fbpx

Profesyonel NLP Akademisi (6 Sertifikalı)

9500 

Türkiye’de son yıllarda büyük ilgi gören NLP uygulamaları alanında uzmanlık kazanmak ister misiniz? Liderlik Okulu’nun Profesyonel NLP Akademisi ile kolayca bu hedefinize ulaşabilirsiniz.

Katılımcılarına uluslararası standartlarda eğitim alma imkânı sunan Profesyonel NLP Akademisi, Türkiye’de bu alandaki en zengin içerikli ve kapsamlı program olma özelliğine de sahip.

Online programı tamamlayarak kazançlı ve keyifli bir uzmanlık alanında başarılı olmak için ihtiyaç duyacağınız tüm bilgi ve becerilere sahip olacaksınız.

Üstelik bu eğitim sonunda 6 farklı alanda global sertifika kazanma şansını da elde edebileceksiniz.

Bilgi İçin Sizi Arayalım!

  Programı Sepete Ekleyin ve hemen şimdi derslerinize başlayın. Eğitim günceldir (Sistem Kontrol Tarihi: 12 Nisan 2024). Ayrıca detaylı bilgi için sayfanın altına doğru ilerleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için eğitim danışmanımızla +90 532 5544460 Whatsapp üzerinden doğrudan görüşebilirsiniz.

  Bu eğitim programına kimler katılabilir?

  NLP Eğitimi, Liderlik Okulu’nun Profesyonel NLP Akademisi, Nörolinguistik Programlama (Duyu-Dil Programlama) teknikleri hakkında derinlemesine bilgi ve beceri kazanmak isteyenler için tasarlanmış özel bir uzmanlık eğitimidir. Bu eğitime;

  • Bilgi ve becerilerini geliştirmek isteyen NLP uzmanları,
  • NLP uzmanı olarak bu işi profesyonel anlamda yapmayı hedefleyenler,
  • Mesleki gelişimlerine katkı koymak isteyen yaşam koçları, mentorlar, terapistler ve danışmanlar,
  • NLP uygulamalarını kendi üzerinde kullanarak kişisel gelişimini desteklemek isteyenler,
  • NLP uygulamalarından iş ortamında faydalanmak isteyen yönetici ve takım liderleri katılabilir.

  Profesyonel NLP Akademisi nasıl bir içeriğe sahip?

  Profesyonel NLP Akademisi ile 6 farklı eğitim tek programda birleştirildi. Bu eğitime katılanlar NLP alanında sıfırdan uzmanlık seviyesine yükselirken aynı zamanda farklı becerileri de kazanma imkânına sahip oluyorlar.

  Profesyonel NLP Akademisi’nin bölümleri şu şekilde sıralanıyor:

  • NLP Diploma Eğitimi
  • NLP Practitioner Eğitimi
  • NLP Master Practitioner Eğitimi
  • NLP Trainer Eğitimi
  • Profesyonel İletişim Uzmanlığı Eğitimi
  • Profesyonel Beden Dili Uzmanlığı Eğitimi

  Her bir eğitim bölümü kendi içinde birçok teorik ve uygulamalı dersi içeriyor. NLP ve NLP uygulamalarını önce temel seviyede öğrenen katılımcılar daha sonra bu teknikleri profesyonel olarak uygulamalarını sağlayacak seviyede bilgi ve beceri kazanıyor.

  Bunun yanı sıra NLP uzmanı olmak isteyenler açısından büyük önem taşıyan iletişim ve beden dili alanlarında da katılımcılar üst seviyede eğitim alıyor.

  Eğitime hemen şimdi başlayın

  Katılımcılarını 6 farklı seviyede uzmanlaştıran Profesyonel NLP Akademisi, online olarak da eğitim alabileceğiniz çok özel bir program.

  Zengin eğitim içeriğini kullanım kolaylığı ile birleştiren Liderlik Okulu’nda katılımcılar programa diledikleri zaman başlama şansına da sahip oluyor.

  Tek tıkla eğitim programını satın aldıktan sonra tüm dersler katılımcıların erişimine açılıyor. Derslere internet bağlantısı olan bilgisayar, tablet, akıllı telefon gibi cihazlar üzerinden, istediğiniz gün ve saatte kolayca katılabilirsiniz.

