Eğitim Koçluğu Eğitimi Amasya

Eğitim-Koçluğu-Eğitimi-AmasyaEğitim Koçluğu Eğitimi Amasya ‘da Sizlerle! Türkiye’nin her yerinden hızla başlayabileceğiniz eğitim koçluğu eğitimimiz herkese iyi gelecek! Eğitim koçluğu ile ilgili kapsamlı bilgileri aktarmaya hemen başlıyoruz!

Online olarak hazırlanmış eğitim koçluğu eğitimimiz sayesinde ister tabletinizden ister telefonunuzdan istediğiniz zaman istediğiniz yerden içeriklere ulaşabilirsiniz. Eğitim koçluğu eğitimi Amasya ‘da bu yönleriyle en çok tercih edilen uluslararası akreditasyona sahip uluslararası sertifikalı bir eğitimdir. Eğitim sonunda uluslararası geçerliliğe sahip olan sertifikalarınıza hızla erişebileceksiniz. Eğitim koçluğu ve sertifikası hakkında bilgi almak ya da eğitimi satın almak için bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyin :)

Eğitim koçluğu, son dönemlerde Amasya da dahil olmak üzere eğitime önem veren birçok şehrimizde sıklıkla aranmaktadır. Tabi hafta içi ve bazen de hafta sonu çalışmalarına devam eden bireylerin eğitim koçluğu eğitimine bedenen efor harcayıp katılmaları çok yorucu olabiliyor. Bu yorgunlukla da derslerde anlatılanların bir kısmı iyi anlaşılırken bir kısmı anlaşılamıyor. Aynı eğitim kurumunda derslere tekrar katılmak gibi bir şanları da olmadığı için (çünkü dersler tekrarlanmıyor) çok verimli bir zaman geçiremeyebiliyorlar. Tabi günümüzde bu sorun aşıldı. Nasıl mı?

Online eğitimler eğitim süreçlerinde yaşanan sorunların büyük bir çoğunluğunu çözüyor. Liderlik Okulu’ndaki eğitim koçluğu eğitimine istediğiniz yerden istediğiniz zaman istediğiniz kadar ulaşmanız mümkündür. Bu sayede Türkiye’nin neresinde olursanız olun, isterseniz spor yaparken isterseniz bir kafede çayınızı yudumlarken eğitimleri tamamlayabilirsiniz. Hem de ömür boyu erişebileceğiniz bir eğitim koçluğu kaynağınız da sizinle olur. Buna ek olarak eğitim koçluğu eğitiminin belirli periyotlarla geliştirildiğini de belirtebiliriz :)

Eğitim Koçluğu Eğitimi Amasya ‘ya Ne Katabilir?

Amasya, eğitime önem veren bir ilimiz. Her yıl birçok eğitim faaliyetine katılan Amasya ‘da eğitim alanında gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Özellikle eğitim alanında faaliyet sürdürmek isteyen profesyoneller de eğitim koçluğuna yöneliyorlar. Peki, eğitim koçluğu Amasya ‘ya nasıl katkı sağlıyor? Eğitim koçluğu eğitimi faydalı mı?

Öncelikle eğitim koçluğu eğitimi sayesinde birçok eğitim koçu yetişiyor. Bu ne demek; birçok eğitim koçu gerek öğrencilerle gerekse de onlarla ilgili insanlarla  koçluk sürecine dahil oluyorlar demek. Bunun sonucu olarak da gelişim gösteren bireyler, toplum için de faydalı çalışmalara imza atabiliyorlar. Örneğin bir öğrenciyi ele alalım. Eğitim koçluğu sürecine dahil olmadan önce belki motivasyon düşüklüğü yaşıyor, belki çeşitli performans sorunları yaşıyor ve çözüm bulamıyor. Belki de zaten her şey yolunda ama kariyerini planlama konusunda desteğe ihtiyacı var. Önündeki seneleri doğru mesleğe adım atarak sürdürmek istiyor. Bu süreçte eğitim koçundan destek alarak kendisinde karar verme mekanizmasını geliştiriyor. Bununla beraber hedef belirleme süreçlerini yaşıyor, deneyimliyor. Başarıya ulaşmanın kodlarını öğreniyor. Mutlu olmanın yollarını deneyimliyor. Sonunda da hem ailesiyle hem de çevresiyle ilişkilerini bu çerçevede yönlendirebiliyor. Bir öğrenci başarmayı öğrendikçe toplum da onunla beraber öğreniyor.

Eğitim koçları da bu süreçlerden çok şey öğreniyorlar. Bu süreçler, meslek becerilerinin gelişimi, üzerinde çalışılmış olan vakaların çeşitliliğinin sayısını ve deneyimleri arttırma yolunda koçları motive ediyor. Sürekli gelişim amacına bu sayede ulaşılmış oluyor.

Online Eğitim Koçluğu Eğitimi Aldığımızda Ne Kadar Sürede Tamamlayabiliriz?

Online eğitimlerin güzel yanlarından biri kendi programınızı kendinizin belirleyebiliyor olmasıdır. Eğitimi tamamlama süreniz tamamen sizin elinizde. Ne kadar hızlı bir başlangıç yaparsanız öğrenmeye o kadar hızlı başlayabilirsiniz. Böylece süreci daha hızlı tamamlayarak son aşama olan sertifika aşamasına dek hızla ilerlemeniz mümkündür.

Uluslararası akreditasyonları olan sertifikalarınız, eğitiminizi tamamladığınızda çıkan bir form sayesinde hemen hazırlanma sürecine girer ve kargo ile adresinize ulaştırılır.

Eğitim koçluğu eğitimi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizlerle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz :)

Eğitim Koçluğu Eğitimi 

Son Makaleler