fbpx

Hitabet Sanatı Eğitimi

1950 

Hitabet sanatı, fikirlerinizi etkili bir şekilde ifade etmenin ve dinleyicilerinizi ikna etmenin anahtarıdır. Liderlik Okulu’nun sunduğu “Hitabet Sanatı Eğitimi” ile güçlü ve etkileyici bir konuşmacı olmanın temel prensiplerini öğrenin.

Bu eğitim, konuşma tekniklerinden vücut diline, ses tonu kullanımından etkileyici sunum becerilerine kadar geniş bir yelpazeyi kapsıyor. İster iş dünyasında, ister akademik alanda, ister günlük hayatta olsun, bu eğitim sizlere güvenle ve etkin bir şekilde konuşma yapmanın temel becerilerini kazandıracaktır. Kendi fikirlerinizi güçlü bir şekilde ifade ederek, dinleyicilerinizi etkilemeye ve ikna etmeye hazır olun!

Bilgi İçin Sizi Arayalım!

  Programı Sepete Ekleyin ve hemen şimdi derslerinize başlayın. Eğitim günceldir (Sistem Kontrol Tarihi: 8 Haziran 2024). Ayrıca detaylı bilgi için sayfanın altına doğru ilerleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için eğitim danışmanımızla +90 532 5544460 Whatsapp üzerinden doğrudan görüşebilirsiniz.

  Profesyonel Hitabet Sanatı Eğitimi

  Etkin iletişim becerilerinin başında hitabet gelir. Hitabet becerisine sahip kişiler, başta iş hayatı olmak üzere birçok alanda başarı elde eder. Liderlik Okulu etkili konuşma ve hitap becerilerini geliştirmek isteyenler için harika bir eğitim programı hazırladı. Profesyonel Hitabet Sanatı Eğitimi sayesinde hem kariyeriniz hem de sosyal yaşamınızda arzu ettiğiniz sonuçlara ulaşabileceksiniz.

  Uluslararası standartlardaki profesyonel hitabet sanatı eğitimi ile öğreneceğiniz teknikleri kullanarak, insanlarla kurduğunuz iletişimi en etkin seviyeye taşıma şansına sahip olacaksınız.

  İster bir iş toplantısı, ister bir sunum veya bir konferans olsun, etkili konuşma becerilerine sahip olmak, başarılı bir kariyer için önemlidir. İş dünyasında, her gün birçok farklı durumda konuşma fırsatı bulunabilir ve bu nedenle, etkili konuşma becerilerine sahip olmak, bir işletmenin başarısına katkıda bulunabilir.

  Hitabet sanatı eğitimi, iş dünyasında sözlü iletişim becerilerini geliştirmek isteyen herkes için uygundur. Bu eğitim, kendinizi rahat hissetmenizi ve konuşma becerilerinizi geliştirmenizi sağlayacak birçok farklı teknik içerir.

  Hitabet sanatının inceliklerine hakim olmanızı ve hem bilgi hem de beceri yönünden kendinizi geliştirmenizi sağlayacak olan bu eşsiz eğitime online olarak da kolayca erişebilirsiniz.

  Hitabet Sanatı Eğitimi Eğitim Detayları

  Liderlik Okulu, bu alanda Türkiye’nin en zengin içerikli profesyonel hitabet sanatı eğitimi programını katılımcılarına sunuyor.

  Eğitim programında hitabet ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bilgi ve beceriler yer alıyor. Eğitim hem teorik hem de uygulamalı dersleri içeriyor.

  Profesyonel hitabet sanatı eğitimi öncelikle katılımcılarına hitabet kavramını, hitabet ve diksiyon ilişkisini ve hitabet sanatının ne olduğunu aktarıyor.

  Etkili hitabetin özellikleri, etkili hitabet teknikleri, konuşma sanatı, hitabette dikkat edilmesi gereken unsurlar, konuşanın temel kuralları, konuşmayı etkin kılan özellikler, konuşma sırasında dikkat edilmesi ve kaçınılması gereken davranışlar katılımcılara her yönü ile öğretiliyor.

  Konuşma bozukluğu nasıl giderilir, hitabette yapılan yanlışlar nelerdir ve nasıl düzeltilir, doğaçlama hitabet nedir, beden dili teknikleri nelerdir ve hitabet ile nasıl bütünleştirilmelidir, bir konuşmaya nasıl hazırlanılır, topluluk önünde nasıl rahat konuşulur, dinleyici üzerinde olumlu bir etki bırakmak için ne yapılmalıdır gibi soruların cevapları da eğitimde veriliyor.

  Hitabet Sanatı Eğitimine Kimler Katılmalıdır?

