Eğitim Koçluğu Eğitimi Bitlis

Eğitim-Koçluğu-Eğitimi-BitlisHazırlamış olduğumuz Türkiye’nin en kapsamlı eğitimlerinden biri olan Eğitim Koçluğu Eğitimi Bitlis ‘te! Hem de online ve uluslararası akreditasyonlara sahip sertifikalı bir profesyonel eğitim!

Eğitim koçluğu eğitimi Bitlis ‘te en çok aranan eğitimlerden biridir. Bitlis, eğitime önem veren önemli illerimizdendir. Dolayısıyla eğitim koçu olmak için çeşitli sebepler bulmuş olmanız çok doğal. Ayrıca ülke ve dünya genelinde bu kadar yer edinmiş, hızla büyüyen bir mesleğin temsilcisi olmak büyük bir saygınlığı da beraberinde getiriyor.

Peki, eğitim koçluğu eğitimi Bitlis ‘te nereden alınır?

Eğitim koçluğu eğitimini sağlayan çeşitli eğitim kurumları Bitlis ‘te mevcut. İsterseniz haftanızın belirli günlerini, örneğin hafta sonunuzu tatillerinizi, ayırarak katılabilirsiniz. İsterseniz de online eğitimleri tercih ederek istediğiniz yerden derslerinize istediğiniz zaman katılabilirsiniz. Tabi artık online bir dünyada yaşıyoruz. Internet üzerinden eğitim koçluğu desteği verilen bir dünyada yaşıyoruz. Telefonlarımızla sözlü iletişim kuruyoruz. Günümüz internet dünyası…

Peki, internet üzerinden online eğitim aldığımızda ne gibi avantajlar elde edebiliriz? Online eğitim koçluğu eğitimi Bitlis ‘ten alındığında sertifikalarımız gelir mi? Ne avantajları var? 

Öncelikle online eğitim örgün eğitimlerden fazlasını sağlıyor. İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman, istediğiniz kadar, istediğiniz hızda eğitiminizi alıp eğitim koçu olabilirsiniz. Ömür boyu erişim söz konusu. Daha da iyisi periyodik olarak güncellenen ve geliştirilen bir eğitime ömür boyu erişim… Bir eğitim kurumu eğitimini daha fazla nasıl sunabilir, değil mi :)

Sertifikaları dünyanın dört bir yanına eğitimi tamamlayan öğrencilerimize ulaştırıyoruz, Bitlis de buna dahil :)

Bitmedi…

Eğitim Koçluğu Sertifikası Nasıl Olmalı? Bir Kurumdan Eğitim Almadan Önce Sertifika Konusunda Nelere Dikkat Etmeliyiz? Sertifikaları Ne Kadar Önemsemeliyiz?

Bitlis ‘in daha fazla eğitim koçuna ihtiyacı var. Eğitim koçlarının da sundukları profesyonel hizmeti anlatmaya. O zaman size bir soru; eğitim koçluğu hizmetini nasıl anlatırsınız?

Eğitim koçluğu hizmeti, öğrencilere ve eğitimle ilişkili olan herkesin fayda sağladığı profesyonel bir hizmettir.

Eğitim koçluğu, eğitim koçu tarafından danışana sunulan performans ve motivasyon arttırıcı, hedeflere ulaşmaya destek olan bir süreçtir.

Bu tanımları arttırabiliriz ama danışmak için gelen birisi bir hizmetin neye benzediğini nasıl anlayabilir? Size 5 kilo motivasyon, 3 litre de performans vereceğim diyebilir misiniz? Dokunulması, koklanması mümkün olmayan bir hizmet söz konusu. Bu hizmeti anlamalarına yardımcı olmalısınız. İşte bu noktada onlara fiziksel kanıtlar sunmanız gerekiyor. Bilin bakalım danışanların en çok gördükleri fiziksel kanıtlar arasında ne var? Tabi ki sertifikanız. Artık eğitim koçluğu sertifikasının ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Öyleyse diğer sorumuzu soralım;

Eğitim Koçluğu Eğitimi Bitlis İçin Neden Önemli? Farklı Olan Nedir?

Eğitimler kendi başlarına yeterince önemlidir. Tabi bu eğitimlerin sonunda alınan sertifikalar da… Büyük ölçüde eğitimin içeriği ve sonundaki sertifikaların niteliği kurumun farkını gösteren unsurlardır. Eğitim koçluğu sertifikaları kurumdan kuruma farklılık gösteriyor. Görsellik tabi ki çok önemli. Dediğimiz gibi danışanlar o sertifikalara bakınca alanında uzman kişilerden destek alıp almadıkları, gerçekten koçluk hizmetinin onlara faydası olup olmayacağı hakkında ön fikir ediniyorlar. Liderlik Okulu bunların farkında! Sertifikalar duvarda çok güzel duruyor :)

Tabi şekilciliğin ötesinde bir eğitim kaynağına sahip oluyorsunuz. Ömür boyu kullanabileceğiniz bir eğitim koçluğu kütüphaneniz oluyor. Yenilikler eklenerek bu kaynağınızın kapsamı da artıyor… Peki, size sunduğumuz eğitim koçluğu eğitimi nasıl bu kadar iyi oluyor? Bu kadar önemliyse sertifikasında da biraz farklılık olması gerekmiyor mu?

Gerekiyor ve zaten sertifikaları da biraz farklı, her yerde bulunacak sertifikalar değiller :)

Liderlik Okulu’nun verdiği sertifikalar uluslararası akreditasyonlara sahip sertifikalardır. Bunun anlamı da, almış olduğunuz eğitim koçluğu eğitimi birçok uluslararası kuruluşun standartlarına uygun hazırlanmış evrensel nitelikte bir eğitimdir. Dolayısıyla alacağınız sertifika dünyanın her yerinde tanınırlığı olan bir sertifikadır. Ayrıca Liderlik Okulu da uluslararası çalışmaları ve dünyanın dört bir yanında öğrencisinin olması yönüyle zaten bilinen de bir kurumdur.

Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız :)

Daha fazla bilgi için iletişim kurmaktan çekinmeyin :)

Eğitim Koçluğu

Son Makaleler