EFT Teknikleri Ders

EFT Teknikleri DersEFT Teknikleri Ders içeriği sizi olumsuz duygulardan, fiziksel ağrılardan, endişelerden ve daha pek çok sıkıntıdan kurtarıp, pratik ve uygulaması kolay olan bir işlemle sağlıklı bir yaşama doğru götürecek olan bir EFT uzmanı yolunda kariyerinizde başarı elde edecek ders içeriğine sahiptir. EFT Teknikleri Ders içeriğinde tekniklerde vücudun uç noktalarına elle vurularak vücudun enerji sistemini dengelemek için kullanılmaktadır.
EFT teknikleri Ders içeriği geniş kapsamlı içeriğe sahip olup sizleri bilgi açısından geniş bir eğitim sunulmaktadır.  EFT Tekniklerinin günümüzde kullanılması bu eğitimin önemini daha da arttırmaktadır.
EFT Teknikleri Ders uygulama alanında kaygılar, korkular, fobiler, travmalar, ağrılar, kızgınlık, suçluluk, pişmanlık gibi duygusal bozukluklardan günlük hayata yani iş dünyası, kariyer, spor ve ilişkilerin iyileştirilmesine varan oldukça geniş bir yelpazede uygulama alanı mevcuttur.
EFT teknikleri Ders bilimine göre, vücudumuz sinirlerden oluşmuş bir elektrik ağı olduğu şeklinde değerlendirilmektedir. Hayat enerjisi, bedenimizdeki enerji meridyenleri aracılığı ile dolaşmakta ve hücrelerdeki enerji seviyesi, bu kanal yolları vasıtasıyla beslenmektedir. Eğer meridyenlerdeki enerji akışı durursa veya tıkanırsa, bu sistemlere bağlı organlarda da etkisini hızlı bir şekilde gösterir. Yaşadığımız psikolojik korkular, suçluluk, kin ve nefret, kırgınlık, sinirli olmak gibi duygular, meridyenlerde tıkanıklığa neden olabilmekte ve bu da vücudumuza negatif etki etmektedir. Bu duygular ve psikolojik anılar bedenin enerji kanallarında saklandıkça ve zamanla da vücutta rahatsızlıklar ve psikolojik acı olarak kendisini göstermektedir.
Bu eğitimdeki temel amacımız, ister duygusal isterse de fiziksel olsun birçok rahatsızlığın altında yatan enerji sistemindeki tıkanıklardan oluşur ve EFT teknikleri eğitimi ile yapılan uygulamalarda asıl amaç bu tıkanıklıklar ortadan kalktıktan sonra kişi ister duygusal ister fiziksel rahatsızlıklarından arınmış olur. EFT Tekniği Kursu ile ilgili daha detaylı bilgi, teknik ve uygulamalara buradan katılabilirsiniz: EFT Eğitimi