fbpx

Aile Koçluğu Eğitimi

3950 

Aileler, hayatlarının birçok farklı noktasında zorlu kararlarla karşı karşıya kalabilirler. Ebeveynlik, evlilik ve iş hayatı gibi konuların yanı sıra aile içi iletişim, çatışma yönetimi ve stresle başa çıkma gibi konularda da desteğe ihtiyaç duyabilirler. İşte tam da bu noktada, aile koçluğu hizmeti devreye giriyor. Liderlik Okulu olarak, ailelere profesyonel bir koçluk hizmeti sunabilmek için deneyimli koçlar yetiştirmek üzere aile koçluğu eğitimi vermekteyiz.

Liderlik Okulu olarak, aile koçluğu eğitimi için uzman koçlarımız tarafından tasarlanmış bir program sunuyoruz. Bu program, katılımcılara aile koçluğu temellerini öğretirken aynı zamanda onlara koçluk becerilerini ve tekniklerini de kazandırmayı hedefliyor. Eğitimimiz, aile koçluğunun nasıl yapıldığı, hangi durumlarda kullanılabileceği ve ailelerin günlük hayatlarında nasıl uygulayabilecekleri konularında bilgi sahibi olmak isteyen herkes için uygundur.

Bilgi İçin Sizi Arayalım!

  Programı Sepete Ekleyin ve hemen şimdi derslerinize başlayın. Eğitim günceldir (Sistem Kontrol Tarihi: 12 Nisan 2024). Ayrıca detaylı bilgi için sayfanın altına doğru ilerleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için eğitim danışmanımızla +90 532 5544460 Whatsapp üzerinden doğrudan görüşebilirsiniz.

  Aile Koçluğu Eğitimi: Ailelerin Mutluluğuna Rehberlik Edin

  Aile koçluğu, günümüzün karmaşık aile yapısını anlamak ve desteklemek için kritik bir rol oynar. Liderlik Okulu, bu değerli alanda uzmanlaşmak isteyenlere özel bir “Aile Koçluğu Eğitimi” programı sunuyor. Uluslararası standartlarda hazırlanmış bu program, aile koçu olmak isteyenler için mükemmel bir başlangıç noktasıdır.

  Neden Bu Eğitimi Seçmelisiniz?

  • Kapsamlı Eğitim İçeriği: 80’den fazla ders ile aile koçluğunun her yönüne hakim olacaksınız.
  • Esnek Öğrenme Yapısı: Kendi hızınıza göre ilerleyebileceğiniz bir öğrenme ortamı sunuyoruz.
  • Profesyonel Uzmanlık: Aile koçluğu alanında uzmanlaşarak, ailelerin hayatlarını iyileştirmede önemli bir rol oynayacaksınız.

  Aile Koçluğu Eğitimi İçeriği Nedir?

  Eğitimimiz, aile koçluğu eğitimine girişten başlayarak, aile yapısını tanımlama, aile özellikleri, iletişim becerileri ve aile koçluğu sürecinin her aşamasını kapsayan dersler içerir. Ayrıca, duyguları ifade etme, etkili sorular sorma ve beden dilini okuma gibi önemli konulara da değinilmektedir.

