Profesyonel Koçluk Akademisi

9500  1950 

Koçluk Akademisi Programı  – Profesyonel Bir Koç Olmanıza Bir Adım Kaldı… Ayrıca Hızlıca Şimdi Başlayın (Uzaktan Eğitim İmkanıyla Türkiye’de Tek)

Uluslararası Profesyonel Koç Olmak İster Misiniz? O Zaman Doğru Yerdesiniz.

Liderlik Okulu Koçluk hakkında bilgi sahibi olmak ve bu mesleği edinmek isteyenlere harika bir eğitim sunuyor. Sizin için uluslararası standartlarda öyle zengin bir eğitim hazırladık ki içinde sadece tek bir koçluk eğitimi değil bir çok disiplinden farklı koçluk alanlarını bir araya getirdik. Bu sayede diğer tüm koçlardan her zaman bir adım önde ve farklı olacaksınız.

EMCC ve AC tarafından Kurulan GCMA (Global Coaching and Mentoring Alliance) kurucusu olan Association for Coaching (AC) üyesi olan Liderlik Okulu (Akreditasyon Sayfamız) Sizlere bu işi hem kaliteli hem de uygun imkanlarda sunuyor. Bununla birlikte her bir sertifikanız Certificational tarafından da tek tek onaylanmaktadır. (Certificational Yetki Sayfamız)

Profesyonel Olmanın En Prestijli Adresi Liderlik Okulu… Liderlik Okulu’nun VIP Ailesine Katılmak İçin Sizi Davet Ediyoruz.

Kendi Koçluk Ofisinizi Kurmanız Artık Mümkün! Tecrübelerinizi Gelire Döndürün.

Koçluk, Türkiye Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından bir meslek olarak tanımlandı. Bu kapsamda yayınlanan standartlar için, Liderlik Okulu bu paketi alan herkese 295 TL değerindeki Profesyonel Bir Meslek Olarak Koçluk Eğitimini ücretsiz olarak hediye edecektir. Bu eğitim koçluk standartlarına uyumunuzu kolaylaştırmak ve kendi işinizi kurmanız için hazırlanmıştır.

DAHA FAZLA ÖDEMEYİN! BU FIRSATI KAÇIRMAYIN!

Programa online olarak katılabilirsiniz. Hem vaktiniz hem de paranız cebinizde kalacak, istediğiniz zaman istediğiniz saatte ve koşulda eğitimlerimizi tamamlayabileceksiniz. Uluslararası Belgenizi alarak Profesyonel Koç Olun!

Toplam 11 Adet Koçluk Eğitimi Türkiye’de İlk defa Türkiye’de Liderlik Okulu’nda…

9500 TL Yerine Sadece 1950 TL Tüm Paket Hem de Kredi Kartına 9 Taksit İmkanı İle…

Liderlik Okulu’nun Bu Özel Programında Aşağıdaki Programlar Bulunmaktadır. 

Yaşam Koçluğu Eğitimi & Sertifikası
Nefes Koçluğu Eğitimi ve Sertifikası
Hedef Koçluğu Eğitimi ve Sertifikası
Koçluk Sözleşmeleri Eğitimi ve Sertifikası
Sağlıklı Beslenme Koçluğu Eğitimi ve Sertifikası
Aile Koçluğu Eğitimi ve Sertifikası
Yönetici Koçluğu Eğitimi ve Sertifikası
Öğrenci Koçluğu Eğitimi ve Sertifikası
Eğitim Koçluğu Eğitimi ve Sertifikası
Öğrenci Mentorluğu Eğitimi ve Sertifikası
Bir Meslek Olarak Koçluk Eğitimi ve Sertifikası

Tüm bu eğitimler program içerisinde başka herhangi bir ücret kesinlikle Yok! Ayrı ayrı alarak servet ödemeyin. Hemen Başvur hemen derslere başla…

Programı Sepete Ekleyin ve hemen şimdi derslerinize başlayın. Ayrıca detaylı bilgi için sayfanın altına doğru ilerleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için eğitim danışmanımızla da (+90 532 5544460) doğrudan görüşebilirsiniz.