  Eğitimin süresini de yine siz belirliyorsunuz. Kendinize en uygun hızda dersleri tamamlayarak istediğiniz sürede bu eğitim programını tamamlamakta özgürsünüz.

  Ayrıca Liderlik Okulu’ndan 6 global sertifika

  Profesyonel NLP Akademisi tüm katılımcılarını 6 ayrı global sertifika sahibi de yapıyor. Bu programda yer alan dersler tamamlandığında Certificational onayı taşıyan ve uluslararası geçerliliği bulunan sertifikalar katılımcıların adreslerine posta yolu ile gönderiliyor.

  NLP Diploma, NLP Practitioner, NLP Master Practitioner, NLP Trainer sertifikaları sayesinde NLP uygulamalarını profesyonel olarak yapabileceksiniz. Ayrıca Profesyonel İletişim Uzmanlığı ve Profesyonel Beden Dili Uzmanlığı sertifikalarının da sahibi olacaksınız.

  Kaliteli eğitim uygun fiyatlarla

  6 farklı eğitime tek bir programla sahip olmanızı sağlayan online Profesyonel NLP Akademisi uygun fiyatları ile de katılımcılara fırsat sunuyor.

  Tüm eğitimlerinde kalite-fiyat dengesini sağlamaya büyük önem gösteren Liderlik Okulu, Profesyonel NLP Akademisi programını da hem fiyat hem ödeme avantajı ile sunuyor.

  Kısa bir süre için geçerli olacak uygun fiyatlarla ve 9 taksite kadar kolay ödeme seçeneği ile bu eğitime sahip olmak istiyorsanız, sizi de en kısa zamanda Liderlik Okulu’na katılmaya davet ediyoruz.

  Yüzlerce Profesyonel Bu Eğitime Katıldı. Sıra Sizde!

  Liderlik Okulu Hakkında

  Liderlik Okulu Hakkında

  Lütfen mağdur olmamak için hiç bir şirket bilgisi, adresi, yetkilisi vs. olmayan merdiven altı işletmelere karşı dikkatli olunuz. Liderlik Okulu’nun www.liderlikokulu.com.tr adresinden başka bir web sitesi bulunmamaktadır.

  Sayılarla Liderlik Okulu

  • 150’nin üzerinde üniversite konferansı verdik.
  • 50’den fazla kamu kuruluşuna eğitim düzenledik.
  • 300’den fazla özel kurum personellerine hizmet içi eğitimler düzenledik.
  • 75’in üzerinde plaket, ödül ve teşekkür şilti aldık.
  • Sadece Kariyer .net sitesinde CV’sinde Liderlik Okulu referansı bulunan kişi sayısı 15.000 kişinin üzerinde…

  Uluslararası Üyelik ve Akreditasyonlar

  Liderlik Okulu; Uluslararası; ILA-International Leadership Association (Liderlik Birliği) – ID:101507 , ALE- Association of Leadership Educators (Liderlik Eğitmenleri Birliği) – ID:6991430 ve Association For Coaching (AC) OMAC üyesidir.

  Liderlik Okulu Certificational Accreditation Service Türkiye Temsilcisidir. Liderlik Okulu Mentorluk Platformu ve UniversityAmerica kurumsal akredite üyesidir. Ayrıca Tüm sertifikalar Accreditation Body tarafından indekslenmektedir.

  Ayrıca ISO 9001:2008, ISO 10002:2004 belgelerine sahip kurumsal bir anonim şirketidir.

  Türkiye’nin en eski Kişisel Gelişim Merkezlerinden biri olarak Liderlik Okulu dünyada (yaygın eğitim veren) en çok tanınan Türk eğitim kurumlarından biridir. Çok çalışmaya devam ediyoruz

  Sizleri de Liderlik Okulu‘ndan faydalanan binlerce değerin arasına davet ediyoruz…

  Nasıl Bir Sertifika Alacağım?