  Ders 1: Aile Koçluğu Eğitimine Giriş
  Ders 2: Aile Koçluğu Nedir?
  Ders 3: Neden Aile Koçu?
  Ders 4: Aile Koçluğunun Tarih Sahnesindeki Yeri
  Ders 5: Aileyi Tanımlamak
  Ders 6: Aile Özellikleri
  Ders 7: Aile Özellikleri 2
  Ders 8: Merkeze Yönelen – Merkezden Uzaklaşan Aile
  Ders 9: Uyumluluk – Bütünlük
  Ders 10: Aile Yaşam Döngüsü – 1
  Ders 11: Aile Yaşam Döngüsü – 2
  Ders 12: Aile Yaşam Döngüsü 3
  Ders 13: Aile Koçluğunda İletişim Becerileri – Odaklanarak Dinleme
  Ders 14: Aile Koçluğunda İletişim Becerileri – Tekrarlar
  Ders 15: Aile Koçluğunda İletişim Becerileri 3 Duyguları Belli Etmek
  Ders 16: Aile Koçluğunda İletişim Becerileri 4 Güçlü Koçluk Soruları Sormak
  Ders 17: Aile Koçluğunda İletişim Becerileri 5 Geribildirimler
  Ders 18: Aile Koçluğunda İletişim Becerileri 6 Sessizliği Kullanmak
  Ders 19: Aile Koçluğunda İletişim Becerileri 7 Beden Dili
  Ders 20: Aile Koçluğu Süreci – Koç Seçimi Liderlik
  Ders 21: Aile Koçluğu Süreci – İlk Görüşme
  Ders 22: Aile Koçluğu Süreci – Tanıma, İstekleri Anlama Ve Hedeflere Yönelme
  Ders 23: Aile Koçluğu Süreci – Gelişimi Takip Etme Ve Değerlendirme
  Ders 24: Aile Koçluğu Süreci – Aile Koçluğu Sürecini Sonlandırma Liderlik
  Ders 25: Bonus Ders – Koçluk Araçları Liderlik

  Kimler Katılmalı?

  • Aile koçluğunu meslek edinmek isteyenler,
  • Aile koçluğu becerilerini geliştirmek isteyenler,
  • Aile koçluğunda uzman yaklaşımları kullanmak isteyen profesyoneller.

  Sertifikanıza Nasıl Kavuşacaksınız?

  Bu programı tamamladığınızda, aile koçluğu konusunda derin bilgi ve becerilere sahip olacak ve “Aile Koçu Sertifikası”na sahip olacaksınız.

  Bu eğitim, ailelere rehberlik etmek ve onların mutluluğunu desteklemek için gereken bilgi ve becerileri kazanmanızı sağlayacak. Hemen kaydolun ve aile koçluğu yolculuğunuza başlayın!

  Yüzlerce Profesyonel Bu Eğitime Katıldı. Sıra Sizde!

  Liderlik Okulu Hakkında

  Liderlik Okulu Hakkında

  Lütfen mağdur olmamak için hiç bir şirket bilgisi, adresi, yetkilisi vs. olmayan merdiven altı işletmelere karşı dikkatli olunuz. Liderlik Okulu’nun www.liderlikokulu.com.tr adresinden başka bir web sitesi bulunmamaktadır.

  Sayılarla Liderlik Okulu

  • 150’nin üzerinde üniversite konferansı verdik.
  • 50’den fazla kamu kuruluşuna eğitim düzenledik.
  • 300’den fazla özel kurum personellerine hizmet içi eğitimler düzenledik.
  • 75’in üzerinde plaket, ödül ve teşekkür şilti aldık.
  • Sadece Kariyer .net sitesinde CV’sinde Liderlik Okulu referansı bulunan kişi sayısı 15.000 kişinin üzerinde…

  Uluslararası Üyelik ve Akreditasyonlar

  Liderlik Okulu; Uluslararası; ILA-International Leadership Association (Liderlik Birliği) – ID:101507 , ALE- Association of Leadership Educators (Liderlik Eğitmenleri Birliği) – ID:6991430 ve Association For Coaching (AC) OMAC üyesidir.

  Liderlik Okulu Certificational Accreditation Service Türkiye Temsilcisidir. Liderlik Okulu Mentorluk Platformu ve UniversityAmerica kurumsal akredite üyesidir. Ayrıca Tüm sertifikalar Accreditation Body tarafından indekslenmektedir.

  Ayrıca ISO 9001:2008, ISO 10002:2004 belgelerine sahip kurumsal bir anonim şirketidir.

  Türkiye’nin en eski Kişisel Gelişim Merkezlerinden biri olarak Liderlik Okulu dünyada (yaygın eğitim veren) en çok tanınan Türk eğitim kurumlarından biridir. Çok çalışmaya devam ediyoruz

  Sizleri de Liderlik Okulu‘ndan faydalanan binlerce değerin arasına davet ediyoruz…

  Nasıl Bir Sertifika Alacağım?