Bilgi İçin Sizi Arayalım!

  Koçluk Eğitimi

  Koçluk Akademisi Eğitimlerini Bitirdikten Sonra 11 Ayrı Konuda Sertifika Alacaksınız.

  Hemen Al Hemen Başla Sertifikan Evine Gelsin.

  Basında Liderlik Okulu Koçluk Haberleri

  yaşam-son

  Yukarıdaki Haberler Liderlik Okulu’nun Sadece Koçluk çalışmaları ile ilgili haberlerdir. Liderlik Okulu Tüm Haberleri İçin Basında Biz Sayfasını Ziyaret Edebilirsiniz.

  Eğitim İçeriği

  Koçluk Akademisi Programı

  Koçluk Nedir? Koç kimdir? Uzman bir koç olmak hangi sorumlulukları beraberinde getirir? Profesyonel bir koç olarak hangi konulara hakim olmalısınız? Bir bireye koçluk hizmeti sunarken nelere dikkat etmelisiniz? Sizi “profesyonel koç” yapacak unsurlar nelerdir?

  İşte “Koçluk Akademisi Programı” ile bu sorulara cevap bulacaksınız.

  Koçluk; yaşamın her alanında çalışmalarını sürdüren kişilere, istedikleri hedeflere ulaşma yolunda süreci hızlandırmaya yardımcı olan bir süreçtir.

  Akademi programı ile bireyler, koçluk hizmeti vermek için, kendilerini ileriye taşıyacak unsurların farkına vararak kendi gelişimleri ve performanslarının  artmasına katkıda bulunurlar.

  Yaşam Koçluğu Eğitimi

  Yaşam Koçluğu Eğitimi

  Koçluk hizmeti verirken bireylerin içinde bulundukları durumu iyi anlamalısınız. Bu akademi eğitiminde, sadece temel koçluk bilgileri yok bir çok alanda gerekli olan bilgilere geniş bir pencereden bakma fırsatı yakalayacaksınız.

  Bu Alanlar Hangileri?

  Yaşam Koçluğu Alanı
  Nefes Koçluğu Alanı
  Hedef Koçluğu Alanı
  Koçluk Sözleşmeleri Alanı
  Sağlık ve Beslenme Koçluğu Alanı
  Aile Koçluğu Alanı
  Yönetici Koçluğu Alanı
  Öğrenci Koçluğu Alanı

  Koçluk Akademisi Eğitimi ve Programı Uluslararası akreditasyona sahiptir. Alacağınız sertifikalar uluslararası geçeliliği bulunan onaylı belgelerdir. Kurumumuz GCMA (Global Coaching and Mentoring Alliance) üyesi olan Uluslararası Association for Coaching® (AC) tarafından akreditedir. İlgili akreditasyon sayfamız için tıklayınız.

  ac-certificateYENİ!! Koçluk Artık Resmi Olarak Bir Meslek!

  Koçluk, Türkiye Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından bir meslek olarak tanımlandı. Bu kapsamda yayınlanan standartlara uyum için, Liderlik Okulu bu eğitimi alan herkese 295 TL değerindeki Profesyonel Bir Meslek Olarak Koçluk Eğitimini ücretsiz olarak hediye edecektir. Bu eğitim koçluk standartlarına uyumunuzu kolaylaştırmak için özel hazırlanmıştır.

  TOPLAM 11 Adet Sertifika Alacaksınız…

  Böyle bir eğitim başka yerde yok hemen başlayın hemen tamamlayın… Online eğitim ilse sertifikalarınıza kavuşun…

  Hangi Eğitim ve Sertifikaları Alacağım?