  Programın sonunda eğitim programını bitirdiğinize dair uluslararası geçerliliği bulunan İngilizce dilinde basılı program katılım sertifikanız Liderlik Okulu’ndan bağımsız bir organizasyon olan Accreditation Body ve Coachsea tarafından onaylanmaktadır.

  Belgeleriniz adresinize kargo ile gönderilecektir.

  Ayrıca belge arkasında Türkçe açıklamaları ve programın açıklaması bulunmaktadır. Ayrıca belge üzerinde soğuk mühür ve uluslararası üyeliklerin kaşeleri de bulunmaktadır.

  Verilecek belgelerde online eğitim ibaresi bulunmamaktadır.

  Her belge için bir ID numarası bulunmaktadır ve şirket belgeleri onayları da yer almaktadır.

  Her bir katılım sertifikası için aşağıda açıklaması bulunan Certificational Accreditation Service (Accreditation Body) tarafından karşılık oluşturulmaktadır.

  Ücretsiz Kargo İmkanı

  yurtici-kargo-logoTüm sertifika kargolarınız CERTIFICATIONAL tarafından ÜCRETSİZ Olarak Gönderilir. (Yurtdışı Kargolar PTT ile gönderilmektedir.)

  Accreditation Body (Certificational) Nedir ve Sertifikalarınız Nasıl İndekslenmektedir?

  Certificational

  Accreditation Body by Certificational uluslararası faaliyet gösteren bir kurum akreditasyon ve sertifikaların indekslendiği bir veritabanıdır.

  Certificational sistemi ile sertifikalarınız Dünya’nın her yerinden ulaşılabilir durumdadır.

  Sertifika bilgileriniz Accreditation Body tarafından sisteme girilir ve sertifikanız indekslenir. Her bir sertifika için Certificational tarafından bağımsız bir akreditasyon oluşturulur.

  Certificational size otomatik olarak bir sayfa oluşturur. Siz de kendiniz sisteme girip tüm sertifikalarınızı görebilir ve sertifikalarınızı yönetebilirsiniz.

  Akreditasyon sertifikanız ayrıca basılı olarak gönderilmez.

  Kredi Kartına 9 Taksit İmkanı ve Banka Havalesi Seçenekleri

  taksit2

  Yurtdışı Ödemeleri İçin Lütfen Eğitim Danışmanımızla İletişim Kurunuz. +90 532 554 44 60 (WhatsApp)

  Liderlik Okulu Hakkındaki Yorumlar?

  Liderlik Okulu ile ilk olarak 2010 yılında öğrenci iken bir seminerde tanışmıştım. Şimdi Adana’da öğretmenlik yapıyorum. Öğrenci Koçluğu Programını aldım, Videolara uzaktan erişim ile almak açıkçası çok kolay oldu. Program bitiminde sertifikalarım Certificational ile ertesi gün elime ulaştı. Tüm Liderlik Okulu çalışanlarına teşekkür ederim.

  Hande Gül Sağman

  Eğitim içeriği ve animasyonları sayesinde videoları sıkılmadan izledim. İçeriklerde sıkmadan konunun özü verilerek hazırlanmış. Sertifikaları 3 adet beklerken Certificationaldan 4 adet sertifika geldi. Sanırım Bir Meslek Olarak Koçluk içinde ayrı sertifika gelmiş çok mutlu oldum diyebilirim.

  Necla Şen Kavuk

  Sertifikalarım ertesi gün ulaştı lakin bir tanesi kargo nedeniyle yıpranmıştı. Liderlik Okulu’ndaki arkadaşlar hemen ilgilendiler ve Certificational Ertesi gün yenilerini elime ulaştırdı. Müşteri memnuniyetini düşündüğünüz için teşekkürler.

  Sahil Durukan Erkmen

  Daha önce İstanbul’da şirket içi eğitimimizde Erkut Hoca’dan yöneticilik eğitimi almıştım. Online eğitim materyalleri konusunda öncesinde tereddütlerim vardı ancak sonrasında Liderlik Okulu’na güvenerek satın aldım. Yaşam koçluğu programı ve sonrasında eşime fitness ve pilates koçluğu programlarını aldık. Kullanımı inanılmaz kolay bir sistem. Sertifikalarım 2 gün içerisinde elime geçti. Sertifika hizmeti içinde Certificational’a tekrar teşekkür ederim.

