EFT İle Zayıflama Teknikleri

EFT İle Zayıflama TeknikleriEFT İle Zayıflama Teknikleri günümüzde en çok kullanılan terapi şeklidir. . Türkçe’de Duygusal Özgürleşme Tekniği olarak bilinen EFT İle Zayıflama Teknikleri dediğimizde aslında bilinçaltımızda yatan psikolojik nedenlerden dolayı kilo almalar, toksinler, doymak bilmez iştahlar, yedikten sonra, bunu neden yedim? suçluluğu gibi sebeplerden dolay eft teknikleri bu alanda zayıflama konusunda başarı göstermektedir.

Günümüzde insanlar zayıflamak için her türlü diyeti uygulamaktadır. Uzmanlar bizleri neleri tüketip neleri tüketemeyeceğimizi bilgilendirmektedir. Bu iş öyle bir noktaya geldi ki, artık yemek için neyi seçtiğimiz değil de, yemekle birlikte yuttuğumuz olumsuz duygulardan, stresten oluşan zararlı haplar daha önemli bir hale geldi. Bilinçaltımıza yerleştirilen “yağsız yiyecekler tüketirseniz vücudunuzdaki fazla yağların eriyeceğine” dair zihnimizde inançlar oluşturulmuştur. EFT İle Zayıflama Teknikleri ilk önce bu bilinçaltımızda yatan inançları kaldırarak daha sağlıklı bir vücuda sahip olabiliriz. Modern yaşamın getirdiği korkular, endişelerimizle ilgili genel duygular üzerinde EFT  Teknikleri kullandığımızda, hepimizin yemek ve diyet konularında biraz genel EFT İle Zayıflama Teknikleri uygulamaya ihtiyacımız olur. Bu ilk EFT İle Zayıflama Teknikleri uygulamak çok önemlidir. Çünkü başlangıçta genellikle öyle stres ile doluyuz ve zihnimiz öyle bulanıktır ki, doğru kurulum cümlesini bulmakta bile zorlanabiliriz.

EFT İle Zayıflama Teknikleri yemek yeme konusundaki başlangıç cümlenizin ne olduğunu bulun ve yüksek sesle  o cümleyi “yemek konusunda neyi yiyip neyi yemeyeceğim konusunda stresli, endişeli ve korku içindeyim” diye söyleyin. Bu söylediklerinizin ne kadar doğru olduğunu düşünün ve EFT İle Zayıflama Teknikleri uygulamasına geçin. Bu uygulamayı tekrarlayarak korkularınızın ve bilinçaltınızda yatan duyguların üstüne giderek istediğiniz başarıyı elde edeceksiniz. EFT İle Zayıflama Teknikleri uygulaması daha kapsamlı bir şekilde eğitimimizde yer almaktadır. Bu konuda kendinizi bilgilendirmek ve istediğiniz başarıyı elde etmek adına eğitimimize buradan ulaşabilirsiniz: EFT Eğitimi