  Programın sonunda eğitim programını bitirdiğinize dair uluslararası geçerliliği bulunan İngilizce dilinde basılı program katılım sertifikanız Liderlik Okulu’ndan bağımsız bir organizasyon olan Accreditation Body ve Coachsea tarafından onaylanmaktadır.

  Belgeleriniz adresinize kargo ile gönderilecektir.

  Ayrıca belge arkasında Türkçe açıklamaları ve programın açıklaması bulunmaktadır. Ayrıca belge üzerinde soğuk mühür ve uluslararası üyeliklerin kaşeleri de bulunmaktadır.

  Verilecek belgelerde online eğitim ibaresi bulunmamaktadır.

  Her belge için bir ID numarası bulunmaktadır ve şirket belgeleri onayları da yer almaktadır.

  Her bir katılım sertifikası için aşağıda açıklaması bulunan Certificational Accreditation Service (Accreditation Body) tarafından karşılık oluşturulmaktadır.

  Ücretsiz Kargo İmkanı

  yurtici-kargo-logoTüm sertifika kargolarınız CERTIFICATIONAL tarafından ÜCRETSİZ Olarak Gönderilir. (Yurtdışı Kargolar PTT ile gönderilmektedir.)

  Accreditation Body (Certificational) Nedir ve Sertifikalarınız Nasıl İndekslenmektedir?

  Certificational

  Accreditation Body by Certificational uluslararası faaliyet gösteren bir kurum akreditasyon ve sertifikaların indekslendiği bir veritabanıdır.

  Certificational sistemi ile sertifikalarınız Dünya’nın her yerinden ulaşılabilir durumdadır.

  Sertifika bilgileriniz Accreditation Body tarafından sisteme girilir ve sertifikanız indekslenir. Her bir sertifika için Certificational tarafından bağımsız bir akreditasyon oluşturulur.

  Certificational size otomatik olarak bir sayfa oluşturur. Siz de kendiniz sisteme girip tüm sertifikalarınızı görebilir ve sertifikalarınızı yönetebilirsiniz.

  Akreditasyon sertifikanız ayrıca basılı olarak gönderilmez.

  Kredi Kartına 9 Taksit İmkanı ve Banka Havalesi Seçenekleri

  taksit2

  Yurtdışı Ödemeleri İçin Lütfen Eğitim Danışmanımızla İletişim Kurunuz. +90 532 554 44 60 (WhatsApp)

  Liderlik Okulu Hakkındaki Yorumlar?

  Liderlik Okulu ile ilk olarak 2010 yılında öğrenci iken bir seminerde tanışmıştım. Şimdi Adana’da öğretmenlik yapıyorum. Öğrenci Koçluğu Programını aldım, Videolara uzaktan erişim ile almak açıkçası çok kolay oldu. Program bitiminde sertifikalarım Certificational ile ertesi gün elime ulaştı. Tüm Liderlik Okulu çalışanlarına teşekkür ederim.

  Hande Gül Sağman

  Eğitim içeriği ve animasyonları sayesinde videoları sıkılmadan izledim. İçeriklerde sıkmadan konunun özü verilerek hazırlanmış. Sertifikaları 3 adet beklerken Certificationaldan 4 adet sertifika geldi. Sanırım Bir Meslek Olarak Koçluk içinde ayrı sertifika gelmiş çok mutlu oldum diyebilirim.

  Necla Şen Kavuk

  Sertifikalarım ertesi gün ulaştı lakin bir tanesi kargo nedeniyle yıpranmıştı. Liderlik Okulu’ndaki arkadaşlar hemen ilgilendiler ve Certificational Ertesi gün yenilerini elime ulaştırdı. Müşteri memnuniyetini düşündüğünüz için teşekkürler.

  Sahil Durukan Erkmen

  Daha önce İstanbul’da şirket içi eğitimimizde Erkut Hoca’dan yöneticilik eğitimi almıştım. Online eğitim materyalleri konusunda öncesinde tereddütlerim vardı ancak sonrasında Liderlik Okulu’na güvenerek satın aldım. Yaşam koçluğu programı ve sonrasında eşime fitness ve pilates koçluğu programlarını aldık. Kullanımı inanılmaz kolay bir sistem. Sertifikalarım 2 gün içerisinde elime geçti. Sertifika hizmeti içinde Certificational’a tekrar teşekkür ederim.

