Eğitim Koçluğu Eğitimi Artvin

Eğitim Koçluğu Eğitimi Artvin ‘de! Eğitimlerimiz Türkiye’nin dört bir yanından ilgi görüyor! Artvin, Eğitim Koçluğu Eğitimi İçin Bizi Tercih Edenlerden! Kapsamlı ve doğru bilgi için doğru yerdesiniz.

Eğitim koçluğu eğitimi Artvin ‘de de çok tercih edilen eğitimlerden. Bu konuda sizlere detaylı bilgi vermek için özel hazırlanmış bu yazıya hoşgeldiniz. Şimdi Artvin ‘den gelen sıkça sorulan soruları yanıtlama zamanı!

Eğitim Koçluğu Nedir?

Eğitim koçluğu, eğitim almaya devam edenlere ve onların yakınında olup eğitim sürecinden etkilenenlere sağlanan profesyonel hizmettir. Bu hizmeti eğitim koçluğuna dair bilgi, yetenek ve deneyim sahibi profesyoneller verebilirler. Sizler de eğitim alanında faaliyet gösteren profesyonel koçlardan olmak için eğitimlerimizi inceleyebilirsiniz. Sizleri uluslararası standartlara uygun olarak hazırlanmış olan eğitim koçluğu eğitimiyle meslek hayatınıza hazırlıyoruz!

Eğitim Koçluğu Eğitimi Artvin ‘de Nasıl Veriliyor? Belirli Gün Ve Saatlerde Mi?

Eğitim koçluğu eğitimine istediğiniz gün istediğiniz zaman 7/24 internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Tamamen online olarak geliştirilmiş bir profesyonel eğitime istediğiniz yerden, istediğiniz saatte başlayıp istediğiniz kadar izleyebilirsiniz. Bir yere yetişme derdi olmadan, size uygun zamanlarda ve kendi istediğiniz hızda tamamlayabileceğiniz bir eğitim… Bu fırsatı değerlendirip eğitime hemen başlayın.

Uluslararası Standartlar, Uluslararası Akreditasyonlar, Uluslararası Sertifikalar!

Eğitim-Koçluğu-Eğitimi-Artvin

Liderlik Okulu, yalnızca Türkiye’de değil tüm dünyada kendinden söz ettiriyor. Liderlik Okulu bünyesinde gerçekleştirilen uluslararası akademik çalışmalar tüm dünyada saygınlık sağlıyor. Bununla birlikte birçok ulusal ve uluslararası çalışmalar sürdüren profesyonelin yolu geçmişte Liderlik Okulu’ndan geçmiş, eğitimlerimize katılan bu profesyoneller her zaman daha iyi şartları kendileri için sağlayabilmişlerdir. Hem akademide hem de ticari düzende her alanda tanınan Liderlik Okulu, aynı zamanda uluslararası birçok büyük akreditasyon kuruluşlarından akreditasyonlarını almıştır. Bütün bunlar gerçekleştirilen yüzlerce inovasyon, hazırlanan kaliteli eğitimi destekleyici materyaller ve eğitimlerle gerçekleşmiştir. Başarının paylaştıkça büyüdüğünü de bilen bir kurum olarak sizleri de eğitimlerimize davet ediyoruz.

Eğitim Koçluğu Eğitimi Artvin: Eğitim Koçluğu Sürecinde Neler Yapılıyor?

Eğitim koçluğu süreci birkaç adımdan oluşur. Bu adımlar basitçe ifade edilecek olursa koçluk sürecine başlangıç, koçluk sürecinin ilerlemesi ve koçluk sürecinin sonlandırılması olarak sıralanabilir. Şimdi bu adımlardan biraz bahsetme zamanı.

Koçluk seansına başlangıç…

Koçluk seansına başlarken yapmanız gerekenler hakkında aklınızda hiçbir şey canlanmıyor olabilir. Belki de nasıl başlayacağız, nereden başlayacağız diye düşünüyor olabilirsiniz. Aslında bu durum birçok koçun başına bir dönem gelmiştir. Artık bu bir sorun olarak ele alınmıyor çünkü koçluk mesleği gelişti. Koçluk sürecine başlarken koçluk sözleşmesi ve gizlilik sözleşmesi yaparsınız. Böylece koçluk seansına nasıl başlayacağınızı, ne zaman bitireceğinizi ve bu sürecin ne kadar süreceği henüz en başta belirlenir. İstemezseniz koçluk sözleşmesi yapmayabilirsiniz ama bu durum hem sizin hem de danışan kişilerin zor durumlar yaşamasına yol açabilir. Dolayısıyla koçluk sözleşmesi ve gizlilik sözleşmesi önemli :)

Koçluk süreci ilerlemeye başladığında ise seanslar gerçekleştiriliyor olur. Her seansta bir önceki seansta alınan kararalar için neler yapıldığı, geçen haftalara göre nasıl bir gelişme görüldüğü anlaşılmaya çalışılır. Böylece eğitim koçluğunun etkileri hem koç tarafından hem de destek alanlar tarafından kolayca görülebilir. Tabi bu aşamada koçluk araçlarının ve güçlü soruların önemi vardır.

Eğitim koçluğu sürecinin tamamlanması ise son aşamadır. Henüz koçluk sürecine başlarken sözleşmede belirtilen tarihe gelindiğinde koçluk sözleşmesi sonlandırılmalıdır. Eğer bu tarihten önce başarılı olunduysa süreci daha erken sonlandırabilirsiniz. Başarılı olmanız ya da olmamanız durumunda yapılacaklar koçluk sözleşmesinde açıkça belirtildiğinde sorun kalmayacaktır :) Koçluk sözleşmenizi nasıl hazırlayacağınıza dair bir dersimiz de eğitim içerisinde bulunmaktadır.

Daha fazla bilgi almak için iletişim kurmaktan çekinmeyin :)

Eğitim Koçluğu Eğitimi 

 

Son Makaleler