  Nihat Durak

  Sertifikalarım elime çok hızlı ulaştı. Eğitimimde sonradan kapatılmadı, kendimi sürekli güncel tutma fikri çok güzel teşekkür ederim.

  Selin Yılmaz Ateş

  Eğitim sonunda sertifikalarım Yurtiçi Kargo’yla ve aksama olmadan elime ulaştı. Sertifika ya da kargo için ekstra ücret talep edilmediği için çok mutlu oldum. Certificational Uluslararası geçerli belgemle Yaşam Koçluğu ofisimi açmak için ilk işlemleri başlattım. Teşekkür ederim Liderlik Okulu.

  Bensu Parlak

  Liderlik Okulu’nun geniş online eğitim içerik yelpazesi sayesinde kısıtlı zamanda kendimi çeşitli konularda geliştirme fırsatı buldum. Online eğitim setlerini almış olmama rağmen aradığım zaman karşıma çıkan nazik çağrı merkezi çalışanları, mail attığım zaman verilen ivedi cevaplar sayesinde muhatap bulabilmenin iç rahatlığıyla eğitimlerime devam ediyorum.

  Ramazan  Küskün

  Geçmişte Liderlik Okulu’ndan örgün hizmet içi kurum eğitimi almıştım. Şirketimizde eğitim sonrasında online eğitim programlarında çok geliştiklerini ve birçok konuda eğitim verdiklerini fark ettim. İlk olarak Diksiyon Eğitiminden faydalandım. Bir online eğitimden beklemediğim kadar geliştiriciydi. Boş vakitlerimde verilen uygulamaları yaptıktan sonra gerçekten değişimi fark ettim. Üstelik sonrasında uluslararası geçerli sertifikam kargo ile tarafıma iletildi. Yoğun biri olarak o gün bugündür Liderlik Okulu online eğitimleri tercihimdir. Hem zaman kısıtı yok hem uluslararası geçerli sertifika imkanı var. Bulunmaz fırsat.

  Hamiyet Sağlam

  Aldığım online eğitimde satın alma işlemimden hemen sonra derslerimin açılması beni çok şaşırttı. Fakat ilk dersten sonraki derslerim açılmıyordu. Panikle çağrı merkezini aradım. ‘Tamamla butonuna basıp bir sonraki derse ilerleyin’ diye bilgi verdiler. Meğer fark etmemişim sistem bana uyarı vermiş üstelik. Liderlik Okulu ve çözüm odaklı ekibine hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

  Buğra Şenöz

  Online eğitim sistemine ilk başlarda çok ön yargılıydım. Sertifikamın yurtdışından ulaşmayacağından korkuyordum. Açıkçası güvenemiyordum. Fakat Liderlik Okulu’ nu araştırdıktan sonra eğitimlere katılmaya karar verdim. Programım ödeme yaptıktan sonra otomatik olarak açıldı. Çalışmam bittikten sonra sertifikamsa ertesi gün elimdeydi. Gerçekten çok şaşırdım ve sevindim. Liderlik Okulu’ na özellikle benim gibi çok yoğun çalışan biri için böyle güzel bir hizmet  verdiği çok teşekkür ederim.

  Çağla Marangoz

  Basında Liderlik Okulu

  Program Günceldir (Sistem Kontrol Tarihi: 12 Nisan 2024). Alttaki linkten eğitimi sepetinize ekleyip derslerinize hemen şimdi başlayabilirsiniz.

  Basında Liderlik Okulu

  EĞİTİMİ SEPETE EKLEYİN ve DERSLERİNİZE HEMEN ŞİMDİ BAŞLAYIN

  9500 

  Liderlik Okulu Ticaret Bakanlığı E-Ticaret Bilgi Sistemi Tarafından Doğrulanmış Bir Kurumdur. Güvenle Alışveriş yapabilirsiniz. Doğrulama Sayfamıza Ulaşmak İçin Tıklayınız

  Tüm Eğitimlerimiz