Liderlik Okulu 4 Eğitim Programı ve 1 Eğitim Seminerinden Oluşmaktadır.

Eğitimlerimiz ÜCRETSİZDİR*

Eğitimlerimiz

Proje Yönetimi Eğitim Semineri

Girişimcilik ve E-İş Eğitim Semineri

Liderlik ve Takım Çalışması Eğitim Semineri

Kriz Yönetimi Eğitim Semineri

Sertifika Töreni ve Lider Türklerin Başarı Sırları Konferansı

Bu Eğitimi Tamamlayan öğrenciler arzu ederlerse eğitim sonunda İSERER Danışmanlık tarafından yapılacak sınav sonucu her bir eğitim için ayrı ayrı sertifika alabileceklerdir. Bu 4 sertifikayı alan kişiler Liderlik Pasaportu almaya hak kazanırlar.

* Eğitimlerimiz Ücretsizdir. Ancak belge almak isteyen öğrencilerimiz her sertifika ve sınav için  10 TL sertifika ve sınav harcı ücreti ödeyeceklerdir.

Liderlik Okulu Nedir?

Üniversitede okuyan, mezun olan ya da iş arayan kişilerin hayatın her alanında ihtiyaç duyacağı nitelikleri onlara kazandıracak olan eğitim programlarını içerisine alan bir yapı..

Çağımızda şirketler lider yöneticiler aramaktadır. Girişimci olmak için önce kişinin kendi lideri olması gerekir. Şirketlerin yanında bugün STK’larda görev alan kişilerin bile hitap ettiği kitleleri yönetebilmesi ve talepleri projelendirip onlara hizmet olarak sunabilmesi için liderliğin niteliklerine sahip olması gerekir.

Programımız lider mi olunur, lider mi doğulur sorusuna da matematiksel bir yaklaşım ile cevap aramaktadır. Ortaya koyduğu yaklaşımı da bir tabu olarak değil katılımcıların katkıları ile sürekli güncellemektedir. Bu açıdan benzerlerinden farklı olarak interaktif eğitim metoduyla sürekli gelişen ve yenilenen eğitim içeriğine sahiptir.

Eğitimin en önemli özelliklerinden biri de eğitimin sonunda katılımcıların kendisine ait bir web sayfasına sahip olacak olmalarıdır. Böylece firmalar veri tabanında aramalar yapmak suretiyle aradığı niteliklere sahip kişilere firmamız aracılığı ile ulaşmaktadır. Herkesin şirketlere ulaşmaya çalıştığı bu dönemde firmamız aracılığı ile şirketler sizleri bulacaktır.