  Yaşam Koçluğu Eğitimi & Sertifikası
  Nefes Koçluğu Eğitimi ve Sertifikası
  Hedef Koçluğu Eğitimi ve Sertifikası
  Koçluk Sözleşmeleri Eğitimi ve Sertifikası
  Sağlıklı Beslenme Koçluğu Eğitimi ve Sertifikası
  Aile Koçluğu Eğitimi ve Sertifikası
  Yönetici Koçluğu Eğitimi ve Sertifikası
  Öğrenci Koçluğu Eğitimi ve Sertifikası
  Eğitim Koçluğu Eğitimi ve Sertifikası
  Öğrenci Mentorluğu Eğitimi ve Sertifikası
  Bir Meslek Olarak Koçluk Eğitimi ve Sertifikası

  Koçluk Akademisi Programına Kimler Katılmalıdır?

  Profesyonel Koçluğu meslek edinmek isteyenler
  Mevcut mesleklerinin yanında koçluğu profesyonel olarak yapmak isteyenler,
  Yaşamın her alanında koçluk yaklaşımlarını kullanmak isteyen profesyoneller,
  Özel yaşamında daha etkin ve başarılı olmayı amaçlayanlar,
  Ekip verimliliğini ve etkinliğini artırmak isteyen siyaset insanları, yöneticiler,
  Hayatını daha verimli ve keyifle yaşamak isteyen herkes yaşam koçluğu eğitimine katılabilir.

  Kursun Bileşenleri

  Kalite
  Mutluluk
  Başarı

  Koçluk Akademisi Programında Öne Çıkan Başlıklar

  Koçluk Akademisi Liderlik Okulu koçluk uzmanlık eğitimlerinin harika bir kombinasyonundan oluşmaktadır. Sadece Koçluk değil bir çok disiplin birlikte verilmektedir. Profesyonel Koçluk eğitimi ile sizlere harika bir koç olma fırsatı sunuyoruz. Aşağıdaki başlıkları tıklayarak ders başlıklarını görüntüleyebilirsiniz.

  Yaşam Koçluğu Eğitimi & Sertifikası

  Bu programda yaşam koçluğu eğitimi ve sertifikasını alırsınız. Diploma programı içerisinde özel olarak yer verilen bu eğitimi tek başına 795 TL’ye satın alabilirsiniz. İncelemek İçin Tıklayınız.

  Nefes Koçluğu Eğitimi & Sertifikası

  Bu eğitimde Nefes Koçluğu programını alırsınız. Bu program diploma programı içerisinde yer alır,bu programı detaylı olarak incelemek ve ayrı olarak satın almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz

  Sağlıklı Beslenme Koçluğu Eğitimi & Sertifikası

  Bu eğitimin içerisinde Sağlıklı Besimler Eğitimi ve sertifikasını alacaksınız. Bu program ayrı olarak da satılmaktadır. Bu programı incelemek ve ayrı olarak satın almak için tıklayınız.

  Aile Koçluğu Eğitimi & Sertifikası

  Bu eğitimin içerisinde aile koçluğu eğitimi de bulunmaktadır. Aile koçluğu eğitimi ayrı olarak da satılmaktadır. Bu eğitimi incelemek ve ayrı olarak almak için tıklayınız

  Yönetici Koçluğu Eğitimi & Sertifikası

  Bu eğitimin içerisinde Yönetici Koçluğu eğitimi de bulunmaktadır. Yönetici Koçluğu eğitimi ile ilgili bilgi almak için tıklayınız.

  Öğrenci Koçluğu Eğitimi & Sertifikası

  Bu eğitimin içerisinde Öğrenci koçluğu eğitim programı da bulunmaktadır. Öğrenci koçluğu programı ayrı olarak da satılmaktadır. Öğrenci koçluğu programını ayrı satın almak ve programı incelemek için tıklayınız.

  Eğitim Sonrası Kişisel Marka & Pazarlama Sayfanız

  kisiselLiderlik Okulu Sosyal İş Ağı ile Siz Değerli katılımcılarına yepyeni bir imkan sunuyor. Liderlik Okulu Sosyal sayfanızda bu eğitimi alan herkes kendi tanıtım sayfasını açabiliyor. Böylece aldığınız eğitim sonucu oluşturulacak pazarlama sayfanız ile müşterilerinize Liderlik Okulu markası ile katkı sağlayacaksınız.