  Profesyonel hitabet sanatı eğitimine;

  • Mesleki gelişimine katkı koymak isteyen yöneticiler ve yönetici adayları,
  • Girişimciler,
  • Siyasetçiler ve siyasete ilgi duyanlar,
  • Reklam, halkla ilişkiler, satış ve pazarlama uzmanı, avukat, öğretmen gibi mesleklerden, hitap becerisini kullanan ve geliştirmek isteyen kişiler ile
  • Bu alandaki bilgi ve becerilerini geliştirmek isteyen herkes katılabilir.

  Hitabet Sanatı Eğitimi Sertifikası ve Akreditasyonlar

  Online eğitimle öğrenmek hem kolay hem keyifli

  Liderlik Okulu’nun profesyonel hitabet sanatı eğitimi online bir programdır.

  Online eğitim, teknolojik altyapısı ile kolayca erişim sağlayabileceğiniz, video ve animasyonlarla desteklenen dersler sayesinde sıkılmadan, keyifli bir öğrenme süreci geçireceğiniz bir sistemdir.

  Bu eğitim katılımcılarına tek bir tıkla, oturdukları yerden derslere katılma imkânı verir. Profesyonel hitabet sanatı eğitimi kapsamında tüm derslere internet üzerinden, bilgisayar, laptop, tablet veya akıllı telefondan katılabilirsiniz.

  Dersleri dilediğiniz zaman ve bulunduğunuz her yerden takip etme şansına sahip olursunuz.

  Profesyonel hitabet sanatı eğitimi programının belli bir süresi yoktur. Size en uygun hızda eğitimi tamamlayabilirsiniz.

  Ders tekrarı yapmak isterseniz, online eğitimle bu da mümkündür. Pekiştirmek istediğiniz konulara kolayca geri dönebilirsiniz.

  Global sertifika kazanmak ister misiniz?

  Liderlik Okulu’nda online profesyonel hitabet sanatı eğitimi alanlar aynı zamanda global sertifika sahibi de oluyor.

  Bu eğitimde yer alan dersleri tamamlayan tüm katılımcıların adreslerine Accreditation Body tarafından onaylanan ve dünya çapında geçerli kabul edilen sertifikaları posta ile gönderiliyor.

  Hitap sanatı alanındaki uzmanlığınızı tescilleyen bu sertifikalar kariyer başarınıza da katkı koyuyor.

  Kaliteli eğitim ve uygun fiyatlar Liderlik Okulu’nda

  Liderlik Okulu, hitabet sanatı ile ilgili en kaliteli eğitimi en uygun fiyatlarla katılımcılarına sunuyor. Etkili konuşma ve topluluğa hitap etmenin inceliklerini öğrenerek iletişim becerilerinizi uzmanlık seviyesine taşımak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

  Siz de Liderlik Okulu’na gelin; profesyonel hitabet sanatı eğitimine avantajlı fiyatlar ve taksitle ödeme fırsatı ile sahip olun.

  Hitabet Sanatı Eğitimi Ders İçerikleri

  Bölüm 1: Hitabet Kavramı ve Hitabet Türleri
  Bölüm 2: Nefes Kavramı ve Önemi
  Bölüm 3: Ses ve Ses Özellikleri
  Bölüm 4: Hitabet ve Korku
  Bölüm 5: Hitabet Günü
  Bölüm 6: Hitabet Anında Konuşmaya Giriş
  Bölüm 7: Hitabet Konuşmada Dikkati Toplama ve Anlamayı Kolaylaştırma
  Bölüm 8: Konuşmanızı Sonlandırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
  Bölüm 9: Sorularla Başa Çıkma Yöntemleri
  Bölüm 10: Hitabet & Etkili Sunum

  Yüzlerce Profesyonel Bu Eğitime Katıldı. Sıra Sizde!

  Liderlik Okulu Hakkında

  Liderlik Okulu Hakkında

  Lütfen mağdur olmamak için hiç bir şirket bilgisi, adresi, yetkilisi vs. olmayan merdiven altı işletmelere karşı dikkatli olunuz. Liderlik Okulu’nun www.liderlikokulu.com.tr adresinden başka bir web sitesi bulunmamaktadır.

  Sayılarla Liderlik Okulu

  • 150’nin üzerinde üniversite konferansı verdik.
  • 50’den fazla kamu kuruluşuna eğitim düzenledik.
  • 300’den fazla özel kurum personellerine hizmet içi eğitimler düzenledik.
  • 75’in üzerinde plaket, ödül ve teşekkür şilti aldık.
  • Sadece Kariyer .net sitesinde CV’sinde Liderlik Okulu referansı bulunan kişi sayısı 15.000 kişinin üzerinde…

  Uluslararası Üyelik ve Akreditasyonlar

  Liderlik Okulu; Uluslararası; ILA-International Leadership Association (Liderlik Birliği) – ID:101507 , ALE- Association of Leadership Educators (Liderlik Eğitmenleri Birliği) – ID:6991430 ve Association For Coaching (AC) OMAC üyesidir.

