fbpx

Benchmarking Online Eğitim

Benchmarking Online EğitimBenchmarking online eğitim; öğrencilerin ve eğitimcinin fiziksel olarak aynı ortamda bulunmadan benchmarking eğitimlerinin bir internet ortamı üzerinde yapılmasıdır.
Benchmarking online eğitim programlarının amacı, zamanı kısıtlı olan bireylere benchmarking ile ilgili bilgileri sunarak çalışacakları veya çalıştıkları işletmenin rekabet gücünü yükseltmek için, başarılı performansa sahip başka işletmelerin, iş yapma tekniklerini incelemesi, kendi teknikleri ile kıyaslaması ve bu kıyaslamadan elde ettiği bilgileri kendi işletmesinde uygulamasını sağlamaktır.
İnceleyin >> BENCHMARKİNG UZMANLIK EĞİTİMİ
Benchmarking online eğitim programları ile katılımcılara; benchmarking kavramı, benchmarkingin amacı, benchmarkingin temel özellikleri,benchmarkigin temel ilkeleri, benchmarkingin başarı faktörleri, benchmarkingin toplam kalite yönetimi içindeki yeri, benchmarking ve öğrenme ilişkisi, internal benchmarking, external benchmarking, odaklanan noktaya göre benchmarking, stratejik benchmarking, benchmarking süreci, benchmarkingin yasal ve etik yönü, benchmarking hakkında yanlış inanışlar ve değerlendirme, benchmarkingde hangi süreçlerin kıyaslanacağının belirlenmesi, benchmarking ekibinin oluşturulması, benchmarkingde süreç akış şemalarının çıkarılması, benchmarkingde kıyaslama partnerinin belirlenmesi, benchmarkingde verilerin toplanması, benchmarkingde performans düzeyinin belirlenmesi, benchmarkingde hedeflerin planlanması ve benchmarking uygulamalarında karşılaşılan hatalar gibi konularda kapsamlı bilgi verilmektedir.
Benchmarking online eğitim programlarına katılmanın herhangi bir ön koşulu bulunmamaktadır. İsteyen herkes bu eğitimlere katılabilir ve sertifika alabilir.
Benchmarking online eğitim programlarına yöneticiler, profesyoneller, akademik kariyerinde daha etkin ve başarılı olmayı amaçlayanlar ve öğrenciler, iş adamları, pazarlamacılar ve girişimciler katılmalıdır.
Benchmarking online eğitim programlarına katılıp sertifika alan bireyler çeşitli alanlarda iş sahibi olabilecekleri gibi, mevcut işlerinde de benchmarking mitolojisini uygulayarak çalıştığı firmayı başarıya taşıyabilir.
Biz benchmarking kavramını en ince ayrıntısına kadar araştırdık ve bunun sonucunda kapsamlı bir online eğitim programı hazırladık.
Hazırladığımız bu eğitim programı ile birlikte bir de uluslararası geçerliliği olan bir sertifikaya sahip olma fırsatı sunduk.
Hazırladığımız bu eğitim programını detaylı bir şekilde incelemek ister misiniz?
HEMEN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYARAK BİLGİ ALABİLİRSİNİZ…

BENCHMARKİNG UZMANLIK EĞİTİMİ