  Yüzlerce Profesyonel Bu Programdan Aldı! Sıra Sizde!

  Liderlik Okulu ve Sertifikalar Hakkında Bilgiler İçin Başlıkları Tıklayınız

  Türkiye’de İlk Defa Sertifikalarınız Blockchain Teknolojisi İle Accreditation Body ve Liderlik Okulu Tarafından Doğrulanmaktadır.

  Liderlik Okulu Hakkında

  Dr. Erkut Ergenç yönetiminde Liderlik Okulu Eğitim A.Ş

  • 99974959 kurum kodu ile Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı resmi bir kuruluştur.
  • Eğitim içerikleri Sanayi Bakanlığı’na Bağlı olarak BTSB 033574 kodlu proje çerçevesinde İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü bünyesinde İZTEKGEB’te hazırlanmıştır.
  • Liderlik Okulu Platformu 3385217602116072 numarası ile Ticaret Bakanlığı ETBİS (Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi) tarafından onaylı ve doğrulanmıştır.
  • Liderlik Okulu Eğitim A.Ş. 6080589784 Vergi Numarası İle Maliye Bakanlığı’na ve 0608058978400001 Mersis Numarası ile Merkezi Sicil Kayıt Sistemi’ne kayıtlı bir şirkettir.

  Lütfen mağdur olmamak için hiç bir şirket bilgisi, adresi, yetkilisi vs. olmayan merdiven altı işletmelere karşı dikkatli olunuz. Liderlik Okulu’nun www.liderlikokulu.com.tr adresinden başka bir web sitesi bulunmamaktadır.

  Sayılarla Liderlik Okulu

  150’nin üzerinde Üniversite Konferansı Verdik.
  50’den fazla kamu kuruluşuna eğitim düzenledik.
  300’den fazla özel kurum personellerine hizmet içi eğitimler düzenledik.
  75’in üzerinde Plaket, Ödül ve Teşekkür Şilti Aldık.
  Sadece Kariyer .net sitesinde CV’sinde Liderlik Okulu referansı bulunan kişi sayısı 15000 kişinin üzerinde…

  Uluslararası Üyelik ve Akreditasyonlar

  Uluslararası; ILA-International Leadership Association (Liderlik Birliği) – ID:101507 , ALE- Association of Leadership Educators (Liderlik Eğitmenleri Birliği) – ID:6991430 ve Association For Coaching (AC) OMAC üyesidir.

  Liderlik Okulu Certificational Accreditation Service Türkiye Temsilcisidir. Liderlik Okulu Mentorluk Platformu ve UniversityAmerica kurumsal akredite üyesidir. Ayrıca Tüm sertifikalar Accreditation Body tarafından indekslenmektedir.

  Ayrıca ISO 9001:2008, ISO 10002:2004 belgelerine sahip kurumsal bir anonim şirketidir.

  Dünya’da en çok tanınan ve Türkiye’nin en eski Kişisel Gelişim Merkezlerinden biri olarak çok çalışmaya devam ediyoruz

  Sizleri de Liderlik Okulu‘ndan faydalanan binlerce değerin arasına davet ediyoruz…
  [/section]

  Nasıl Bir Sertifika Alacağım?

  Programın sonunda eğitim programını bitirdiğinize dair uluslararası geçerliliği bulunan İngilizce dilinde basılı program katılım sertifikanız Liderlik Okulu’ndan bağımsız bir kurum olan Certificational tarafından verilmektedir.

  Belgeleriniz Certificational tarafından adresinize kargo ile gönderilecektir.

  Ayrıca belge arkasında Türkçe açıklamaları ve programın açıklaması bulunmaktadır. Ayrıca belge üzerinde soğuk mühür ve uluslararası üyeliklerin kaşeleri bulunmaktadır.

  Verilecek belgelerde online ibaresi bulunmamaktadır.

  Her belge için bir ID numarası bulunmaktadır ve şirket belgeleri onayları da yer almaktadır.

  Her bir katılım sertifikası için aşağıda açıklaması bulunan Certificational Accreditation Service tarafından karşılık oluşturulmaktadır.

