Liderlik Okulu CERTIFICATIONAL ve HIZLI OKUMA EĞİTİMİ için iki ayrı Franchise fırsatı sunar. Aşağıda Certificational detayları Bulunmaktadır. Hızlı Okuma Programı Bayiliği İçin Tıklayınız

certificational-features

Liderlik Okulu olarak sizleri harika bir programa davet ediyoruz.

Liderlik Okulu Franchise vermemektedir, ancak bizim de üyesi olduğumuz Cloud Accreditation Service Certificational’a sizi davet ediyoruz.

Eğitim kurumları, kişisel eğitmenler, dernekler, öğrenci kulüpleri… Kendi global sertifikalarınızı verme vaktiniz geldi…

Certificational ile kişisel ya da kurumsal olarak akredite olabilir, sertifikasyon sağlayabilirsiniz…

Verdiğiniz sertifikalarınızı Certificational Veritabanına kaydettirebilir, öğrencilerinize yeni bir değer sunup, ekstra gelir elde edebilirsiniz.

Ayrıca yıllık sertifika yenileme ücretlerinden kurum olarak gelir elde edersiniz.

Nasıl Çalışmaktadır?

Liderlik Okulu ya da direkt olarak Certificational üzerinden üyelik başvurusu yaparsınız. Üyelik başvurusu için önce yıllık üyelik ödemenizi gerçekleştirirsiniz. (bu işlemi Liderlik Okulu üzerinden kredi kartına 9 taksitle yapabilirsiniz.) Ardından Certificational tarafından size özel gönderilecek olan akreditasyon bilgi formunu doldurursunuz. Başvurunuzun Certificational tarafından onaylanması halinde (Başvurunuz Onaylanmazsa ücretiniz tamamen iade edilir. Liderlik Okulu üzerinden yapılan başvurularda Türkiye’den başvuran firmalara Liderlik Okulu olarak referans olmaktayız.) size özel akreditasyon paneline giriş için kullanıcı adı ve şifre gönderilir. Şifreniz ile sertifika girişi yapmaya başlayabilirsiniz.

Sertifikalar Nasıl Oluyor?

Siz kurum olarak kendi sertifikalarınızı düzenlersiniz sertifikanız üzerinde Certificational Logolarını ve ID numaranızı kullanabilirsiniz. Ayrıca sertifika üzerine Certificational tarafından verilen numarayı girebilirsiniz. Ayrıca online olarak sistem özel bir sertifika ve sertifika linki oluşturacaktır. Bu linki öğrencileriniz CV ya da ceşitli sosyal ağlarda paylaşabileceklerdir. (Örnek Akreditasyon Sertifikası İçin Tıklayınız.)

Örnek Panel Görüntüleri

panel1

panel2

Detaylı Bilgi İçin Certificational’ın kendi sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca info@certificational.com adresine mail atabilirsiniz.

HEMEN BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Önemli Not: Liderlik Okulu olarak Certificational tarafından Türkiye Ajansı olarak yetkilendirilmiştir. (Yetki Hakkında Bilgi İçin Tıklayınız.) Sizleri de sertifika akreditasyon hizmeti vermeye ve kurumunuz için prestije davet ediyoruz