Online Eft Kursu

Online Eft KursuOnline Eft Kursu insan hayatını değiştirebilecek özellikleri bizlerle paylaşıyor ve tedavi ve şifayla ilgili gerçek hayat hikayelerinden anlatarak tedavinin görkemini ve etkileyiciliğini ayrıntılı bir şekilde bizlere anlatıyor . Online Eft Kursu Duygusal Özgürleşme Tekniği olarak duyduğumuz EFT bugün hemen her yerde kullanılmakta ve bu alanda kendini geliştiren uzmanların sayısıda her geçen gün artmaktadır.  vücudun bazı noktalarına elle vurularak vücudun enerji sistemini dengelemek için kullanılan bir yöntemdir.
Online Eft Kursu uygulama alanına dahil olan kaygılar, korkular, fobiler, travmalar, ağrılar, kızgınlık, suçluluk, pişmanlık gibi duygusal bozukluklardan günlük hayata yani iş dünyası, kariyer, spor, sağlık ve ilişkilerin iyileştirilmesine varan oldukça geniş bir yelpazede uygulama alanı mevcuttur.
Online Eft Kursu eğitimine göre vücudumuz sinirlerden oluşmuş bir elektrik sistemi var olduğu şeklinde değerlendirilmektedir. Online Eft Kursu yaşam enerjisi, bedenimizdeki enerji meridyenleri aracılığı ile dolaşmakta ve hücrelerdeki enerji seviyesi bu kanal yolları vasıtasıyla gitmekte ve beslenmektedir. Online Eft Kursu Eğer meridyenlerdeki enerji akışı durursa veya tıkanırsa, bu sistemlere bağlı organlarda da etkisini hızlı bir şekilde gösterir. Online Eft Kursu yaşadığımız fiziksel veya duygusal olaylar yani; korkular, suçluluk, kin ve nefret, kırgınlık, sinirli olmak gibi duygular, meridyenlerde tıkanıklığa neden olabilmekte ve bu da vücudumuza negatif etki etmektedir. Bu duygular ve psikolojik anılar bedenin enerji kanallarında saklandıkça ve zamanla da vücutta rahatsızlıklar ve psikolojik acı olarak kendisini göstermektedir. Online Eft Kursu eğitimdeki temel amaç, ister fiziksel isterse de duygusal olsun birçok rahatsızlığın altında yatan enerji sistemindeki tıkanıklardan oluşur ve eğitimimiz ile yapılan seanslarda asıl amaç bu tıkanıklıklar ortadan kalktıktan sonra kişi ister duygusal ister fiziksel rahatsızlıklarından arınmış olur. Online Eft Kursu ile ilgili daha geniş bilgi almak, teknik ve uygulamalardan faydalanmak için eğitimimize buradan ulaşabilirsiniz: EFT Eğitimi