  Ücretsiz Kargo İmkanı

  yurtici-kargo-logoTüm sertifika kargolarınız CERTIFICATIONAL tarafından ÜCRETSİZ Olarak Gönderilir. (Yurtdışı Kargolar PTT ile gönderilmektedir.)

  Accreditation Body Nedir ve Sertifikalarınız Nasıl İndekslenmektedir?

  Certificational

  Accreditation Body by Certificational uluslararası faaliyet gösteren bir kurum akreditasyon ve sertifikaların indekslendiği bir veritabanıdır.

  Certificational sistemi ile sertifikalarınız Dünya’nın her yerinden ulaşılabilir durumdadır.

  Sertifika bilgileriniz Accreditation Body tarafından sisteme girilir ve sertifikanız indekslenir. Her bir sertifika için Certificational tarafından bağımsız bir akreditasyon oluşturulur.

  Certificational size otomatik olarak bir sayfa oluşturur. Siz de kendiniz sisteme girip tüm sertifikalarınızı görebilir ve sertifikalarınızı yönetebilirsiniz.

  Akreditasyon sertifikanız ayrıca basılı olarak gönderilmez.

  Örnek Sertifika Onayı İçin Tıklayınız

  Kredi Kartına 9 Taksit İmkanı ve Banka Havalesi Seçenekleri

  taksit2

  Kredi Kartınıza Anında Peşin Fiyatına 9 Taksit İmkanı! Ödemenizi Yapar Yapmaz Kursunuz Aktif Hale Gelecektir.

  Hesap Numaralarımız:

  QNB FinansBank
  Hesap Adı: Liderlik Okulu Eğitim Anonim Şirketi
  Şube Kodu: 03663
  Hesap Numarası: 87846827
  IBAN: TR80 0011 1000 0000 0087 8468 27

  Yurtdışı Ödemeleri İçin Lütfen Eğitim Danışmanımızla İletişim Kurunuz. +90 532 554 44 60 (WhatsApp)

  Liderlik Okulu Hakkındaki Yorumlar?

  Liderlik Okulu ile ilk olarak 2010 yılında öğrenci iken bir seminerde tanışmıştım. Şimdi Adana’da öğretmenlik yapıyorum. Öğrenci Koçluğu Programını aldım, Videolara uzaktan erişim ile almak açıkçası çok kolay oldu. Program bitiminde sertifikalarım Certificational ile ertesi gün elime ulaştı. Tüm Liderlik Okulu çalışanlarına teşekkür ederim.

  Hande Gül Sağman

  Eğitim içeriği ve animasyonları sayesinde videoları sıkılmadan izledim. İçeriklerde sıkmadan konunun özü verilerek hazırlanmış. Sertifikaları 3 adet beklerken Certificationaldan 4 adet sertifika geldi. Sanırım Bir Meslek Olarak Koçluk içinde ayrı sertifika gelmiş çok mutlu oldum diyebilirim.

  Necla Şen Kavuk

  Sertifikalarım ertesi gün ulaştı lakin bir tanesi kargo nedeniyle yıpranmıştı. Liderlik Okulu’ndaki arkadaşlar hemen ilgilendiler ve Certificational Ertesi gün yenilerini elime ulaştırdı. Müşteri memnuniyetini düşündüğünüz için teşekkürler.

  Sahil Durukan Erkmen

  Daha önce İstanbul’da şirket içi eğitimimizde Erkut Hoca’dan yöneticilik eğitimi almıştım. Online eğitim materyalleri konusunda öncesinde tereddütlerim vardı ancak sonrasında Liderlik Okulu’na güvenerek satın aldım. Yaşam koçluğu programı ve sonrasında eşime fitness ve pilates koçluğu programlarını aldık. Kullanımı inanılmaz kolay bir sistem. Sertifikalarım 2 gün içerisinde elime geçti. Sertifika hizmeti içinde Certificational’a tekrar teşekkür ederim.

