam kargo ile tarafıma iletildi. Yoğun biri olarak o gün bugündür Liderlik Okulu online eğitimleri tercihimdir. Hem zaman kısıtı yok hem uluslararası geçerli sertifika imkanı var. Bulunmaz fırsat.

  Hamiyet Sağlam

  Aldığım online eğitimde satın alma işlemimden hemen sonra derslerimin açılması beni çok şaşırttı. Fakat ilk dersten sonraki derslerim açılmıyordu. Panikle çağrı merkezini aradım. ‘Tamamla butonuna basıp bir sonraki derse ilerleyin’ diye bilgi verdiler. Meğer fark etmemişim sistem bana uyarı vermiş üstelik. Liderlik Okulu ve çözüm odaklı ekibine hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

  Buğra Şenöz

  Online eğitim sistemine ilk başlarda çok ön yargılıydım. Sertifikamın yurtdışından ulaşmayacağından korkuyordum. Açıkçası güvenemiyordum. Fakat Liderlik Okulu’ nu araştırdıktan sonra eğitimlere katılmaya karar verdim. Programım ödeme yaptıktan sonra otomatik olarak açıldı. Çalışmam bittikten sonra sertifikamsa ertesi gün elimdeydi. Gerçekten çok şaşırdım ve sevindim. Liderlik Okulu’ na özellikle benim gibi çok yoğun çalışan biri için böyle güzel bir hizmet  verdiği çok teşekkür ederim.

  Çağla Marangoz

  Program Günceldir (Son Kontrol Tarihi: 22 Nisan 2021). Alttaki linkten eğitimi sepetinize ekleyip derslerinize hemen şimdi başlayabilirsiniz.

  Basında Liderlik Okulu

  Basında Liderlik Okulu

  EĞİTİMİ SEPETE EKLEYİN ve DERSLERİNİZE HEMEN ŞİMDİ BAŞLAYIN

  795  395 

  Liderlik Okulu Ticaret Bakanlığı E-Ticaret Bilgi Sistemi Tarafından Doğrulanmış Bir Kurumdur. Güvenle Alışveriş yapabilirsiniz. Doğrulama Sayfamıza Ulaşmak İçin Tıklayınız

  Aradığınızı Eğitimi Bulamadıysanız? Hemen Yazın ve Arayın  0
  Eğitim Sepeti
  • No products in the cart.
  Profesyonel Büro Yönetimi Eğitimi
  795  395 
  -+