  Nihat Durak

  Sertifikalarım elime çok hızlı ulaştı. Eğitimimde sonradan kapatılmadı, kendimi sürekli güncel tutma fikri çok güzel teşekkür ederim.

  Selin Yılmaz Ateş

  Eğitim sonunda sertifikalarım Yurtiçi Kargo’yla ve aksama olmadan elime ulaştı. Sertifika ya da kargo için ekstra ücret talep edilmediği için çok mutlu oldum. Certificational Uluslararası geçerli belgemle Yaşam Koçluğu ofisimi açmak için ilk işlemleri başlattım. Teşekkür ederim Liderlik Okulu.

  Bensu Parlak

  Liderlik Okulu’nun geniş online eğitim içerik yelpazesi sayesinde kısıtlı zamanda kendimi çeşitli konularda geliştirme fırsatı buldum. Online eğitim setlerini almış olmama rağmen aradığım zaman karşıma çıkan nazik çağrı merkezi çalışanları, mail attığım zaman verilen ivedi cevaplar sayesinde muhatap bulabilmenin iç rahatlığıyla eğitimlerime devam ediyorum.

  Ramazan  Küskün

  Geçmişte Liderlik Okulu’ndan örgün hizmet içi kurum eğitimi almıştım. Şirketimizde eğitim sonrasında online eğitim programlarında çok geliştiklerini ve birçok konuda eğitim verdiklerini fark ettim. İlk olarak Diksiyon Eğitiminden faydalandım. Bir online eğitimden beklemediğim kadar geliştiriciydi. Boş vakitlerimde verilen uygulamaları yaptıktan sonra gerçekten değişimi fark ettim. Üstelik sonrasında uluslararası geçerli sertifikam kargo ile tarafıma iletildi. Yoğun biri olarak o gün bugündür Liderlik Okulu online eğitimleri tercihimdir. Hem zaman kısıtı yok hem uluslararası geçerli sertifika imkanı var. Bulunmaz fırsat.

  Hamiyet Sağlam

  Aldığım online eğitimde satın alma işlemimden hemen sonra derslerimin açılması beni çok şaşırttı. Fakat ilk dersten sonraki derslerim açılmıyordu. Panikle çağrı merkezini aradım. ‘Tamamla butonuna basıp bir sonraki derse ilerleyin’ diye bilgi verdiler. Meğer fark etmemişim sistem bana uyarı vermiş üstelik. Liderlik Okulu ve çözüm odaklı ekibine hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

  Buğra Şenöz

  Online eğitim sistemine ilk başlarda çok ön yargılıydım. Sertifikamın yurtdışından ulaşmayacağından korkuyordum. Açıkçası güvenemiyordum. Fakat Liderlik Okulu’ nu araştırdıktan sonra eğitimlere katılmaya karar verdim. Programım ödeme yaptıktan sonra otomatik olarak açıldı. Çalışmam bittikten sonra sertifikamsa ertesi gün elimdeydi. Gerçekten çok şaşırdım ve sevindim. Liderlik Okulu’ na özellikle benim gibi çok yoğun çalışan biri için böyle güzel bir hizmet  verdiği çok teşekkür ederim.

  Çağla Marangoz

  Basında Liderlik Okulu

  Program Günceldir (Sistem Kontrol Tarihi: 12 Nisan 2024). Alttaki linkten eğitimi sepetinize ekleyip derslerinize hemen şimdi başlayabilirsiniz.

  Basında Liderlik Okulu

  EĞİTİMİ SEPETE EKLEYİN ve DERSLERİNİZE HEMEN ŞİMDİ BAŞLAYIN

  3950 

  Liderlik Okulu Ticaret Bakanlığı E-Ticaret Bilgi Sistemi Tarafından Doğrulanmış Bir Kurumdur. Güvenle Alışveriş yapabilirsiniz. Doğrulama Sayfamıza Ulaşmak İçin Tıklayınız

  Tüm Eğitimlerimiz