  Liderlik Okulu Certificational Accreditation Service Türkiye Temsilcisidir. Liderlik Okulu Mentorluk Platformu ve UniversityAmerica kurumsal akredite üyesidir. Ayrıca Tüm sertifikalar Accreditation Body tarafından indekslenmektedir.

  Ayrıca ISO 9001:2008, ISO 10002:2004 belgelerine sahip kurumsal bir anonim şirketidir.

  Türkiye’nin en eski Kişisel Gelişim Merkezlerinden biri olarak Liderlik Okulu dünyada (yaygın eğitim veren) en çok tanınan Türk eğitim kurumlarından biridir. Çok çalışmaya devam ediyoruz

  Sizleri de Liderlik Okulu‘ndan faydalanan binlerce değerin arasına davet ediyoruz…

  Nasıl Bir Sertifika Alacağım?

  Programın sonunda eğitim programını bitirdiğinize dair uluslararası geçerliliği bulunan İngilizce dilinde basılı program katılım sertifikanız Liderlik Okulu’ndan bağımsız bir organizasyon olan Accreditation Body ve Coachsea tarafından onaylanmaktadır.

  Belgeleriniz adresinize kargo ile gönderilecektir.

  Ayrıca belge arkasında Türkçe açıklamaları ve programın açıklaması bulunmaktadır. Ayrıca belge üzerinde soğuk mühür ve uluslararası üyeliklerin kaşeleri de bulunmaktadır.

  Verilecek belgelerde online eğitim ibaresi bulunmamaktadır.

  Her belge için bir ID numarası bulunmaktadır ve şirket belgeleri onayları da yer almaktadır.

  Her bir katılım sertifikası için aşağıda açıklaması bulunan Certificational Accreditation Service (Accreditation Body) tarafından karşılık oluşturulmaktadır.

  Ücretsiz Kargo İmkanı

  yurtici-kargo-logoTüm sertifika kargolarınız CERTIFICATIONAL tarafından ÜCRETSİZ Olarak Gönderilir. (Yurtdışı Kargolar PTT ile gönderilmektedir.)

  Accreditation Body (Certificational) Nedir ve Sertifikalarınız Nasıl İndekslenmektedir?

  Certificational

  Accreditation Body by Certificational uluslararası faaliyet gösteren bir kurum akreditasyon ve sertifikaların indekslendiği bir veritabanıdır.

  Certificational sistemi ile sertifikalarınız Dünya’nın her yerinden ulaşılabilir durumdadır.

  Sertifika bilgileriniz Accreditation Body tarafından sisteme girilir ve sertifikanız indekslenir. Her bir sertifika için Certificational tarafından bağımsız bir akreditasyon oluşturulur.

  Certificational size otomatik olarak bir sayfa oluşturur. Siz de kendiniz sisteme girip tüm sertifikalarınızı görebilir ve sertifikalarınızı yönetebilirsiniz.

  Akreditasyon sertifikanız ayrıca basılı olarak gönderilmez.

  Kredi Kartına 9 Taksit İmkanı ve Banka Havalesi Seçenekleri

  taksit2

  Yurtdışı Ödemeleri İçin Lütfen Eğitim Danışmanımızla İletişim Kurunuz. +90 532 554 44 60 (WhatsApp)

  Liderlik Okulu Hakkındaki Yorumlar?

  Liderlik Okulu ile ilk olarak 2010 yılında öğrenci iken bir seminerde tanışmıştım. Şimdi Adana’da öğretmenlik yapıyorum. Öğrenci Koçluğu Programını aldım, Videolara uzaktan erişim ile almak açıkçası çok kolay oldu. Program bitiminde sertifikalarım Certificational ile ertesi gün elime ulaştı. Tüm Liderlik Okulu çalışanlarına teşekkür ederim.

  Hande Gül Sağman

  Eğitim içeriği ve animasyonları sayesinde videoları sıkılmadan izledim. İçeriklerde sıkmadan konunun özü verilerek hazırlanmış. Sertifikaları 3 adet beklerken Certificationaldan 4 adet sertifika geldi. Sanırım Bir Meslek Olarak Koçluk içinde ayrı sertifika gelmiş çok mutlu oldum diyebilirim.

  Necla Şen Kavuk

  Sertifikalarım ertesi gün ulaştı lakin bir tanesi kargo nedeniyle yıpranmıştı. Liderlik Okulu’ndaki arkadaşlar hemen ilgilendiler ve Certificational Ertesi gün yenilerini elime ulaştırdı. Müşteri memnuniyetini düşündüğünüz için teşekkürler.