  Nihat Durak

  Sertifikalarım elime çok hızlı ulaştı. Eğitimimde sonradan kapatılmadı, kendimi sürekli güncel tutma fikri çok güzel teşekkür ederim.

  Selin Yılmaz Ateş

  Eğitim sonunda sertifikalarım Yurtiçi Kargo’yla ve aksama olmadan elime ulaştı. Sertifika ya da kargo için ekstra ücret talep edilmediği için çok mutlu oldum. Certificational Uluslararası geçerli belgemle Yaşam Koçluğu ofisimi açmak için ilk işlemleri başlattım. Teşekkür ederim Liderlik Okulu.

  Bensu Parlak

  Liderlik Okulu’nun geniş online eğitim içerik yelpazesi sayesinde kısıtlı zamanda kendimi çeşitli konularda geliştirme fırsatı buldum. Online eğitim setlerini almış olmama rağmen aradığım zaman karşıma çıkan nazik çağrı merkezi çalışanları, mail attığım zaman verilen ivedi cevaplar sayesinde muhatap bulabilmenin iç rahatlığıyla eğitimlerime devam ediyorum.

  Ramazan  Küskün

  Geçmişte Liderlik Okulu’ndan örgün hizmet içi kurum eğitimi almıştım. Şirketimizde eğitim sonrasında online eğitim programlarında çok geliştiklerini ve birçok konuda eğitim verdiklerini fark ettim. İlk olarak Diksiyon Eğitiminden faydalandım. Bir online eğitimden beklemediğim kadar geliştiriciydi. Boş vakitlerimde verilen uygulamaları yaptıktan sonra gerçekten değişimi fark ettim. Üstelik sonrasında uluslararası geçerli sertifikam kargo ile tarafıma iletildi. Yoğun biri olarak o gün bugündür Liderlik Okulu online eğitimleri tercihimdir. Hem zaman kısıtı yok hem uluslararası geçerli sertifika imkanı var. Bulunmaz fırsat.

  Hamiyet Sağlam

  Aldığım online eğitimde satın alma işlemimden hemen sonra derslerimin açılması beni çok şaşırttı. Fakat ilk dersten sonraki derslerim açılmıyordu. Panikle çağrı merkezini aradım. ‘Tamamla butonuna basıp bir sonraki derse ilerleyin’ diye bilgi verdiler. Meğer fark etmemişim sistem bana uyarı vermiş üstelik. Liderlik Okulu ve çözüm odaklı ekibine hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

  Buğra Şenöz

  Online eğitim sistemine ilk başlarda çok ön yargılıydım. Sertifikamın yurtdışından ulaşmayacağından korkuyordum. Açıkçası güvenemiyordum. Fakat Liderlik Okulu’ nu araştırdıktan sonra eğitimlere katılmaya karar verdim. Programım ödeme yaptıktan sonra otomatik olarak açıldı. Çalışmam bittikten sonra sertifikamsa ertesi gün elimdeydi. Gerçekten çok şaşırdım ve sevindim. Liderlik Okulu’ na özellikle benim gibi çok yoğun çalışan biri için böyle güzel bir hizmet  verdiği çok teşekkür ederim.

  Çağla Marangoz

  Program Günceldir (Son Kontrol Tarihi: 22 Nisan 2021). Alttaki linkten eğitimi sepetinize ekleyip derslerinize hemen şimdi başlayabilirsiniz.

  Basında Liderlik Okulu

  Basında Liderlik Okulu

  EĞİTİMİ SEPETE EKLEYİN ve DERSLERİNİZE HEMEN ŞİMDİ BAŞLAYIN

  9500  1950 

  Liderlik Okulu Ticaret Bakanlığı E-Ticaret Bilgi Sistemi Tarafından Doğrulanmış Bir Kurumdur. Güvenle Alışveriş yapabilirsiniz. Doğrulama Sayfamıza Ulaşmak İçin Tıklayınız

  Aradığınızı Eğitimi Bulamadıysanız? Hemen Yazın ve Arayın  0
  Eğitim Sepeti
  • No products in the cart.
  Profesyonel Koçluk Akademisi
  9500  1950 
  -+