  Sahil Durukan Erkmen

  Daha önce İstanbul’da şirket içi eğitimimizde Erkut Hoca’dan yöneticilik eğitimi almıştım. Online eğitim materyalleri konusunda öncesinde tereddütlerim vardı ancak sonrasında Liderlik Okulu’na güvenerek satın aldım. Yaşam koçluğu programı ve sonrasında eşime fitness ve pilates koçluğu programlarını aldık. Kullanımı inanılmaz kolay bir sistem. Sertifikalarım 2 gün içerisinde elime geçti. Sertifika hizmeti içinde Certificational’a tekrar teşekkür ederim.

  Nihat Durak

  Sertifikalarım elime çok hızlı ulaştı. Eğitimimde sonradan kapatılmadı, kendimi sürekli güncel tutma fikri çok güzel teşekkür ederim.

  Selin Yılmaz Ateş

  Eğitim sonunda sertifikalarım Yurtiçi Kargo’yla ve aksama olmadan elime ulaştı. Sertifika ya da kargo için ekstra ücret talep edilmediği için çok mutlu oldum. Certificational Uluslararası geçerli belgemle Yaşam Koçluğu ofisimi açmak için ilk işlemleri başlattım. Teşekkür ederim Liderlik Okulu.

  Bensu Parlak

  Liderlik Okulu’nun geniş online eğitim içerik yelpazesi sayesinde kısıtlı zamanda kendimi çeşitli konularda geliştirme fırsatı buldum. Online eğitim setlerini almış olmama rağmen aradığım zaman karşıma çıkan nazik çağrı merkezi çalışanları, mail attığım zaman verilen ivedi cevaplar sayesinde muhatap bulabilmenin iç rahatlığıyla eğitimlerime devam ediyorum.

  Ramazan  Küskün

  Geçmişte Liderlik Okulu’ndan örgün hizmet içi kurum eğitimi almıştım. Şirketimizde eğitim sonrasında online eğitim programlarında çok geliştiklerini ve birçok konuda eğitim verdiklerini fark ettim. İlk olarak Diksiyon Eğitiminden faydalandım. Bir online eğitimden beklemediğim kadar geliştiriciydi. Boş vakitlerimde verilen uygulamaları yaptıktan sonra gerçekten değişimi fark ettim. Üstelik sonrasında uluslararası geçerli sertifikam kargo ile tarafıma iletildi. Yoğun biri olarak o gün bugündür Liderlik Okulu online eğitimleri tercihimdir. Hem zaman kısıtı yok hem uluslararası geçerli sertifika imkanı var. Bulunmaz fırsat.

  Hamiyet Sağlam

  Aldığım online eğitimde satın alma işlemimden hemen sonra derslerimin açılması beni çok şaşırttı. Fakat ilk dersten sonraki derslerim açılmıyordu. Panikle çağrı merkezini aradım. ‘Tamamla butonuna basıp bir sonraki derse ilerleyin’ diye bilgi verdiler. Meğer fark etmemişim sistem bana uyarı vermiş üstelik. Liderlik Okulu ve çözüm odaklı ekibine hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

  Buğra Şenöz

  Online eğitim sistemine ilk başlarda çok ön yargılıydım. Sertifikamın yurtdışından ulaşmayacağından korkuyordum. Açıkçası güvenemiyordum. Fakat Liderlik Okulu’ nu araştırdıktan sonra eğitimlere katılmaya karar verdim. Programım ödeme yaptıktan sonra otomatik olarak açıldı. Çalışmam bittikten sonra sertifikamsa ertesi gün elimdeydi. Gerçekten çok şaşırdım ve sevindim. Liderlik Okulu’ na özellikle benim gibi çok yoğun çalışan biri için böyle güzel bir hizmet  verdiği çok teşekkür ederim.

  Çağla Marangoz

  Basında Liderlik Okulu

  Program Günceldir (Sistem Kontrol Tarihi: 8 Haziran 2024). Alttaki linkten eğitimi sepetinize ekleyip derslerinize hemen şimdi başlayabilirsiniz.

  Basında Liderlik Okulu

  EĞİTİMİ SEPETE EKLEYİN ve DERSLERİNİZE HEMEN ŞİMDİ BAŞLAYIN

  1950 

  Liderlik Okulu Ticaret Bakanlığı E-Ticaret Bilgi Sistemi Tarafından Doğrulanmış Bir Kurumdur. Güvenle Alışveriş yapabilirsiniz. Doğrulama Sayfamıza Ulaşmak İçin Tıklayınız

  Tüm Eğitimlerimiz